Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Psichologija » 2024 » Kovo » 6

Kodėl siūlote "vienos nakties" pasiūlymą?

Kodėl siūlote "vienos nakties" galimybę?

Negalima visų vertinti pagal tą patį kriterijų, bet pastaruoju metu vis dažniau girdžiu, kad "aš siūlau tik vieną naktį". Atlikau nedidelį tyrimą.

Vienas draugas manęs paklausė: "Ar aš esu šl%ndra?". Reikalas tas, kad vaikinai, su kuriais ji susitikinėja, nori vieno dalyko - s#kso. Ir jie tikrai atvirai apie tai kalba. O kai jie atsiduria su ja lovoje, dažniausiai tai baigiasi tuo vieninteliu kartu. Iki pasimatymo, vaikeli, buvo smagu. Ir dar viena varnelė kolekcijoje.

Žinoma, negalima visų matuoti tuo pačiu matu, bet pastaruoju metu vis dažniau girdžiu: "Aš esu vienkartinė". Atlikau nedidelį tyrimą, kalbėjausi su įvairiausiomis vienišomis moterimis - po skyrybų, po išsiskyrimo su vyru, su kuriuo praleido kelerius savo gyvenimo metus, ir jos ieško meilės, todėl eina į pasimatymus, vakarėlius. Be to, tai pasakytina ne tik apie trisdešimtmetes ar keturiasdešimtmetes, bet net ir apie penkiasdešimtmetes moteris. Dažniausiai girdžiu: "Vyrai nori tik vieno dalyko". Žinoma, visada yra kam suversti kaltę, bet jei pažvelgtumėte į save iš šalies... Tiesa gali būti skausminga ir sunkiai priimtina, tačiau yra šešios dažniausios priežastys, kodėl esate vienos nakties variantas.

1. Eidamas į vakarėlį ar susitikimą persirengiate kitu žmogumi.

Galvojate: "Šį vakarą tikrai su kuo nors susitiksiu", kai su draugėmis organizuojate pasimatymą, arba "Turiu jam padaryti įspūdį", kai pirmą kartą susitinkate su žmogumi, su kuriuo susipažinote per "Tinder". Galiausiai atrodote kaip drag queen su aptempta suknele, kurios paprastai nedėvite, arba aukštakulniais bateliais, kurių nesate įpratusi avėti, arba su tonomis makiažo ant veido, nors kasdien nenaudojate tiek daug makiažo.

Yra daugybė priežasčių, kodėl tai yra kvaila idėja, bet svarbiausia iš jų yra ta, kad pritrauksite vyrus, kurie nėra jūsų tipo.

Juk žinote, kad vyrus, su kuriais praleidžiame savo gyvenimą, dažniausiai sutinkame tada, kai apsipirkinėjame apsmukusiomis sportinėmis kelnėmis, kai šlapi rankinėje ieškome automobilio raktelių arba stovime autobusų stotelėje su nušalusia nosimi. Aš savąjį sutikau, kai prakaituodama kaip žiurkė šokinėjau laiptais į viršų ir į apačią vienoje iš savo treniruočių.....

Geriausia vakarėliuose su šauniais vaikais būdavo ne tie, kurie ateidavo su įmantriausiais drabužiais, o tie, kurie ateidavo su džinsais, sportbačiais ir tiesiog būdavo savimi. Jie niekuo neapsimetinėjo.

2. Siunčiate jam beprasmiškas SMS žinutes

Nežinau, ką jūs taip rašote vyrams, bet dažnai girdžiu, kad tai žinutės maždaug tokio turinio: "Kaip sekasi? Nori nueiti išgerti?". Ar norite būti draugė, vienkartinė mergina, ar moteris? Jei moteris, tuomet elkitės atitinkamai. Galite pasakyti, kad puiku, jog susitikote, galbūt dar kartą nueisite į pasimatymą. Taip leisite jam suprasti, kad jums rūpi ne tik pasimylėti, bet ir rimtai žiūrite į šį susitikimą. Jei jis išsigąs, palikite jį ramybėje. Jei jis nustos bendrauti, dar geriau. Akivaizdu, kad jis manė, jog esi vienos nakties nuotykis. Leisk jam žinoti, kad taip nėra ir kad nori kažko daugiau, kaip paaiškėjo, nebūtinai iš jo.

3. Leisk jam žinoti, kad tau svarbiausia yra smagiai praleisti laiką.

Taip, pažįstu tokių vaikinų - atsipalaidavusių merginų, kurios nori linksmintis. Bet ar tu nori būti viena iš jų? Nebūkite kvaili ir nesiūlykite to, ko iš tikrųjų nenorite. Vyrai (arba bent jau didžioji jų dauguma) visada pasinaudos galimybe atsidurti lovoje su gražia moterimi. Atminkite - niekas negali skaityti jūsų minčių. Turite jam pasakyti, ko norite, tiksliau, ko nenorite. Ir geriau, jei jis iš karto pasakys: "Manęs nedomina niekas, išskyrus pasimatymą." Sunku - nusivilsite, bet geriau taip, nei vėliau spjauti sau į barzdą, kad buvote "lengvas grobis".

4. Skraidyti ant komplimentų

Užtenka, kad vyras pašnibždėtų jums į ausį: "Tu esi karščiausia moteris, kokią tik esu sutikęs" - ir tu jau nusimetusi palaidinę, pakėlusi sijoną, nes atėjo metas pašėlusiam mylėjimuisi. Tokios meilės, kuri trunka apie aštuonias valandas (geriausiu atveju), o po to jis apie tave nieko nebegirdi arba (dar blogiau) parašo tau žinutę, kad puikiai praleido laiką, ir tuo pažintis baigiasi.

