Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Istorija » 2025 » Vasario » 14

Saliamono Šventykla: Paslaptis po žeme

Saliamono šventykla, anot alternatyvios istorinės interpretacijos, išliko nepaliesta iki 1700 metų ir netgi šiandien stovi po žeme po globalios katastrofos, vadinamos "sėliniu potvyniu". Šis faktas verčia peržiūrėti visą istoriją, kai šventyklos viršutinė dalis matoma net mūsų dienomis, o jos egzistavimas siejamas ne su tolima praeitimi, bet su neseniai praėjusia epocha.

Saliamono Šventykla: Paslaptis po žeme

Saliamono šventykla, pasak alternatyviosios istorijos, liko nepaliesta iki 1700 metų ir netgi šiandien nėra sugriauta – ji yra po žeme po globalios katastrofos, vadinamos "sėliniu potvyniu". Dar daugiau, Saliamono šventyklos viršutinė dalis matoma mūsų dienomis. Šis faktas visiškai apverčia oficialiąją istoriją. Saliamonas ir jo "demonų armijos" pastatytas šventyklos pastatas egzistavo visai neseniai, o ne prieš tūkstančius metų, kaip mums sako istorija – "Šventykla egzistavo nuo 1007 iki 588 m. pr. Kr.".

Nėra jokio pr. Kr.!

Ji buvo ne užversta iki 1700 metų, o dabar paviršiuje matoma jos viršutinė dalis ir net įėjimas.

  • Verkiančiųjų siena (oficialiai – senosios sienos dalis aplink Vakarų šlaitą Hramo kalne) – tai Saliamono šventyklos siena!
  • Uolos kupolas (oficialiai – musulmonų šventovė virš Pamato akmens Hramo kalne Jeruzalėje, vienas iš ankstyviausių islamo architektūros paminklų) – tai Saliamono šventyklos viršutinė dalis!
  • Al-Aksos mečetė (oficialiai – mečetė, esanti Hramo kalne Jeruzalėje. Tai trečioji islamo šventovė po mečetės al-Haramas Mekoje ir Pranašo mečetės Medinoje) – tai pagrindinis įėjimas į Saliamono šventyklą!

Šventykloje buvo laikomi neįkainojami lobiai, įskaitant legendinį Sandoros skrynią ir Šventąjį Gralį, jos rūsiuose buvo saugomas Izraelio ir Sinhedriono archyvas. Karalius Saliamonas buvo didingiausias, turtingiausias ir išmintingiausias karalius žemėje, jis suprato gyvūnų ir paukščių kalbą, turėjo valdžią virš džinų.

"Auksas, kuris kasmet atitekdavo Saliamonui, sudarė 666 talentus (1 talentas yra 16.8 kg), be aukso Saliamonas gaudavo duoklę iš pirklių ir prekybinių laivų, gabenančių prieskonius, taip pat iš visų Arabijos karalių."

„Karaliui Saliamonui buvo nukalta 200 didelių auksinių skydų, kiekvienam iš jų sunaudota po 600 šekelių, taip pat 300 mažesnių, po 3 minas aukso kiekvienam. Šiais skydais buvo papuošta „Libano miško“ salė. Karališkasis sostas buvo pagamintas iš dramblio kaulo su aukso inkrustacija, visa apranga ir indai Saliamono rūmuose buvo auksiniai, nes sidabras jo laikais buvo vertinamas labai žemai.“

"Dievas davė Saliamonui didžiulį turtą. Kiek tik buvo retų ir brangių daiktų, jis turėjo! Sostas, arba kėdė, kurioje sėdi karalius, buvo pagamintas iš brangaus dramblio kaulo ir papuoštas auksu. Taurės, iš kurių jis gėrė, lėkštės, dubenys, visa stalo įranga, žvakidės – visa tai buvo padaryta iš aukso."

