Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Konspirologija, Gandai » 2024 » Vasario » 19

Draudžiama Australija: nuorodos į senovės Antarktidą, žvaigždžių tvirtovės ir keistos elektrinės tvoros

Draudžiama Australija: nuorodos į senovės Antarktidą

Australija yra labai keista ir labai uždara šalis. Joje yra daugybė draudžiamų lankyti vietovių. Jos dažnai vadinamos "nacionaliniais parkais", tačiau dėl kažkokių stebuklingų priežasčių ten yra kariniai objektai, tikriausiai jie niekaip netrukdo kengūroms.

O ten gyvena vietiniai čiabuviai (aborigenai), tačiau vietiniams gyventojams ir turistams lankytis šiose vietose draudžiama. Leidžiama tik kariškiams ir valdžios atstovams.

Senoviniuose žemėlapiuose prieš pasaulinį kataklizmą Australija buvo sujungta su Antarktida, nuo kurios vėliau buvo atplėšta ir, kaip įtariu, atplėšta kartu su ten gyvenančiomis būtybėmis, kurios yra, taip sakant, "keistos".

Čia iš jų valdžia ir pastatė sienas, kurių ilgis pirmųjų 5614 kilometrų! Pagalvokite apie šį skaičių. Oficialiai mums sakoma, kad ji buvo pastatyta 1880-aisiais. Ji vadinasi "Dingo tvora" ir neva jos statybos tikslas - neleisti triušiams patekti į žemės ūkio paskirties žemę,

Tai, kad dirbama žemė yra abiejose sienos pusėse, oficialių kalbėtojų, atrodo, netrikdo. Net vietiniai gyventojai juokiasi iš teiginio, kad siena statoma tik "nuo triušių invazijos". Jie sako, kad yra daugybė įrodymų ir senų gyventojų liudijimų, jog triušiai gyveno abiejose sienos pusėse ir prieš sieną, ir po jos pastatymo.

Dabar triušiai visai išnyko, tačiau siena egzistuoja ir ji nuolat prižiūrima, per tvorą paleidžiant elektros srovę. Jos priežiūra kasmet kainuoja 10 mln.

Antroji tvora tęsiasi 3265 kilometrus! Ji yra Australijos vakaruose ir, kaip teigiama, taip pat buvo pastatyta tik iš triušių. Iš tikrųjų šalies vakaruose yra ne viena, o trys tvoros. Visokie "kenkėjai" kaip bėgo, taip ir bėga abipus šių milžiniško ilgio tvorų, tai nuo ko jos iš tikrųjų saugo?

Apskritai Australija yra "neįžengiamų zonų" šalis. Žemiau pateiktame žemėlapyje centre yra "no-go" zona, ar žinote, kokio ji dydžio? Ji yra Anglijos dydžio. Joje gyvena aborigenai, bet niekam kitam, išskyrus vyriausybės darbuotojus, ten lankytis neleidžiama. Tai tarsi aviacijos bazės ir kariniai poligonai. Anglijos dydžio teritorijoje visur yra bazių? Ne, bazės yra kuklaus dydžio ir draudimas akivaizdžiai su jomis nesusijęs.

Oficialiai mums taip pat sakoma, kad 1956-1963 m. dalis šios zonos buvo išnuomota britams branduoliniams bandymams atlikti, tačiau atlikus dėl to užterštų teritorijų tyrimą, daroma išvada, kad tai tik mažytė Anglijos dydžio dalis.

Per šią draudžiamą zoną eina vienintelis greitkelis, kuriuo galima važiuoti, tačiau absoliučiai draudžiama nukrypti nuo greitkelio bet kuria kryptimi. Iš greitkelio negalima išvažiuoti dėl jokios priežasties.

Tikroji draudimo priežastis gali būti ta, kad čia yra senovinių miestų griuvėsiai ir juos jungiantys keliai. Kai kuriuose iš jų, sprendžiant iš aerofotografinių (palydovinių) vaizdų, aiškiai matyti, kad vyksta kasinėjimai, kai kurie objektai restauruojami, o ant jų statomi nauji pastatai.

Už kelių šimtų kilometrų nuo šios draudžiamos teritorijos yra dar viena. ten yra karinė bazė, joje negalima lankytis, skraidyti, viskas draudžiama.

Toliau pateikiamas Australijos žemėlapis (žalias), kuriame visos draudžiamos teritorijos pažymėtos raudonai. Ar ne per daug šiai šaliai?

O tuo tarpu draudžiamose zonose palydovinėse nuotraukose galima rasti, pavyzdžiui, - žvaigždžių fortą ir kelius į jį. Istorinės informacijos apie žvaigždžių fortų egzistavimą Australijoje nėra. Tačiau fortų yra.

