Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Psichologija » 2024 » Kovo » 6

Tai, ką pamatėte pirmajame paveikslėlyje, gali atskleisti apie jus daugiau nei daugybė psichologo konsultacijų

Iš tiesų taip!

Tai, ką pamatėte pirmajame paveikslėlyje

Ką matote paveikslėlyje? Lūpas, šaknis ar dantis? Žmonės mato skirtingus dalykus. Vieni sako, kad tai medžiai, kiti mato lūpas. Ką matote jūs? Išsiaiškinkime, ką tai reiškia!

Šaknys

Jei pamatėte šaknis, tikriausiai esate intravertas. Kai jus kritikuoja, atidžiai išklausote ir priimate tai kaip patarimą, kad taptumėte geresni. Vertinate drausmę ir principus, stengiatės dirbti geriau ir vertinate savo nepriklausomybę. Esate protingas ir šiek tiek užsispyręs.

Medžiai

Jei pirmas dalykas, kurį pamatote, yra medžiai, tikriausiai esate ekstravertas. Esate draugiškas, bet neleidžiate kitiems dominuoti. Esate nuoširdus su artimaisiais ir to paties tikitės iš jų. Mėgstate mįsles ir ne visiems lengva suprasti, kas dedasi jūsų galvoje.

Lūpos

Pirmiausia pamatysite savo lūpas? Esate ramus žmogus, stengiatės išvengti problemų. Esate lankstaus mąstymo, galite būti naivus, nes pasitikite žmonėmis. Tikite geriausiu žmonių požiūriu, ir nors kai kas gali manyti, kad esate silpnas, jūsų gerumas iš tikrųjų yra jūsų stiprybė. Draugai ir šeima vertina jūsų patarimus.

Radote save šiame aprašyme? Pasidalykite juo komentaruose!

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://paranormal.lt/

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
22.08.2018 laikas 09:45 Receptai Vaistažolių mišiniai nuo vidurių užkietėjimo
Vidurių užkietėjimas liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai nuo vidurių užkietėjimo, receptai nuo vidurių užkietėjimo, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydyti...

Skaityti daugiau

06.10.2019 laikas 20:59 Receptai Skanus Varškės Ir Uogų Vyniotinis

Pats paprasčiausias kepinys prie arbatos – tai lavašas, o dietiškiausias ir skaniausias variantas – tai vyniotinis iš lavašo su varškės įdaru. Į varškę galima dėti įvairias uogas, vaisius, daržoves, žalumynus, sūrį ...

Skaityti daugiau

01.09.2019 laikas 13:33 Receptai Nuostabūs sekmadienio pusryčiai - sotūs paplotėliai!

Lengvi ir skanūs! Dubenyje sumaišykite visus sausus produktus: cukrų, druską, miltus ir sodą. Atskirai suplakite kiaušinį su pienu mikseriu ir augaliniu aliejumi iki purių putų. Mišinio kiekis turėtų padidėti.

...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
29.05.2024 laikas 15:27 Karvės NESUKELIA "klimato kaitos", patvirtina naujas tyrimas
Naujas tyrimas paneigė globalistų pasakojimą, kad karvių išmetamos dujos sukelia "klimato kaitą". Tyrimas iš tiesų rodo, kad galvijai iš tiesų gali sumažinti metano kiekį atmosferoje.

Skaityti daugiau

29.05.2024 laikas 14:57 WEF nurodė JAV ūkininkams išskersti milijonus viščiukų, kad būtų išvengta paukščių gripo
Pasaulio ekonomikos forumas nurodė JAV ūkininkams paskersti milijonus sveikų viščiukų, kad būtų sustabdytas paukščių gripo plitimas.

Skaityti daugiau

29.05.2024 laikas 14:35 NIH pripažįsta, kad mRNA skiepai visam laikui pakeičia paskiepytų žmonių DNR ateinančioms kartoms
Nacionalinio sveikatos instituto (NIH) paskelbtame stulbinančiame tyrime atskleista, kad Covid mRNA skiepai pakeičia recipientų DNR, o pasekmės lieka ištisoms kartoms.

Skaityti daugiau