Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Astrologija, Horoskopai, Zodiako Ženklai » 2024 » Kovo » 8

2024 m. kovo 8 d. horoskopas visiems Zodiako ženklams: prognozės ir patarimai

2024 m. kovo 8 d. horoskopas visiems Zodiako ženklams

Šiandien turime šventinį horoskopą, kuris turėtų visiems mano prenumeratoriams suteikti šventinę nuotaiką!

Mano brangūs prenumeratoriai! Būkite laimingi, sveiki ir mylimi!

Šiandien Mėnulis kartu su Venera ir Marsu yra Vandenio ženkle.

Vandenis yra labai nepriklausomas ir laisvę mėgstantis ženklas, jis nemėgsta prisirišimų, nemėgsta gilių jausmų.

Jis mėgsta ir vertina draugiškus santykius, galimybę įdomiai bendrauti, išvykas ir keliones, naujienų gavimą ir laiko praleidimą kartu, turint bendrų pomėgių.

Jei norite, kad jūsų atostogos vyktų harmoningai - laikykitės Vandenio taisyklių, kurias aprašiau aukščiau. Tuomet diena praeis puikiai.

Šiandien, kaip matote, Mėnulis yra susijungęs su Marsu, o tai reiškia, kad visi bus aktyvesni ir energingesni.

Viena vertus, tai nėra blogai.

Tačiau ši moneta turi ir blogąją pusę - Marsas yra labai konfliktiškas ir jei kas nors jam nepatinka, jis iškart pradeda ginčytis. Šiandien į tai atsižvelkite.

O šiandien vakare, tarsi pagal užsakymą, Mėnulis susijungs su Venera, meilės ir santykių planeta.

Pavasaris - atsinaujinimo, gamtos pabudimo ir atgimimo metas. O kovo 8-oji, Tarptautinė moters diena, yra ypatinga diena, kai kiekviena moteris gali pasijusti ypatinga. Ką žvaigždės sako apie mūsų ateitį šią svarbią dieną? Siūlome jums 2024 m. kovo 8 d. horoskopą visiems Zodiako ženklams.

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 19 d.)

Šią dieną Avinai turėtų atkreipti dėmesį į savo santykius su artimaisiais. Būkite malonūs savo šeimai ir draugams, praleiskite laiką kartu. Tai padės sustiprinti jūsų santykius ir sukurti harmonijos bei meilės atmosferą.

Jautis (balandžio 20 d. - gegužės 20 d.)

Jaučiams kovo 8 d. bus palankus metas saviugdai ir savianalizei. Išsikelkite sau naujus tikslus, pagalvokite apie savo svajones ir siekius. Ženkite žingsnius jų įgyvendinimo link ir žvaigždės bus jūsų pusėje.

Dvyniai (gegužės 21 d. - birželio 20 d.)

Šią dieną Dvyniams patariama būti atsargiems bendraujant su kitais. Venkite konfliktų ir nemalonių situacijų. Sutelkite dėmesį į asmeninius reikalus ir mėgaukitės atostogomis su artimaisiais.

Vėžys (birželio 21 d. - liepos 22 d.)

Vėžiai šią dieną turėtų skirti sau. Skirkite laiko savęs priežiūrai, apsilankykite SPA centre arba padarykite ką nors malonaus savo kūnui ir sielai. Tai padės jums atsipalaiduoti ir pasikrauti teigiamos energijos.

Liūtas (liepos 23 d. - rugpjūčio 22 d.)

Liūtams kovo 8 d. bus džiaugsmo ir kūrybiškumo kupina diena. Skirkite laiko mėgstamai veiklai, kuri teikia jums malonumą. Išlaisvinkite savo kūrybiškumą ir mėgaukitės procesu.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. - rugsėjo 22 d.)

Šią dieną Mergelės turėtų atkreipti dėmesį į savo sveikatą. Užsiimkite sportu, atlikite kūno pratimus arba išbandykite naują fizinės veiklos rūšį. Tai padės jums sustiprinti imuninę sistemą ir padidinti energijos lygį.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. - spalio 22 d.)

Kovo 8-oji Svarstyklėms bus harmonijos ir pusiausvyros diena. Pasistenkite praleisti laiką artimųjų rate, mėgaukitės malonia atmosfera. Darykite mėgstamus dalykus ir rūpinkitės savo santykiais.

