Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Istorija » 2024 » Vasario » 21

Saliamono šventykla nebuvo sugriauta, ji buvo užnešta žemėmis per "purvo potvynį"

Saliamono šventykla nebuvo sugriauta

Saliamono šventykla išliko nepažeista iki 1700-ųjų metų ir net dabar nėra sunaikinta - ji atsidūrė po žeme po pasaulinio kataklizmo "purvo potvynio".

Pasakysiu dar daugiau - viršutinė Saliamono šventyklos dalis matoma ir šiandien. Šis faktas visiškai paneigia visą oficialią istoriją. Ir Saliamonas, ir "demonų armijos" pastatyta šventykla egzistavo visai neseniai, o ne prieš tūkstančius metų, kaip mums sakoma - "Šventykla egzistavo nuo 1007 iki 588 m. pr. m. e.".

Ne prieš Kristų!

Ji buvo užkasta tik XVII a., o dabar jos viršų ir net įėjimą galima pamatyti paviršiuje.

1. Verksmų siena (pagal oficialią istoriją, senovinės sienos dalis aplink vakarinį Šventyklos kalno šlaitą) yra Saliamono šventyklos siena!

2. Uolos kupolas (pagal oficialią istoriją - musulmonų šventovė virš pamatinio akmens ant Šventyklos kalno Jeruzalėje, vienas ankstyviausių islamo architektūros paminklų) yra viršutinė Saliamono šventyklos dalis!

3. Al Aksos mečetė (pagal oficialiąją istoriją - mečetė, esanti ant Šventyklos kalno Jeruzalėje. Tai trečioji švenčiausia islamo šventovė po al-Haramo mečetės Mekoje ir Pranašo mečetės Medinoje) - tai pagrindinis įėjimas į Saliamono šventyklą!

Šventykloje buvo saugomi neišpasakyti lobiai, įskaitant legendinę Sandoros skrynią ir šventąjį Gralį, o jos rūsiuose buvo saugomi Izraelio ir Sanhedrino archyvai. Karalius Saliamonas buvo didingiausias, turtingiausias ir išmintingiausias karalius visoje žemėje, jis suprato žvėrių ir paukščių kalbą ir turėjo galią džinams.

"Aukso, kuris per metus atiteko Saliamonui, svoris buvo 666 talentai (1 talentas lygus 16,8 kg), be aukso Saliamonas gaudavo duoklę iš pirklių ir prekybinių laivų, gabenančių prieskonius, taip pat iš visų Arabijos karalių".

"Karaliui Saliamonui iš aukso nukaldino 200 didelių skydų, kurių kiekvienas kainavo 600 šekelių, ir 300 mažų, kurių kiekviename buvo po 3 minas aukso. Šiais skydais buvo papuošti "Libano miško" rūmai. Karaliaus sostas buvo pagamintas iš dramblio kaulo, inkrustuoto auksu, visi Saliamono rūmų indai ir įrankiai buvo iš aukso, iš sidabro nebuvo nieko, dėl paprastos priežasties - Saliamono laikais sidabras buvo labai menkai vertinamas"

"Dievas suteikė Saliamonui didžiulius turtus. Kokių retenybių ir lobių jis neturėjo! Sostas, arba krėslas, kuriame sėdėjo karalius, buvo pagamintas iš brangaus dramblio kaulo ir papuoštas auksu. Dubenys, iš kurių jis gėrė, indai, lėkštės, visi stalo indai, žvakidės - visa tai buvo pagaminta iš aukso".

"Ši šventykla buvo didinga. Tokio spindesio, koks buvo joje, niekas niekur nebuvo matęs. Šventyklos statybai buvo paimtas gražiausias marmuras ir brangiausias medis. Visur - ant sienų, lubų - blizgėjo auksas ir sidabras. Didžiulės auksinės žvakidės, sunkios brokato užuolaidos, vietomis blizgantys brangakmeniai - nuo viso to negalėjai atitraukti akių".

"Saliamonas, naudodamasis stebuklingu žiedu, pasitelkė demonus, kad pastatytų Šventyklą. Didžiuliai akmenys pakilo ir patys sustojo savo vietose - juos judino Saliamono valdomi demonai."

