Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Istorijos paslaptys » 2024 » Vasario » 23

Reptiloidai - paralelinė požeminė žmonių rasės civilizacija. Antroji dalis

Reptiloidai - paralelinė požeminė žmonių rasės civilizacija

Terminas "reptiloidai" uoliai atiminėjamas iš rimto požiūrio ir tam yra rimtų priežasčių. Šiame straipsnyje papasakosiu, kas jie tokie. Yra daug istorinių šaltinių, kuriuose labai išsamiai pasakojama šios rasės istorija.

Manau, kad skaitydami labai nustebsite ir galėsite pastebėti paraleles tarp praeities ir dabarties įvykių. Bent jau jei skaitysite mano straipsnius šioje publicistikoje, jums bus labai lengva įžvelgti šias paraleles.

Hibridizacija

Per visą istoriją iš rašytinių šaltinių žinome, kad lytiniai santykiai su Žemės moterimis ir reptiloidų bei žmonių hibridų gavimas iš jų buvo ne pavieniai atvejai, o tikra "hibridizacijos programa", kurią vykdė ir vykdo reptiloidai.

Ir šie požeminio ir aukštesniojo pasaulio gyventojų santykiai yra paplitę ne tik po visą pasaulį, bet ir plačiai žinomi tarp tautų, kurios, kitaip nei "apšviestasis" pasaulis, nesišaipo iš termino "reptiloidai".

Rytuose "drakono kraujo" antplūdis laikomas didžiulio pasididžiavimo dalyku, Vakaruose ir Europoje tokie dalykai buvo pridengiami kruopščiai apgalvota melo, prasimanymų, pajuokos skraiste - virto "pasakomis" apie Gorynių gyvates, Košėjus ar princeses varles.

Šiandien žodis "reptiloidas" kelia juoką paprastiems žmonėms, kuriems kruopščiai išplautos smegenys iki tokio lygio, kad jie žodį "reptiloidas" vartoja kaip juokingą memą. Būtų juokinga, jei ne faktai, kad hibridizacijos programa tęsiama iki šiol, tik ji vykdoma repta - žmonių vyriausybės - lygmeniu ir vykdoma slaptai.

Pirmoje dalyje rašiau apie reptiloido ir japonės merginos, kuri buvo jo suviliota ir pagimdė hibridą, meilės santykius. Ten reptiloidas nenaudojo smurto, viskas buvo "draugiška", tačiau nereikėtų visų "požemio gyventojų" laikyti donžuanais. Istorija saugo daugybę faktų, kuriuose reptiloidai pasirodo kaip žiaurumo, savanaudiškumo, moralinių ribų neturėjimo ir piktavališkumo pavyzdys.

Viduramžių riteris Tanhoizeris

Viduramžių riterį Tanhauzerį popiežius prakeikė už ryšius su požeminėmis reptiloidėmis. Popiežius jį asmeniškai anatemizavo ir paskelbė, kad jo rasė pasmerkta amžiams.

Riteris savo ruožtu tvirtino, kad pats Dievas jam atleido per "ženklą iš aukštybių", tačiau Bažnyčia jam neatleido ir jis iš nevilties grįžo į "Veneros kalną", pilną reptilijų meilužių, kurios mielai priėmė jį kaip genų, reikalingų hibridams veisti, nešiotoją.

Lilit: reptiloidai, Biblija ir šumerai

Šis parazitinis ryšys turi labai senas šaknis. Seniausi pasakojimai sukasi apie moterį demonę, vardu Lilit, iš šumerų Lil ir babiloniečių Lilithu.

Ji buvo pirmoji Adomo žmona prieš sukuriant Ievą. Dar prieš sukuriant Ievą - Adomas vedė gražią moterį humanoidę (ne žmogų, nes ji nebuvo kilusi nei iš Adomo, nei iš Ievos. Sunku spręsti, ar ji buvo žmona, ar tik meilužė, nes senovės istoriniuose šaltiniuose apie tai nerašoma, išskyrus tai, kad "Adomas ją pasiėmė", o ar jis ją pasiėmė kaip žmoną, ar tik pasiėmė, - klausimas.