"Ši šventykla buvo nuostabi. Tokio nuostabumo, koks buvo joje, niekas kitur nematė. Šventyklai statyti naudojo gražiausią marmurą ir brangiausią medieną. Visur – ant sienų, ant lubų – spindėjo auksas ir sidabras. Didžiulės auksinės žvakidės, sunkios šilkinės užuolaidos, vietomis tviskėjo brangakmeniai – visa tai buvo neatsiejama nuo šventyklos grožio."

"Saliamonas naudojo demonus šventyklos statybai su magišku žiedu. Didelius akmenis jie iškėlė ir nuleido į savo vietas patys – juos judino demonai, paklūstantys Saliamonui."

"Saliamonas dar turėjo „šamyrą“, objektą / būtybę, gebančią keisti akmenį, geležį ir net deimantus. Šamyrą dažnai vadina kirminu, nors kai kuriose versijose tai vadinama objektu, galbūt turinčiu radioaktyvių savybių."

"Karalius Saliamonas turėjo „kilimą-lėktuvą“, kuriuo jis aplankė Sabos karalienę."

"Karalius Saliamonas turėjo žiedą, gautą iš arkangelo Mykolo. Šis žiedas padėjo jam valdyti demonų armiją, kuriai jis ir įsakė pastatyti šventyklą.

 

Paprasčiau tariant, Saliamono šventykloje, kuri egzistuoja iki šių dienų, tik užversta žemėmis po katastrofos, saugomi milžiniški, neįkainojami lobiai – brangieji metalai, brangakmeniai, magiški daiktai, kuriais galima valdyti dvasių ir stichijų, ir kitus pasaulio aspektus, skraidymo aparatas "kilimas-lėktuvas", daug kitų aukštos technologijos objektų, įskaitant "šamyrą", labai tikėtina Sandoros skrynia ir kiti artefaktai bei technologijos, turinčios neįsivaizduojamos galios ir galimybių.

Dabar įsivaizduokite, ką gautų tie, kurie užimtų šią teritoriją ir patektų į pagrindinį pastatą bei šventyklos požemius... Aš nebrėšiu paralelių su šiuolaikiniais įvykiais, jie yra pakankamai akivaizdūs, ir jūs patys galite padaryti išvadas. Taip pat galite suprasti, kodėl dabartiniai įvykiai greičiausiai yra susiję būtent su šiuo atradimu. Ir nežmoniškas priešpriešos žiaurumas greičiausiai sietinas su "tikslas pateisina priemones", nes tas, kuris laimėtų Saliamono šventykloje... gautų realią valdžią per visą pasaulį. Ar galbūt ne užimti, o ginti, žinodami, ką saugo? Ar galbūt "Al-Aksos operacija" prasidėjo todėl, kad kažką jau rado? Tai labai įdomi tema hipotetiniams svarstymams.

Yra istorinių duomenų, kad pirminis šventyklos planas iš esmės yra žmogaus kūno planas. Paviršiuje dabar matosi tik nosis – Uolos kupolas.

Pagal oficialiąją istoriją ir Bibliją, pirmoji šventykla buvo sunaikinta, kaip ir antroji, pastatyta vietoje pirmosios.

Biblijos tekstai sako, kad į Žemę ateis Antikristas, kuris įeis į Trečiąją šventyklą ir paskelbs save Mesiju. Po to Žemėje prasidės Apokalipsės laikai, kurie paveiks visus pasaulio žmones. Manoma, kad Apokalipsė įvyks po 7 metų nuo statybos pabaigos. Tada į Žemę nusileis tikrasis Dievo Sūnus, ir prasidės kova tarp šviesos ir tamsos jėgų. Per gamtos kataklizmus po galingo ir destruktyvaus žemės drebėjimo Trečioji šventykla bus sunaikinta. Vėliau bus pastatyta Ketvirtoji šventykla, ir būtent joje, anot senovės tekstų, Žemėje viešpataus Jėzus Kristus.