Yra ir Heardo sala, kuri vadinama Australijos išorine teritorija tarp Madagaskaro ir Antarktidos. Šioje saloje be Australijos vyriausybės leidimo lankytis draudžiama, kaip ir antroje ten esančioje saloje, vadinamoje Makdonaldu.

Salos netgi turi interneto domeną, tik ne Australijos au. bet hm. Tariamai negyvenamos salos turi savo domeną?

Australija kažkuriuo istorijos momentu atsiskyrė nuo Antarktidos, tai matyti net iš jos kontūrų panašumo, jei bandysite jas "sujungti". Tai paaiškina, kodėl Australijoje gyvena gyvūnų rūšys, kurių nėra niekur kitur pasaulyje. Tiesiog iki mūsų laikų išliko gyvūnai, kadaise gyvenę šiltuose, žydinčiuose ir apgyvendintuose Antarktidos "sutvėrimuose".

Žinoma, buvo ir tokių rūšių, kurios akivaizdžiai gadina "oficialiąją istorijos versiją". Todėl ir tos tvoros, ir didžiulės "draudžiamos teritorijos", ir senoviniai miestai, egzistuojantys šių draudžiamų zonų viduje. Miestai, kurie kadaise buvo Antarktidos ir ten gyvenusios civilizacijos dalis.

Draudžiama Australija: nuorodos į senovės Antarktidą

Draudžiama Australija: nuorodos į senovės Antarktidą

Draudžiama Australija: nuorodos į senovės Antarktidą

Draudžiama Australija: nuorodos į senovės Antarktidą

Draudžiama Australija: nuorodos į senovės Antarktidą

Draudžiama Australija: nuorodos į senovės Antarktidą

Draudžiama Australija: nuorodos į senovės Antarktidą

Draudžiama Australija: nuorodos į senovės Antarktidą

Draudžiama Australija: nuorodos į senovės Antarktidą

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://paranormal.lt/

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
30.08.2019 laikas 21:18 Receptai – Patiekalai Mano vyro mėgstamiausias maistas. Sluoksniuoti paplotėliai ant vandens!

Tu juos įsimylėsi! Nors gamink kiekvieną dieną, neatsibos. Tiesiog šedevras! Aš darau trečia dieną iš eilės ir suvalgoma labai greitai. Tokie sluoksniuoti paplotėliai keptuvėje yra maistingi ir kvapnūs. Trapus ir subtilus skoni...

Skaityti daugiau

28.06.2019 laikas 18:26 Receptai – Patiekalai Kiaulienos karbonadas

Gaminame. Kiaulienos karbonadas. Kiaušinį išplakame. Kiaulieną pjaustome 1,5-2 cm storio gabaliukais, gerai išmušame, apibarstome druska, pipirais, pavilgome kiaušinio plakinyje ir apvoliojame džiūvėsėliuose. Kepame įkaitintame...

Skaityti daugiau

10.07.2019 laikas 21:39 Receptai – Patiekalai Nepaprastai skanūs abrikosai sirupe
Gaminame namuose skanius abrikosus sirupe. Abrikosai kruopščiai nuplaunami ir pašalinami kauliukai. Išspaudžiame pusės citrinos sultis. Laikykite vėsioje vietoje. Štai ir viskas! Mūsų abrikosai yra paruošti. Gero apetito!...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
08.05.2024 laikas 09:30 Italijoje atkastas prestižinis geležies amžiaus nekropolis
Italijoje Kasertos ir Benevento provincijų Archeologijos, vaizduojamojo meno ir kraštovaizdžio direktorato misija atkasė geležies amžiaus nekropolio liekanas, kurios mokslininkus nustebino savo dydžiu ir prabanga....

Skaityti daugiau

08.05.2024 laikas 09:20 Nustatyti dinozaurus pakeitę gyvūnai
Tarptautinė paleontologų komanda atrado ir aprašė iki šiol nežinomos žinduolių rūšies, gyvenusios Žemėje maždaug prieš 65,5 mln. metų, suakmenėjusias liekanas. Šie padarai gyveno praėjus vos 610 000 metų po dinozaurų išnykimo...

Skaityti daugiau

08.05.2024 laikas 07:37 Astronomai pirmą kartą užfiksavo trapią žvaigždžių šviesą

Masačusetso technologijos instituto (JAV) mokslininkai pirmą kartą užfiksavo anksčiau sunkiai pastebimą žvaigždžių šviesą, supančią seniausius Visatoje kvazarus.

Skaityti daugiau