Pasak įvairių tradicijų ir pasakojimų, Lilit nepriklausė toms moteriškos lyties būtybėms, kurios paprastai vadinamos "namų šeimininkėmis" - ji sukilo prieš Adomo ir Dievo valdžią ir, suvalgiusi savo kūdikį (vaiką iš ryšio su Adomu), per olą pabėgo į požeminį pasaulį. Ten ji pradėjo sugyventi su ten jau buvusiomis "demoniškomis būtybėmis" ir ėmė su jomis daugintis.

Lilit pažadas Adomo palikuonims - žmonijai

Pagrindinis Lilith ginčo objektas buvo paklusimas valdžiai arba Adomo autoritetui, o jos įpročiai buvo aiškiai feministinio ir tamsiai matriarchalinio pobūdžio. Vienas iš paskutinių jos pažadų ar grasinimų Adomui ir Ievai buvo tas, kad ji ir jos palikuonys visada išlįs iš požemių ir urvų, kad pagrobtų žmonių vaikus savo tikslams.

Reptiloidai - paralelinė požeminė žmonių rasės civilizacija. Pirmoji d

Istorija apie Lilit yra senovinis įrodymas, kad mūsų dienomis grobuoniška veikla yra reali ir greičiausiai tebesitęsianti. Galbūt Lilit palikuonims, nuo pat pradžių buvusiems hibridine rase, labai reikia periodiškai įlieti žmogiškos genetinės medžiagos, antraip jų išvaizda taps vis mažiau "žmogiška".

Kaip šiuo atžvilgiu neprisiminti fakto, kad iš pradžių Homo sapiens vadinosi Hemo sapiens - Protingas Kraujas. Galima prisiminti ir milijonus dingstančių žmonių. Ir daug kitų dalykų...

Bus tęsinys...

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
26.08.2018 laikas 21:32 Receptai Liaudiški patarimai skrandžio negalavimams gydyti
Skrandžio negalavimai liaudies medicinoje, Liaudiški patarimai Skrandžio negalavimams gydyti, receptai nuo skrandžio, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis uo...

Skaityti daugiau

08.08.2022 laikas 15:38 Receptai Omletas orkaitėje su varške ir daržovėmis
Omletas orkaitėje su varške ir daržovėmis - vasariškas patiekalas su daug baltymų ir vasariškų skonių. Tinka valgyti tiek pusryčiams, tiek pietums. Man jis skanus ir šaltas. Šio patiekalo proporcijas lengva pakeisti. Galima naudot...

Skaityti daugiau

28.07.2019 laikas 12:35 Receptai Stulbinančios spurgos iš stebuklingos tešlos! Minkštos, lengvos ir beprotiškai skanios!
Gaminame namuose. Spurgų receptas. Išsamią informacija apie paruošimą žiūrėkite vaizdo įraše.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
24.05.2024 laikas 21:16 Su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai staiga atsidarė durys
Kartą šeštadienio vakarą mes su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai netikėtai atėjo nekviesta anyta. Pasirodo, ji vėl pasidarė mūsų buto raktų kopijas be leidimo.

Skaityti daugiau

24.05.2024 laikas 06:56 2024 m. gegužės 24 d. horoskopas visiems zodiako ženklams
Vakarykštė pilnatis Dvynių ir Šaulio ašyje jau praėjo ir mes įžengėme į silpstančio Mėnulio fazę. Jei Brėkštančio Mėnulio periodas skirtas naujiems darbams pradėti, tai Nykstantis Mėnulis sako, kad dabar palankus metas juos užbaigti....

Skaityti daugiau

23.05.2024 laikas 19:21 Nuostabi trauktinė nuo hipertonijos
Jau daug metų turiu aukštą Kraujospūdį. Nepamenu, kada gyvenau ramiai, be baimės, kad netrukus prasidės priepuolis. Užtenka pačios nekalčiausios priežasties, kad pakiltų kraujospūdis. Darbe laukėme audito komisijos, nervinomės visi, pergyvenome. Virš...

Skaityti daugiau