Bet nėra reikalo statyti trečiąją šventyklą! Pirmoji nebuvo sunaikinta! Pirmoji šventykla ir šiandien stovi ten pat, kur ją pastatė demonų armija, vadovaujama karaliaus Saliamono, tiesiog ji užversta žeme, kaip ir visi kiti priešpotvyninio pasaulio pastatai!

Nereikia statyti trečiosios šventyklos, reikia tik užimti teritoriją, kurioje ji yra, ir iškasti ją – patekti vidun ir gauti visas tas neįsivaizduojamas technologijas ir turtus. Štai čia ir praeis 7 metai, o po to pasirodys Tamsos valdovas.

Korane taip pat kalbama apie Al-Aksos mečetę kaip apie pirmąją kiblą – maldos kryptį – taip pat apie jos centrinį vaidmenį įvykiuose, kurie turi įvykti iki Paskutiniojo Teismo dienos. Pranašas Mahometas ir jo bendražygiai pirmaisiais islamo dienomis meldėsi Al-Aksos kryptimi.

Ar žinote, kad visuose senoviniuose piešiniuose ir žemėlapiuose iki 1700 metų ant Saliamono šventyklos buvo pusmėnulis?

Pasaulis dar nesupranta, kas iš tikrųjų vyksta...

Pasiruošimas šiam atradimui vyko jau seniai. Pakanka peržiūrėti archeologinių kasinėjimų, vykdytų toje vietoje, kur ji yra, sąrašą. Britai pradėjo kasti ten 1864 metais. Tada kasti 1867 metais tiesiai už Saliamono šventyklos sienos. Kasė, kad patektų į požeminę, užverstą purvo potvyniu šventyklos dalį. Oficialiose ataskaitose teigiama, kad jiems pavyko patekti į "Hramo kalno požemines cisternas, kurios pasirodė esančios perdirbtos į vandens saugojimo struktūras Antrosios šventyklos laikais".

Tada 1938 metais, kasinėjimai tiesiai prie Al-Aksos mečetės (įėjimo į šventyklą). Kasinėjimus pateisino tariamu poreikiu atlikti remonto darbus po žemės drebėjimo. Pagal oficialius duomenis buvo rasti bizantijos ir graikų statiniai po žeme. Iš tikrųjų jie norėjo patekti į šventyklą.

1961 ir 1967 metais čia kasti amerikiečiai, vadovaujami Ketlin Kenedy. Kasė "tiesiai į pietus nuo Hramo kalno".

Visi kasinėjimai vyko Hramo kalno – Saliamono šventyklos – rajone, ir jie puikiai žinojo, ką kasa, kur nori patekti ir ką rasti.

Uolos kupolas – šiuo metu matoma Saliamono šventyklos viršutinė dalis – tai žemės ašis. Visuose senoviniuose žemėlapiuose Jeruzalė – pasaulio centras, ir "Uolos kupole" yra akmuo – žemės ašis.

Saliamono šventyklos archeologija:

Saliamono šventyklos archeologija yra sudėtinga ir kontroversiška sritis dėl kelių priežasčių:

  • Geografinė vieta: Šventykla esą stovėjo ant Hramo kalno Jeruzalėje, kuris yra vienas iš švenčiausių taškų žydams, musulmonams ir krikščionims. Dėl šios priežasties, archeologiniai kasinėjimai čia yra ne tik techninis, bet ir politinis bei religinis klausimas.

  • Istoriniai sluoksniai: Hramo kalnas per amžius buvo daugelio statybų ir griovimų vieta. Ant jo iškilo įvairūs statiniai, įskaitant Antrąją šventyklą, Romos šventyklą Jupiteriui, Bizantijos bažnyčias ir, galiausiai, musulmonų šventoves – Uolos kupolą bei Al-Aksos mečetę. Kiekvienas šių sluoksnių pridengia ir apsunkina galimybę rasti Saliamono šventyklos liekanas.

