Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Istorija » 2024 » Vasario » 25

Reptiloidai - paralelinė požeminė žmonių civilizacija. Ketvirtoji dalis

Reptiloidai - paralelinė požeminė žmonių civilizacija. Ketvirtoji d.

Terminas "reptiloidai" uoliai atiminėjamas iš rimto požiūrio ir tam yra rimtų priežasčių. Šiame straipsnyje papasakosiu, kas jie tokie. Yra daug istorinių šaltinių, kuriuose labai išsamiai pasakojama šios rasės istorija.

Manau, kad skaitydami labai nustebsite ir galėsite pastebėti paraleles tarp praeities ir dabarties įvykių. Bent jau jei skaitysite mano straipsnius šioje publicistikoje, jums bus labai lengva įžvelgti šias paraleles.

Šėtonas ir reptiloidų kilmė

Trečioje šio straipsnio dalyje daugiausia dėmesio skyriau Senajam Testamentui ir kitiems religiniams tekstams, kuriuose kalbama apie Šėtoną, dinozaurus ir "puolusius angelus", nusileidusius po žeme.

Esmė akivaizdi: "Šėtono nuopuolis" buvo "nuopuolio" arba dinozaurų sunaikinimo sinonimas ir reptiloidų viešpatavimo mūsų planetoje eros pabaiga.

"Raavas", užuot buvęs Dievo priešininko vardu, galėjo būti pavadinimas, kuriuo Žemė buvo vadinama iki šio įvykio, arba tuo metu egzistavusios ikižmogiškos (dinozaurų ar reptiloidų) humanoidinės civilizacijos pavadinimas. Nuo to laiko "reptilijos" ir įvairios jų atšakos buvo priverstos slėptis - buvo ištremtos po Žeme:

"Ir buvo išvarytas didysis drakonas, ta senoji gyvatė, vadinama velniu ir šėtonu, kuri apgaudinėja visą pasaulį; jis buvo nuverstas į žemę, o kartu su juo buvo nuversti ir jo angelai".

Šėtonas gali būti atskira būtybė ar subjektas, tačiau jo vardas taip pat yra sinonimas reptilijų rasei, kurią jis valdė (bet kuri iš pradžių buvo Dievo sukurta kaip "Tanino" arba reptilijų karalystės dalis) ir kuri prisijungė prie jo galaktiniame, tarpplanetiniame ir dvasiniame maište.

Lilit galėjo būti arba nebūti tos rasės ar rūšies palikuonė, bet tie, kurie ją priėmė, neabejotinai buvo. Per 50 milijonų metų nuo "Raavo karalystės" sunaikinimo požeminiai driežų humanoidų palikuonys išsivystė arba perėmė daugybę formų, rasinių tipų ar rūšių, iš kurių kai kurios, matyt, yra tokios pat simpatiškos kaip humanoidai, o yra ir tokių, kurie nebėra "pakankamai gražūs" - plaukuotieji humanoidai (sniego žmogus ir panašios būtybės), troliai ir paslaptingieji "pilkieji", "reptoidai" ir "čupakabros".

Šėtonas yra Žemės valdovas

Šėtonas buvo vadinamas "oro galių kunigaikščiu" ir buvo laikomas daugelio karalysčių virš ir po žeme valdovu, kurių kiekviena turėjo transporto priemonių, skirtų judėti požeminiame pasaulyje, sausumoje, jūroje, o ypač žemėje. ir danguje.

"Ir vėl pakėlęs akis pažvelgiau ir pamačiau skrendantį ritinį. Tada jis man tarė: "Ką matai? Aš atsakiau: "Matau skraidantį ritinį, kurio ilgis dvidešimt uolekčių, o plotis - dešimt uolekčių. Tada jis man tarė: "Tai yra prakeikimas, kuris eina nuo visos žemės paviršiaus, nes kiekvienas, kuris vogė, bus sunaikintas kaip šioje pusėje juo, ir kiekvienas, kuris melagingai prisiekė, bus sunaikintas kaip šioje pusėje juo".

Paralelė su šiuolaikiniais įvairaus dydžio ir tipo NSO stebėjimais yra gana akivaizdi. Yra ne tik tiesioginis ryšys tarp NSO reiškinio ir požemio gyventojų, bet ir akivaizdu, kad vyksta nuolatinis žmonių ir reptiloidų hibridų veisimas, eksperimentai, kuriais siekiama pakeisti žmogaus genetiką, hibridinių palikuonių, gautų iš žmonių, veisimas ir grobimas.