"Saliamonas taip pat turėjo "šamirą" - daiktą / būtybę, galinčią keisti akmenį, geležį ir net deimantą. Šamiras dažnai vadinamas kirminu, nors kai kuriose versijose jis vadinamas daiktu, galbūt turinčiu radioaktyvių savybių"

"Karalius Saliamonas turėjo stebuklingą kilimą, kuriuo keliavo pas Sabos karalienę".

"Karalius Saliamonas turėjo žiedą, kurį gavo iš arkangelo Mykolo. Šis žiedas padėjo jam įsakyti valdyti demonų armiją, kuriai jis liepė pastatyti šventyklą."

Paprastai tariant - Saliamono šventykloje, kuri egzistuoja ir šiandien, tik po kataklizmo ją dengia žemė, buvo saugomi didžiuliai, neišpasakyti lobiai - brangieji metalai, brangakmeniai, stebuklingi daiktai, kurių pagalba galima įsakinėti dvasioms, stichijoms, įsakinėti tiesiogine to žodžio prasme viskam, skraidanti mašina "skraidantis kilimas", daugybė kitų aukštųjų technologijų daiktų, tarp jų ir "šamiras", visai galimas daiktas - Sandoros skrynia ir kiti neįsivaizduojamos jėgos ir galios artefaktai bei technologijos.

O dabar įsivaizduokite, ką gaus į rankas tie, kurie užims šią teritoriją ir prasiskverbs į pagrindinį Saliamono šventyklos pastatą ir požemius.... Nevesiu paralelių su šiuolaikiniais įvykiais, jos gana akivaizdžios ir išvadas galite pasidaryti patys. Ir galėsite suprasti, kodėl mūsų laikais vykstantys įvykiai greičiausiai yra su tuo susiję. O perdėtas konfrontacijos žiaurumas greičiausiai susijęs su "tikslas pateisina priemones", nes ką gaus nugalėtojas Saliamono šventykloje... suteiks jam realią valdžią pasauliui. O gal ne užgrobti, o išlaikyti, žinant, ką gina? O gal operacija "Al Aksa" prasidėjo todėl, kad jie jau kažką rado? Labai įdomi tema hipotetiniams apmąstymams.

Yra istorinių įrodymų, kad pirminis šventyklos planas iš esmės yra žmogaus kūno planas. Tik nosis - Uolos kupolas - dabar kyšo paviršiuje.

Remiantis oficialia istorija ir Biblija, pirmoji šventykla esą buvo sugriauta, taip pat pirmosios vietoje pastatyta antroji.

Biblijos tekstuose kalbama, kad Žemėje pasirodys Antikristas, būtent jis ateis į Trečiąją šventyklą ir pasiskelbs mesiju. Po to Žemėje prasidės Apokalipsės laikai, kurie palies visus pasaulio žmones. Manoma, kad Apokalipsė įvyks praėjus 7 metams po statybų pabaigos. Tuomet į Žemę nusileis tikrasis Dievo Sūnus ir prasidės kova tarp šviesos ir tamsos jėgų. Gamtos kataklizmų metu po galingo ir pražūtingo žemės drebėjimo Trečioji šventykla bus sugriauta. Dėl to bus pastatyta Ketvirtoji šventykla, o joje, kaip rašoma senoviniuose tekstuose, ir Žemėje viešpataus Jėzus Kristus.

Tačiau Trečiosios šventyklos statyti nereikia! Pirmoji šventykla nebuvo sugriauta! Pirmoji šventykla ir šiandien stovi ten, kur ją pastatė demonų armija, vadovaujama karaliaus Saliamono, ji tik užversta žemėmis, kaip ir visi kiti prieškarinio pasaulio pastatai!

Jums nereikia statyti trečiosios šventyklos, jums tereikia užimti teritoriją, kurioje ji stovi, iškasti ją - patekti į vidų ir gauti visas tas neįtikėtinas technologijas bei turtus. Tam prireiks septynerių metų, o tada pasirodys Tamsos valdovas.

Korane taip pat kalbama apie Al Aksos mečetę kaip pirmąją qiblą - maldos krypties tašką - ir apie jos svarbiausią vaidmenį įvykiuose, kurie įvyks prieš Paskutiniojo teismo dieną. Pranašas Mahometas ir jo bendražygiai pirmosiomis islamo dienomis meldėsi Al-Aksos kryptimi.

Ar žinojote, kad visuose senoviniuose piešiniuose ir žemėlapiuose iki pat XVII a. ant Saliamono šventyklos buvo pavaizduotas pusmėnulis?

