Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Istorijos Paslaptys » 2024 » Vasario » 24

Reptiloidai - paralelinė požeminė žmonių rasės civilizacija. Trečioji dalis

Reptiloidai - paralelinė požeminė žmonių rasės civilizacija. Trečioji

Terminas "reptiloidai" uoliai atiminėjamas iš rimto požiūrio ir tam yra rimtų priežasčių. Šiame straipsnyje papasakosiu, kas jie tokie. Yra daug istorinių šaltinių, kuriuose labai išsamiai pasakojama šios rasės istorija.

Manau, kad skaitydami labai nustebsite ir galėsite pastebėti paraleles tarp praeities ir dabarties įvykių. Bent jau jei skaitysite mano straipsnius šioje publicistikoje, jums bus labai lengva įžvelgti šias paraleles.

Šėtonas - reptiloidas

Reikėtų atkreipti dėmesį, kad "gyvatė" - Šėtonas, Liuciferis - iki įvykių, atvedusių į žmonijos nuopuolį, ne "šliaužiojo pilvu dulkėse", bet vaikščiojo stačias, ateidamas ir išeidamas humanoidiniais, dvikojiniais kūnais.

Tiek Toroje, tiek Naujajame Testamente Šėtonas konkrečiai vadinamas "tuo senuoju drakonu, velniu", "gyvate" ir pan. Kyla akivaizdus klausimas apie ikižmogišką, tačiau vis dar žemišką rasę, tokią seną, kad ji iš pradžių kilo iš teropodo arba dvikojo driežo.

Šėtonas ("Priešininkas") buvo nefilimų (pažodžiui "tų, kurie nukrito iš dangaus") valdovas. kurie nukrito iš dangaus"), kurie paprastai buvo laikomi puolusiais angelais demonais ir pralaimėjusiais kosminiame kare, taip pat buvo sakoma, kad jie "nugrimzdo į žemę".

Ar rasė, suteikusi prieglobstį Lilit, buvo senovės žmonės, atsidūrę Žemėje po "Dievų mūšio"?

"Nefilimų" ir "Niflheimo", kuriame gyveno reptilijos pabaisos, fonetinis panašumas

Įdomu atkreipti dėmesį į požeminį mirusiųjų pasaulį iš skandinavų mitologijos. Pasak žydų tradicijos, Šėtonas tolimoje praeityje, prieš savo sukilimą, buvo Žemės valdovas; ir kaip dalis bausmės, kurią jis gavo už tai, kad užpuolė "Trečiąjį dangų" (Galaktikos federaciją, valdomą "Dievo"?), jis buvo "nuleistas į Žemę", kur viskas, ką jis valdė, buvo sunaikinta.

Dabar mokslas mums sako, kad staigus ir katastrofiškas smūgis, galbūt asteroidas, atsitrenkęs (nukreiptas?) į Žemę, sunaikino visus dinozaurų amžiuje egzistavusius teopodus, brachiopodus, driežus ir daugumą kitų roplių formų.

Dinozaurai ir reptiloidai Senajame Testamente

Šią teoriją patvirtina nauja nuostabi knyga, kurią parašė pripažintas religingas agnostikas, dirbęs "Washington Post" ir "Wall Street Journal" žurnalistu. Žurnalistas Maiklas Drosninas (Michael Drosnin) penkerius metus tyrinėjo Izraelio kompiuterių mokslininkų ir kriptografų, teigiančių, kad jie aptiko paslėptus pranešimus, užkoduotus Toros, arba Senojo Testamento, tekste hebrajų kalba, išvadas.

Šie pranešimai dažnai būna žmonių, vietovių ar istorinių įvykių, įvykusių per pastaruosius kelis tūkstančius metų (greičiausiai daug anksčiau), pavadinimai, taip pat aiškiai nežydiškos kilmės (pasisavinti kieno nors istoriją nereiškia būti jos dalimi. Pirminis visų "Biblijos istorijų" šaltinis yra senovės šumerų kalba).

Ir Drosninas rašo:

"Asteroidas" ir "dinozauras" Biblijoje užkoduoti kartu. Toje pačioje vietoje užkoduotas ir biblinis pirmųjų Žemėje Dievo sukurtų būtybių pavadinimas".

"Ir Dievas sukūrė didįjį Taniną", - sakoma (užkoduotoje) žinutėje pirmajame Pradžios knygos skyriuje, arba "pabaisas". Juo apibūdinamas kokį nors didžiulį gyvūną, kurio jau nebėra".

"Ir žodis "drakonas" užkoduotas vietoje žodžio "dinozauras", šiek tiek aukščiau žodžio "asteroidas". Kartu su juo užkoduotas ir pavadinimas drakono, kurį, anot legendos, Dievas nužudė prieš Kūrimą."

"Žinoma, drakono, apie kurį kalba Biblija, drakono, su kuriuo kovojo Dievas, vardas "Raav" Biblijos kode yra būtent ten, kur "asteroidas" susikerta su "dinozauru" .

Tekste sakoma: "Jis sutraiškys Raavą.

" Tai leidžia manyti, kad dinozaurų išnykimas buvo tikrasis drakonų nužudymas (Šėtono ir jo karalystės nuopuolis tuo metu), kosminis įvykis, kurį primena Izaijas: "Argi ne Raavą supjaustė į gabalus.

Toliau seka tęsinys...

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
10.09.2018 laikas 09:17 Receptai – Patiekalai Vaistažolių mišiniai nušalimams gydyti

Nušalimai liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai nušalimams gydyti, nušalimai, receptai nuo nušalimo, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis uogomis, kai...

Skaityti daugiau

08.06.2019 laikas 18:07 Receptai – Patiekalai Skanus šokoladinis bananų tortas per 15 minučių

Tai labai skanus šokoladinis bananų tortas. Gaminamas ne ilgiau, kaip 15 minučių. Jei pageidaujate, galite leisti pastovėti, kad susigertų visi produktai ir įgautų ypatingą aromatą. Niekas net neatspės, kad ten sausainiai.

...

Skaityti daugiau

23.06.2019 laikas 19:26 Receptai – Patiekalai Bulviniai blynai

Bulvinių blynų receptas. 200 g varškės (skystesnės, pakeliuose) dėkite į dubenėlį, ištrinkite šakute ir atskieskite šlakeliu pieno. Pagardinkite druska ir gerai išmaišykite. Skanaus!

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
21.05.2024 laikas 14:13 Mirtinas gėrimas ar panacėja? Ką mokslas mano apie arbatinį grybą

Arbatinio grybo pagrindu pagamintam gėrimui, arba kombučai, priskiriama daug naudingų savybių. Teigiama, kad jis padeda išlaikyti svorį, normalizuoja virškinamojo trakto veiklą, gerina odos būklę ir padeda kovoti su daugeliu ligų.

...

Skaityti daugiau

21.05.2024 laikas 06:55 2024 m. gegužės 21 d. horoskopas: žvaigždės atskleidžia visų Zodiako ženklų likimo paslaptis
Su jausmais ir emocijomis šiandien bus gerai, aistras-smurtą asmeniniame gyvenime daugeliui teikia Mėnulis Skorpione ir įtemptas aspektas su Plutonu.

Skaityti daugiau

20.05.2024 laikas 20:28 Finansinis horoskopas gegužės 21 2024 visiems Zodiako ženklams
Finansų srityje būkite pasirengę maloniems netikėtumams. Galbūt rasite slėptuvę senoje piniginėje arba pagaliau grąžinsite skolą, apie kurią jau buvote pamiršę.

Skaityti daugiau