Seksas su jumis vyro niekuo neįpareigoja. Prisiminkite šią skaudžią tiesą. Jei ir tu nori tik pasimylėti, pasimylėk! Ir niekas nesutrukdys, jei ryte nesudarysite bendrų ateities planų, kurie niekada neateis.

5. Tu per anksti nuėjai su juo į lovą.

Vyras puikiai tave išbarstė, apipylė komplimentais, žavėjosi tavimi, o po ketvirto ar penkto pasimatymo atsidūrei su juo ant grindų svetainėje. Negalima žiūrėti romantinės komedijos. Greičiau patys galėtumėte būti kokio nors atviro filmo herojai. Ir tai smagu, pasimatymas puikus, susitikinėjate pusantro mėnesio, kartą pas tave, kartą pas jį, o tada išgirsti jį sakant: "Mes esame draugai su privalumais. Aš nežiūriu į tai rimtai, tai ne santykiai".

Kas nutiko ne taip? Kai vaikinas mėgaujasi akimirka, kai esi jam atvira, jis neturi poreikio geriau tave pažinti. Žinoma, jis nori su tavimi susitikinėti, bet ne kalbėtis, važinėti dviračiu ar kartu eiti į kiną, nes jums patinka tie patys filmai. Kai jis galvoja apie tave, galvoja tik apie vieną dalyką - lovą, nes tik iš šios pusės tave pažįsta ir tai jam patogu. Juk jis net nežino, kokią kavą mėgstate ir ką veikiate laisvalaikiu.

Galbūt tai atrodo senamadiška, bet kartais tikrai verta palaukti, net jei jis bus sutrikęs ir nusiminęs, ir gultis į lovą su tuo, su kuriuo tikrai norime.

6. Neskiriate tinkamo dėmesio aplinkybėms.

Susipažįstate su juo bare. Pradedate kalbėtis, jis nuperka jums dar vieną gėrimą, ir dar vieną. Jis pradeda tau sakyti komplimentus, bet ar tu jam tikrai patinki, ar jis tik ieško progos? Jis yra girtas ir susijaudinęs, todėl iš minios išsirenka auką, kuri jam pasiduos. Jis žino visus šiuos pigius triukus, tikriausiai ne kartą juos yra išbandęs.

Ryanas Goslingas filme Barbė.

Ryanas Goslingas filme Barbė.

Nesimylėkite su vyru, su kuriuo ką tik susipažinote. Na, nebent jis yra Ryanas Goslingas (čia aš tave visiškai suprantu) arba jei ir tu nori tai padaryti ir žinai, kad ryte atsisveikinsi su juo be jokio gailesčio. Bet jei jis jums patinka, jei gerai bendraujate, duokite sau laiko. Palauk, jei tau pasiseks, kitą dieną jis paskambins ir pakvies tave į pasimatymą. Jei ne - gerai, gerai, juk nenorite būti vienos nakties variantas.

Sėkmės!

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://paranormal.lt/

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
07.02.2018 laikas 11:06 Receptai Vitaminų gėrimas
Šakeles gerai nuplaukite, nusausinkite, žirklėmis smulkiai sukarpykite spyglius ir užpilkite šaltu parūgštintu vandeniu, uždenkite ir palaikykite tamsioje vietoje 2–3 dienas, retkarčiais pamaišykite. Galima pasaldinti medumi ar cu...

Skaityti daugiau

24.09.2019 laikas 07:21 Receptai Obuolių ir varškės suflė be miltų
Suflė iš obuolių ir varškės be miltų tiems, kas skaičiuoja kalorijas! Pasigaminkite namuose suflė kurie mėgsta skaičiuoti kalorijas. Skanaus!

Skaityti daugiau

30.01.2020 laikas 08:50 Receptai Riešutų sviesto sausainiai

Visus ingredientus išmaišykite iki vientisos tirštos masės. Skardą išklokite kepimo popieriumi ir dėkite ant jos po gerą šaukštą tešlos. Suspauskite šakute. Sausainius kepkite 10 – 12 minučių iki 180 laipsnių įkaitintoje ...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
24.05.2024 laikas 21:16 Su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai staiga atsidarė durys
Kartą šeštadienio vakarą mes su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai netikėtai atėjo nekviesta anyta. Pasirodo, ji vėl pasidarė mūsų buto raktų kopijas be leidimo.

Skaityti daugiau

24.05.2024 laikas 06:56 2024 m. gegužės 24 d. horoskopas visiems zodiako ženklams
Vakarykštė pilnatis Dvynių ir Šaulio ašyje jau praėjo ir mes įžengėme į silpstančio Mėnulio fazę. Jei Brėkštančio Mėnulio periodas skirtas naujiems darbams pradėti, tai Nykstantis Mėnulis sako, kad dabar palankus metas juos užbaigti....

Skaityti daugiau

23.05.2024 laikas 19:21 Nuostabi trauktinė nuo hipertonijos
Jau daug metų turiu aukštą Kraujospūdį. Nepamenu, kada gyvenau ramiai, be baimės, kad netrukus prasidės priepuolis. Užtenka pačios nekalčiausios priežasties, kad pakiltų kraujospūdis. Darbe laukėme audito komisijos, nervinomės visi, pergyvenome. Virš...

Skaityti daugiau