Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2024 » Vasario » 28

Tai likimas: 7 ženklai, kad sutikote savo gyvenimo draugą

Laimingi santykiai reikalauja abiejų partnerių pastangų, tačiau mainais už tai suteikia džiaugsmo, pasitenkinimo ir emocinės gerovės.

Likimas: 7 ženklai, kad sutikote savo gyvenimo draugą

Laimingi ir darnūs santykiai nėra susiję su tuo, kad kažkam pasisekė. Tai kasdienės pastangos. Tai abipusė gatvė. Jei savo santykiuose su partneriu atrasite šiame straipsnyje nurodytus požymius, jūsų pora turi labai daug šansų gyventi ilgai ir laimingai...

Sąžiningumas - sau ir savo partneriui.

Raktas į nuoširdžius ir tvirtus santykius, kuriuose nėra vietos užuominoms, paslaptims ir kuriuose nebręsta nepasitikėjimas ir nesusiformuoja pavydas.

Pagarba - laisvas partnerio pasirinkimas.

Net jei jis skiriasi nuo jūsų, taip pat jo intymios-asmeninės erdvės ribas. Tai reiškia, kad pagarba gimsta iš asmens savigarbos. Vadinasi, svarbu suprasti ir priimti modelį, kuris numato savo interesų iškėlimą į pirmą vietą. Dažnai nusidedama tuo, kad pirmenybė teikiama artimųjų, vaikų ir tėvų interesams, taip painiojant savigarbą su prioritetų teikimu.

Pasitikėjimas kyla iš savigarbos ir sąžiningumo.

Sukuria nevaržomus mainus energetiniu ir informaciniu lygmeniu, todėl kiekvienas partneris gali maksimaliai pagerinti savo santykius.

Atsakomybė - tai gebėjimas pripažinti santykių vertę.....

... ir noras juos išsaugoti bei stiprinti puoselėjant vienas kito jausmus. Atsakomybė - tai santykių brandos savybė, kai asmeniniai interesai neprieštarauja bendriems interesams. Kiekvienas save gerbiantis vyras yra atsakingas už savo moters jos, fizinę ir psichoemocinę būklę.

Rūpinimasis yra neatsiejama darnių santykių dalis.

Rūpestingumas - tai gebėjimas rodyti atsakomybę, jautrumą, dėmesį partnerio ir šeimos labui. Svarbu nepainioti rūpinimosi su globa ir ypač hipergloba, už kurios slypi apsėdimas ir praradimo baimė.

Paritetas - tai savanoriškai ir atsakingai prisiimtų teisių ir pareigų lygybė.

Tai reiškia, kad kiekvienas turi teisę į saviraišką ir savęs įtvirtinimą, tačiau ne kito sąskaita. Savanoriškai prisiimtos pareigos neturėtų būti griežtai nustatytos, bet iš dalies yra kvietimas bendrai kurti šeimą, kaip tarnavimo vienas kitam pavyzdys.

Hierarchija yra pagrindinė santykių darnos sąvoka.

Nepripažįstant vadovaujančio vyro vaidmens ir vadovaujančio moters, kuri seka paskui jį - iš paskos / už vyro, vaidmens, neįmanoma sukurti sveikos ir darnios sąjungos, nes dėl savigarbos pažeidimo nuolat vyks sąvokų pakeitimas ir vertybių kaita.

Kad ir koks būtų jūsų vyras - neatimkite iš jo iniciatyvos ir pasirinkimo pirmumo.

Kad ir kokia būtų jūsų moteris - elkitės kaip vyras, savo veiksmais parodydami ir patvirtindami norą ir gebėjimą spręsti esamas problemas bei sunkumus ir visada būti jai fizine ir ypač emocine parama.

Ir nepamirškite, kad jūsų laimė yra jūsų bendros kūrybinės pastangos.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://paranormal.lt/

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
30.10.2017 laikas 12:16 Receptai – Patiekalai Citrinų sultys su medumi, česnaku gydo stenokardija
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Stenokardija. Ingredientai: medus, citrinų sultys, česnakas.

Skaityti daugiau

06.07.2019 laikas 11:08 Receptai – Patiekalai Prikėlė legendinio varškės pyrago receptą: sugrįšite atgal į vaikystę

Jei mama nekepdavo ko nors skanaus namuose, tuomet parnešdavo iš parduotuvės pyrago “Draugystė“. Ir tikrai, šis pyragas iki dabar yra idealus desertas prie kavos ar arbatos. Ne per drėgnas, ir ne per sausas, ne per ...

Skaityti daugiau

14.09.2018 laikas 08:07 Receptai – Patiekalai Vaistažolių mišiniai kraujavimo stabdymui
Kraujavimas liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai kraujavimo stabdymui, kraujavimas, receptai kraujavimui, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis uogomis, ...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
12.04.2024 laikas 17:27 Įprastuose tvarsčiuose, pleistruose yra nerimą keliančių vėžį sukeliančių PFAS, kurios patenka tiesiai į kraują

Naujas "Mammavation" tyrimas parodė, kad vėžį sukeliančios per- ir polifluoralkilinės medžiagos (PFAS) yra gaminamos įprastų tvarsčių sugeriamajame pagalvėlėje ir lipniame atvarte. Tai kelia nerimą, nes PFAS gali patekti tiesiai į kraują...

Skaityti daugiau

12.04.2024 laikas 11:04 Vaistų trūkumas pasiekė rekordinį lygį
Amerikos sveikatos sistemos vaistininkų draugijos (ASHP) duomenimis, šiuo metu visoje šalyje trūksta 323 skirtingų klasių vaistų. Tai didžiausias skaičius nuo 2001 m., kai draugija pradėjo vesti statistiką.

Skaityti daugiau

12.04.2024 laikas 10:57 Floridoje policijai leista "medžioti" pedofilus
Trumpai: Ronas DeSantisas pasirašė įstatymų projektus, kuriais griežtinamos bausmės už lytinius nusikaltimus, padarytus prieš vaikus.

Skaityti daugiau