  • Archeologiniai kasinėjimai:

    • Britų kasinėjimai: 1860-aisiais britai atliko kai kuriuos pirmus metodiškus kasinėjimus Jeruzalėje. Charles Warren tyrinėjo Hramo kalno aplinką, atrado tunelius ir cisternas, tačiau nieko, ką galima būtų vienareikšmiškai priskirti Saliamono šventyklai.

    • Amerikiečių ekspedicijos: 1960-aisiais ir 1970-aisiais buvo atlikti kasinėjimai prie Hramo kalno pietų sienos, vadovaujami archeologų kaip Benjamin Mazar ir Meir Ben-Dov. Buvo rasta Herodo laikų infrastruktūros, bet ne tiesioginių Saliamono šventyklos liekanų.

    • Neoficialūs tuneliai: Egzistuoja pranešimai apie neoficialius kasinėjimus ir tunelius po Hramo kalnu, kuriais siekta rasti šventyklos relikvijas arba požemines dalis, bet dėl saugumo ir religinių priežasčių dauguma tokių veiklų nėra viešai dokumentuota.

  • Archeologinės išvados:

    • Statiniai ir architektūra: Archeologai rado didelius akmenis ir struktūras, kurios gali būti siejamos su Herodo didžiojo pastatyta Antrąja šventykla, kuri buvo pastatyta vietoje, kur anksčiau stovėjo Saliamono šventykla. Tačiau tiesioginių įrodymų apie pirmosios šventyklos struktūras nėra.

    • Artefaktai: Nors buvo rasta daugybė objektų netoli Hramo kalno, kurie gali būti datuojami įvairiais laikotarpiais, tiesioginių Saliamono šventyklos artefaktų identifikavimas yra sudėtingas ir dažnai ginčytinas.

  • Technologijos ir metodai: Šiuolaikinė archeologija naudoja pažangias technologijas, kaip:

    • Magnetometrija ir georadarai: Siekiant aptikti požemines struktūras be kasinėjimų.

    • 3D modeliavimas: Leidžia rekonstruoti galimus šventyklos planus ir struktūras.

    • Archeologinė stratigrafija: Padeda atskirti skirtingus istorijos sluoksnius.

  • Politiniai ir religiniai apribojimai: Dėl Hramo kalno statuso ir jo reikšmės skirtingoms religijoms, archeologiniai kasinėjimai yra griežtai kontroliuojami. Bet kokie kasinėjimai, kurie galėtų sutrikdyti esamas šventoves, yra uždrausti, o tai apriboja tyrinėjimus iki paviršinių arba periferinių.

  • Teorijos apie šventyklą: Kai kurie archeologai ir istorikai teigia, kad dėl šių apribojimų ir dėl to, kad Saliamono šventykla galėjo būti sunaikinta be pėdsakų, mes galbūt niekada nesurasime jos fizinių likučių. Kiti tiki, kad kažkokios dalys ar reliktiniai objektai gali būti dar neatrasti.

Saliamono šventyklos archeologija yra ne tik mokslo, bet ir tikėjimo, politikos bei istorijos kryžkelė, todėl ji bus ir toliau tyrinėjama su dideliu atsargumu ir pagarba visoms suinteresuotoms šalims.

Naujausios žinios apie tai:

  • Nėra naujų oficialių archeologinių atradimų, kurie vienareikšmiškai patvirtintų šią teoriją, tačiau diskusijos ir spekuliacijos apie Saliamono šventyklą tęsiasi.

  • Technologijos, tokios kaip 3D modeliavimas ir georadaras, yra naudojamos, siekiant geriau suprasti Hramo kalno struktūras be invazinių kasinėjimų.