Skorpionas (spalio 23 d. - lapkričio 21 d.)

Skorpionams kovo 8 d. bus savianalizės ir vidinio augimo metas. Susitvarkykite savo emocijas ir pajuskite tikruosius savo poreikius. Tai padės jums tapti labiau subalansuotiems ir pasitikintiems savimi.

Šaulys (lapkričio 22 d. - gruodžio 21 d.)

Šauliams šią dieną patariama atkreipti dėmesį į savo finansus. Pasistenkite suplanuoti savo išlaidas ir investicijas, kad užsitikrintumėte stabilumą ateityje. Būkite apdairūs ir venkite leisti pinigus nereikalingiems dalykams.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. - sausio 19 d.)

Ožiaragiams kovo 8 d. bus poilsio ir atsipalaidavimo metas. Skirkite laiko sau, skaitykite knygą, klausykitės muzikos ar tiesiog mėgaukitės tyla. Tai padės jums atjaunėti ir įgyti emocinę pusiausvyrą.

Vandenis (sausio 20 d. - vasario 18 d.)

Šią dieną Vandeniams patariama atkreipti dėmesį į savo santykius su artimaisiais. Leiskite laiką su šeima ar draugais, dalinkitės mintimis ir jausmais. Tai padės sustiprinti jūsų ryšius ir sukurti tarpusavio supratimo atmosferą.

Žuvys (vasario 19 d. - kovo 20 d.)

Žuvims kovo 8 d. bus palankus metas saviugdai ir savianalizei. Išsikelkite sau naujų tikslų ir uždavinių, tobulėkite pasirinktoje srityje. Tikėkite savo jėgomis ir veikite, ir sėkmė nepaliks jūsų abejingų.

Šią ypatingą dieną kiekviena moteris nusipelno ypatingo dėmesio ir rūpesčio. Nepriklausomai nuo jūsų Zodiako ženklo, nepamirškite, kad svarbiausia yra meilė sau ir kitiems. Švęskite kovo 8-ąją su džiaugsmu ir teigiamomis emocijomis!

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
20.09.2019 laikas 20:38 Receptai – Patiekalai Varškės keksas prie arbatos

Kiaušinius suplakame su cukrumi, įdedame vaniliną, ištirpdytą sviestą ir gerai išmaišome. Įdedame sodą, paskui varškę ir suplakame iki vientisos masės. Tada įdedame miltus ir dar kartą gerai išplakame. Masę sudedame į kepimo fo...

Skaityti daugiau

15.10.2019 laikas 20:54 Receptai – Patiekalai Skanūs Pusryčiai Per Kelias Minutes
Pateikiu jums greitą ir skanų pusryčių receptą. Blynai yra labai skanūs ir tinkami ne tik suaugusiems, bet ir vaikams. Pusryčiai labai paprasti, tačiau labai sotūs.

Skaityti daugiau

16.11.2017 laikas 10:36 Receptai – Patiekalai Arbata nuo kosulio (alavijas, beržas, liepa)
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Kosulys. Ingredientai: medėjančio alavijo lapai, beržo pumpurai, liepos žiedai, medus, alyvuogės.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
21.05.2024 laikas 14:13 Mirtinas gėrimas ar panacėja? Ką mokslas mano apie arbatinį grybą

Arbatinio grybo pagrindu pagamintam gėrimui, arba kombučai, priskiriama daug naudingų savybių. Teigiama, kad jis padeda išlaikyti svorį, normalizuoja virškinamojo trakto veiklą, gerina odos būklę ir padeda kovoti su daugeliu ligų.

...

Skaityti daugiau

21.05.2024 laikas 06:55 2024 m. gegužės 21 d. horoskopas: žvaigždės atskleidžia visų Zodiako ženklų likimo paslaptis
Su jausmais ir emocijomis šiandien bus gerai, aistras-smurtą asmeniniame gyvenime daugeliui teikia Mėnulis Skorpione ir įtemptas aspektas su Plutonu.

Skaityti daugiau

20.05.2024 laikas 20:28 Finansinis horoskopas gegužės 21 2024 visiems Zodiako ženklams
Finansų srityje būkite pasirengę maloniems netikėtumams. Galbūt rasite slėptuvę senoje piniginėje arba pagaliau grąžinsite skolą, apie kurią jau buvote pamiršę.

Skaityti daugiau