Laikas požeminiame pasaulyje teka kitaip: "Urvinio dangaus" aprašymas senovės kinų istoriniuose šaltiniuose

Yra senovinė knyga "Ataskaita apie urvinius dangus ir laimingas žemes po kalnais", kurią parašė Tu Kuang-tingas, gyvenęs 850-933 m. po Kr. Šioje knygoje išvardyta dešimt "urvinių dangų" ir trisdešimt šeši "mažų urvinių dangų", esantys po kalnais Kinijoje.

Vienas žmogus, apsilankęs viename iš šių "požeminių miestų", aprašė tai, ką pamatė. Jis ėjo per kalnus, pamatė "gražią šviesą, sklindančią iš uolos" - įėjo į ją ir atsidūrė "nuostabioje šalyje su giedru mėlynu dangumi, spindinčiais rausvais debesimis, kvepiančiomis gėlėmis, tankiai augančiais gluosniais, vermilijono spalvos stulpais, bokštais iš raudono nefrito ir daugybe rūmų".

Jį pasitiko būrys gražių, gundančių moterų, kurios nusivedė jį į namus iš jaspio ir grojo jam gražią muziką, o jis gėrė "rubino raudonumo gėrimą ir nefrito spalvos sultis".

Tą pačią akimirką, kai jis pajuto norą leisti save suvilioti, jis prisiminė savo šeimą ir grįžo į pasalą.

Vedamas keistos šviesos, šokančios priešais jį, jis perėjo per olą atgal į išorinį pasaulį, tačiau pasiekęs gimtąjį kaimą neatpažino nė vieno iš tų, kuriuos matė, o atėjęs į savo namus sutiko savo palikuonis.

Jie papasakojo, kad "vienas iš jų protėvių prieš tris šimtus metų dingo oloje ir daugiau niekas jo nematė".

Sprendžiant iš to, kad jam atrodė, jog ten buvo neilgai, o grįžęs sužinojo, kad praėjo 300 metų, pasirodo, laikas ten teka kitaip.

Kur gyvena Dievas?

Senovinių tekstų rinkinyje "Shi Yi Ji" iš senovės Kinijos yra pasakojimas apie pirmojo Kinijos imperatoriaus Qin Shinghuango (gimusio 259 m. pr. m. e.) susitikimą su Wanqiu - nežemiškos (požeminės / povandeninės?) karalystės, kurioje dienos trukmė lygi dešimčiai tūkstančių žemiškų metų, gyventojais.

"Mylimieji, nuo jūsų neturi būti paslėpta viena, kad Viešpačiui viena diena yra kaip tūkstantis metų, o tūkstantis metų - kaip viena diena" (2 Pt 3, 8).

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
19.09.2018 laikas 08:57 Receptai Vaistažolių mišiniai epilepsijai gydyti

Epilepsija liaudies medicinoje, vaistažolių mišiniai epilepsijai gydyti, epilepsija, epilepsijos gydymas, receptas epilepsijai, vaistažolės epilepsijai, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip ...

Skaityti daugiau

19.01.2018 laikas 15:24 Receptai Agurkų kaukė
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Įvairių tipų odą. Ingredientai: Agurkas

Skaityti daugiau

14.12.2018 laikas 10:01 Receptai Liaudiški patarimai kaip gydytis svarainiais

Svarainiai liaudies medicinoje, svarainiais, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina. Liaudies medicinos specialistai rekomenduoja vartoti svarainius sergant skrandžio arba žarnyno veiklos sutrikimai...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
17.06.2024 laikas 12:06 Pasaulio naujienos trumpai 2024-06-17

Pirmadienį Kinija atsakė po to, kai G7 lyderiai perspėjo Pekiną nustoti siųsti ginklų komponentus Rusijai, ir pareiškė, kad jų pareiškimas dėl susitikimo pabaigos buvo "kupinas arogancijos, išankstinių nusistatymų ir melo". (Pasaulio įvy...

Skaityti daugiau

17.06.2024 laikas 09:45 Iš liaudies medicinos nuo kasos (pankreatito) problemų
Jei skauda kasą, tai gali reikšti pankreatito vystymąsi. Kasos gydymas ne visada yra greitas ir efektyvus. Todėl verta išmėginti ir liaudies receptus, kurie padeda malšinti šią nemalonią būklę.

Skaityti daugiau

17.06.2024 laikas 08:04 Iš gyvenimo: kaip kolegė pamokė savo nedirbančius sūnus, išeidama į pensiją
Turiu kolegę, kuri vasarą išėjo į pensiją. Pasiėmė apmokamas atostogas ir dar savo sąskaita dvi savaites pridėjo, o vaikams pasakė, kad išėjo iš darbo dėl…

Skaityti daugiau