  • Geopolitinė situacija apie Hramo kalną ir toliau riboja galimus archeologinius tyrimus, o diskusijos apie šventyklą lieka akademinės ir teorinės.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

avatar
0
1 Paranormal • 18:33, 14.02.2025
Ar galime įsivaizduoti, kad po mūsų kojomis slypi ne tik istorija, bet ir magija? Nerkite į Saliamono šventyklos paslaptis, kurios gali pakeisti mūsų supratimą apie praeitį ir ateitį. Ar esate pasirengę iššifruoti šią senovės mįslę?
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
26.09.2018 laikas 13:01 Receptai Liaudiški patarimai regėjimo gerinimui
Akys liaudies medicinoje, liaudiški patarimai regėjimo gerinimui, akys, regėjimas, regėjimo gydymas, rega, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis uogomis, kaip...

Skaityti daugiau

08.08.2019 laikas 19:43 Receptai Kaip pasigaminti namuose varškės spurgas
Senai norite pagaminti spurgų, bet nežinote, pagal kokį receptą jos išeina pačios skaniausios? Tvirtai galime pasakyti, kad mūsų receptas vienas sėkmingiausių! Varškės spurgos išeina orinės, saikingai saldžios, naudingos ir nerieb...

Skaityti daugiau

05.11.2019 laikas 19:32 Receptai Plikytos Tešlos (Ne)paprasti Kąsneliai
Visada smagu išbandyti kažką naujo. Tarkime, plikytą tešlą. Jos paslaptis – karštas vanduo ar pienas, dėl kurio susidaro oro tarpų. Šie kepiniai itin minkšti, purūs ir tiesiog tirpsta burnoje. Tad metas ryžtis naujiems skoniams ir...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
16.03.2025 laikas 20:54 Gyvenimas su uošviais: kaip tai paveikė mano vyrą ir šeimą
Po vestuvių gyvenimas su vyro tėvais atrodė kaip laikina išeitis – erdvus butas, geri santykiai ir neįkainojama pagalba auginant dukrą. Tačiau laikui bėgant pastebėjau, kad tai, kas turėjo būti palengvinimas, tapo spąstais. Mano vyras, chirurgas, vis...

Skaityti daugiau

16.03.2025 laikas 20:36 Vieniša mama tarp orumo ir turtingo vyro pasiūlymo
Gyvenimas retai būna paprastas, ypač kai esi 31-erių išsiskyrusi mama, auginanti du mažus vaikus ir dirbanti slaugytoja-fizioterapeute. Kasdien rūpinuosi kitais, bet dabar atsidūriau situacijoje, kuri verčia rūpintis savimi ir savo principais. Turtin...

Skaityti daugiau

16.03.2025 laikas 20:24

Meilė – tai jausmas, kuris gali pakylėti iki dangaus arba priversti pasijusti pažeidžiamu. Nusprendėte prisipažinti apie savo jausmus tam ypatingam žmogui? Puiku! Tačiau prieš žengdami šį drąsų žingsnį, stabtelėkite akimirkai. Prisipažinimas...

Skaityti daugiau

16.03.2025 laikas 09:44 JAV arsenale – ateivių technologijos?
Ar įsivaizduojate pasaulį, kuriame slapčiausi JAV kariuomenės sandėliai slepia ne žemiškas technologijas, o ateivių artefaktus iš sudužusių NSO? Gandai sklando, kad tai tiesa – nuo buvusio Pentagono pareigūno šokiruojančių liudijimų iki ekspertų svar...

Skaityti daugiau

15.03.2025 laikas 19:58 Pavasario Miško Magija: Garsai ir Ramybė 2025-aisiais
Pasidžiaukime nuostabiu pavasario mišku, kuriame paukščių čiulbėjimas susilieja su švelniu vėjo šnarėjimu. Įsivaizduokite rytą gamtoje: saulė dar tik bunda, o pirmieji spinduliai skverbiasi pro medžių kamienus, žaisdami šviesos ir šešėlių šokį. Miške...

Skaityti daugiau