Pasaulis dar nesuprato, kas iš tikrųjų vyksta dabar.....

Pasirengimas tam vyksta jau seniai. Užtenka pažvelgti į sąrašą archeologinių kasinėjimų, atliktų ten, kur ji yra. Britai čia pradėjo kasti 1864 metais. Paskui jie kasinėjo 1867 m. prie pat Saliamono šventyklos sienos. Jie kasinėjo norėdami patekti į požeminę, purvu užpildytą šventyklos dalį. Pasak oficialių pranešimų, jiems pavyko patekti į "požemines Šventyklos kalno cisternas, kurios, kaip paaiškėjo, buvo pertvarkytos į Antrosios šventyklos vandens saugojimo struktūras".

Tada 1938 m. kasinėjimai vyko prie pat Al Aksos mečetės (įėjimo į šventyklą). Kasinėjimai buvo pateisinami tariamu poreikiu atlikti remonto darbus po žemės drebėjimo. Oficialiai po žeme buvo aptiktos bizantinės ir graikiškos struktūros. Iš tikrųjų norėta įsiskverbti į šventyklą.

1961 ir 1967 m. čia kasinėjo amerikiečiai, o jiems vadovavo Kathleen Kennedy. Jie kasinėjo "iškart į pietus nuo šventyklos kalno".

Visi kasinėjimai vyko Šventyklos kalno - Saliamono šventyklos - teritorijoje, ir jie puikiai žinojo, kodėl kasinėja, kur nori eiti ir ką nori rasti.

Uolos kupolas - dabar matoma viršutinė Saliamono šventyklos dalis - yra žemės ašis. Visur senuose žemėlapiuose Jeruzalė yra žemės centras, o Uolos kupolas turi uolą - žemės ašį.

Saliamono šventykla nebuvo sugriauta

Saliamono šventykla nebuvo sugriauta

Saliamono šventykla nebuvo sugriauta

Saliamono šventykla nebuvo sugriauta

Saliamono šventykla nebuvo sugriauta

Saliamono šventykla nebuvo sugriauta

Saliamono šventykla nebuvo sugriauta

Saliamono šventykla nebuvo sugriauta

Saliamono šventykla nebuvo sugriauta

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
10.06.2019 laikas 14:15 Receptai Obuolių pyragas dėl kurio visi kraustosi iš proto

Gardaus obuolių pyrago receptas. Dar šiltas obuolių pyragas gali būti patiekiamas su ledais.  Skanaus!

Skaityti daugiau

23.11.2019 laikas 22:48 Receptai Triufelinis pyragas be kepimo per 15 minučių! Skanumėlis!
Pasigaminkite namuose skanų per 15 minučių triufelinį pyragą. labai greitai pagaminamas ir be galo skanus, be kepimo. Skanaus!

Skaityti daugiau

10.06.2019 laikas 09:53 Receptai Sausainiai su šokolado gabaliukais ir riešutais

Skanių sausainių su šokolado gabaliukais receptas. Gaminame. Sausainiai su šokolado gabaliukais ir riešutais. Skanaus!

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
13.06.2024 laikas 07:02 2024 m. birželio 13 d. horoskopas
2024 m. birželio 13 d. visiems Zodiako ženklams žada būti paslapčių ir galimybių kupina diena. Šios dienos astrologinė prognozė atskleidžia unikalius likimo aspektus, kurie gali paveikti kiekvieno žmogaus gyvenimą. Kartu atskleiskime, ką žvaigždės mu...

Skaityti daugiau

12.06.2024 laikas 08:10 Paslaptingas paveldas: McDermotto pilis
Magiškos Airijos širdyje, tarp žalių pievų ir miglotų kalvų, stūkso apleista ir paslaptinga Makdermotto pilis. Istorija ir paslaptimis apipintas didingas statinys vilioja keliautojus ir archeologus savo painiais koridoriais ir užmirštais kampais....

Skaityti daugiau

12.06.2024 laikas 08:01 Unikalus senovės meistro iš Turpano kojos protezas
Kinijos istorijos gilumoje, nuostabioje vietoje, vadinamoje Turpanu, archeologai atrado kai ką įspūdingo - kapavietę, saugančią praeities paslaptis. 2007 m. šis artefaktas pasauliui atskleidė nuostabią istoriją apie žmogų su kojos protezu, atverdamas...

Skaityti daugiau