Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2024 » Vasario » 23

Ką apie jus pasako laikysena, kuria miegate?

Ar žinote, kiek jūsų asmenybės atskleidžia laikysena, kuria miegate?

Ką apie jus pasako laikysena, kuria miegate?

Miegas mūsų gyvenime atlieka labai svarbią funkciją. Jis suteikia mūsų kūnui ir protui galimybę atsigauti ir atgauti jėgas kitai dienai. Miegas gali atrodyti paprasta veikla, tačiau tai, kaip miegame, gali daug pasakyti apie mūsų asmenybę.

Pažiūrėkite, ką apie jūsų asmenybę pasako poza, kuria miegate.

Miegokite ant pilvo, laisvai išskėtę rankas ir kojas.

Tokia poza rodo, kad esate atsipalaidavęs žmogus ir mėgstate aplink save turėti daug erdvės. Esate atviras naujoms pažintims ir lengvai užmezgate naujas pažintis. Atminkite, kad svarbu ne draugų kiekis, o jų kokybė.

Apsikabinus

Jei miegodami mėgstate apkabinti savo pagalvę ar antklodę ir tai padeda atsipalaiduoti, vadinasi, esate labai ištikimas žmogus. Šią jūsų charakterio savybę draugai vertina labiausiai, nes žino, kad gali jumis pasitikėti. Kadangi patys esate patikimi, manote, kad ir kiti jums atsakys tuo pačiu. Tačiau kartais kitais pasitikite per daug.

Ant nugaros

Miegojimas ant nugaros tiesiomis kojomis rodo, kad turite šiek tiek išpūstą savivertės jausmą ir esate paslaptingas bei tylus žmogus, turintis siaurą draugų ratą.

Ant šono

Miegojimas ant šono gali reikšti, kad esate ramus ir atsipalaidavęs žmogus. Žmonėse visų pirma įžvelgiate gėrį ir lengvai pasitikite kitais. Tačiau nepamirškite, kad kartais reikia apriboti savo pasitikėjimą.

Knarkimas

Knarkimas, ypač kai miegate ant nugaros, yra dažnas reiškinys. Tačiau moterys nelinkusios to pripažinti. Jei knarkiate, kai miegate ant nugaros, tikriausiai esate sprogus ir dirglus žmogus.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
10.01.2019 laikas 14:51 Receptai – Patiekalai Liaudiški patarimai kaip gydytis kaštonais
Liaudies medicinos patarimai - kaip būti sveikiems ir išsaugoti sveikatą. Paprastasis kaštonas liaudies medicinoje, kaštonais, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina.

Skaityti daugiau

17.09.2018 laikas 10:25 Receptai – Patiekalai Liaudiški patarimai išutimų gydymui
Išutimai liaudies medicinoje, išutimai, išutimo gydymas, išutimo receptai, liaudiškomis priemonėmis, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis

Skaityti daugiau

29.08.2018 laikas 07:15 Receptai – Patiekalai Liaudiški patarimai Pūliuojančių akių gydymui
Pūliuojančios akys liaudies medicinoje, Pūliuojančios akys, receptas nuo pūliuojančių akių, liaudiškomis priemonėmis, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
12.04.2024 laikas 17:27 Įprastuose tvarsčiuose, pleistruose yra nerimą keliančių vėžį sukeliančių PFAS, kurios patenka tiesiai į kraują

Naujas "Mammavation" tyrimas parodė, kad vėžį sukeliančios per- ir polifluoralkilinės medžiagos (PFAS) yra gaminamos įprastų tvarsčių sugeriamajame pagalvėlėje ir lipniame atvarte. Tai kelia nerimą, nes PFAS gali patekti tiesiai į kraują...

Skaityti daugiau

12.04.2024 laikas 11:04 Vaistų trūkumas pasiekė rekordinį lygį
Amerikos sveikatos sistemos vaistininkų draugijos (ASHP) duomenimis, šiuo metu visoje šalyje trūksta 323 skirtingų klasių vaistų. Tai didžiausias skaičius nuo 2001 m., kai draugija pradėjo vesti statistiką.

Skaityti daugiau

12.04.2024 laikas 10:57 Floridoje policijai leista "medžioti" pedofilus
Trumpai: Ronas DeSantisas pasirašė įstatymų projektus, kuriais griežtinamos bausmės už lytinius nusikaltimus, padarytus prieš vaikus.

Skaityti daugiau