Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2024 » Vasario » 21

Vienas iš geriausių patarimų apie santykius, drąsiai imkite jį į širdį

Vienas iš geriausių patarimų apie santykius, drąsiai imkite jį į širdį

Kiekvieną kartą, kai matote savo šeimą ir draugus, padarykite vieną dalyką....

Šis iš pirmo žvilgsnio paprastas patarimas padės sustiprinti jūsų santykius su šeima ir draugais. Jei to nedarote, būtinai pradėkite, skirkite kelias papildomas minutes laiko savo santykiams.

Iš karto prie patarimo. Nuoširdžiai džiaukitės susitikimais su savo šeima, artimaisiais ir brangiais žmonėmis kiekvieną kartą, kai juos pamatote.

Bet ne tik džiaukitės, o džiaukitės ryškiai, karštai ir iš visos širdies. Nesvarbu, kiek laiko nematėte žmogaus, pusę dienos ar metus, džiaukitės taip, tarsi nebūtumėte jo matę šimtą metų. Ir tarsi matytumėte jį ar ją paskutinį kartą gyvenime.

Koks yra svarbiausias ir lemtingiausias susitikimo laikas? Pirmosios penkios-dešimt minučių. Būtent tuo metu intuityviu lygmeniu stengiamės žmogui pasakyti viską, kas svarbu ir svarbiausia. Ir būtent šiuo metu turėtumėte pademonstruoti didžiausią savo džiaugsmą.

Paklauskite savo brangaus ir artimo žmogaus, kokia buvo jo diena, kas svarbaus ir reikšmingo įvyko jo gyvenime. Kas jam svarbu, apie ką jis galvoja, ko nori ir apie ką svajoja. Atidėkite į šalį visus savo reikalus, problemas, kitas mintis ir įdėmiai klausykitės.

Demonstratyviai ir ypač įdėmiai klausykitės visko, ką jums sako pašnekovas, nesvarbu, kiek jam metų: penkeri ar penkiasdešimt. Nepertraukinėkite ir parodykite visą spektrą teigiamų emocijų, pabrėždami, kaip jums svarbu ir vertinga viskas, kas jums sakoma.

Dalinkitės pašnekovo emocijomis ir jausmais. Jei jums brangus ir artimas žmogus išreiškia liūdesį ir nerimą, jei jis dėl ko nors gyvenime nerimauja, kartu su nuoširdžiu jūsų susitikimo džiaugsmu išreikškite savo susirūpinimą ir didelį norą padėti. Bent jau geru žodžiu ar neįpareigojančiu patarimu. Jei pašnekovas yra pakilios nuotaikos, linksmai ir džiugiai nusiteikite ant jo ar jos bangos.

Paklauskite žmogaus, kaip galite pagerinti jo dieną, sužinokite atsakymą ir padarykite. Leiskite jam žinoti, kad jį vertinate, mylite visa širdimi ir kiekviena kūno ląstele nuoširdžiai džiaugiatės, kad jis yra jūsų gyvenime. Santykiuose su žmonėmis svarbiausia ne kartu praleistas laikas, o emocinis artumas.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
06.06.2019 laikas 12:48 Receptai – Patiekalai Kaip pasigaminti varškės blynus

Gaminame. Varškės blynai Į dubenį dedame varškę, mušame kiaušinius, beriame cukrų, žiupsnelį druskos ir išmaišome. Pilame kefyrą, beriame nubrauktą šaukštelį sodos, dalimis dedame miltus ir užmaišome blynų tešlą.

...

Skaityti daugiau

29.10.2019 laikas 15:16 Receptai – Patiekalai Greiti blynai skaniems pusryčiams

Pristatome jums greitų ir skanių pusryčių receptą. Blynai gaunasi labai apetitiški, o patinka ne tik suaugusiems, bet ir vaikams. Pusryčiai paprastai paruošiami, bet labai sotūs.

Skaityti daugiau

28.07.2019 laikas 12:35 Receptai – Patiekalai Stulbinančios spurgos iš stebuklingos tešlos! Minkštos, lengvos ir beprotiškai skanios!
Gaminame namuose. Spurgų receptas. Išsamią informacija apie paruošimą žiūrėkite vaizdo įraše.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
12.04.2024 laikas 17:27 Įprastuose tvarsčiuose, pleistruose yra nerimą keliančių vėžį sukeliančių PFAS, kurios patenka tiesiai į kraują

Naujas "Mammavation" tyrimas parodė, kad vėžį sukeliančios per- ir polifluoralkilinės medžiagos (PFAS) yra gaminamos įprastų tvarsčių sugeriamajame pagalvėlėje ir lipniame atvarte. Tai kelia nerimą, nes PFAS gali patekti tiesiai į kraują...

Skaityti daugiau

12.04.2024 laikas 11:04 Vaistų trūkumas pasiekė rekordinį lygį
Amerikos sveikatos sistemos vaistininkų draugijos (ASHP) duomenimis, šiuo metu visoje šalyje trūksta 323 skirtingų klasių vaistų. Tai didžiausias skaičius nuo 2001 m., kai draugija pradėjo vesti statistiką.

Skaityti daugiau

12.04.2024 laikas 10:57 Floridoje policijai leista "medžioti" pedofilus
Trumpai: Ronas DeSantisas pasirašė įstatymų projektus, kuriais griežtinamos bausmės už lytinius nusikaltimus, padarytus prieš vaikus.

Skaityti daugiau