Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Astrologija, Horoskopas » 2024 » Kovo » 14

Horoskopas kovo 14 d.: šiandien atakuojami 4 Zodiako ženklai

Žvaigždžių prognozė 2024 m. kovo 14 d

Šiandien Mėnulis yra stipriausiame savo ženkle - Jaučio ženkle, o tai reiškia, kad visi Jaučiai turės papildomos energijos.

Tačiau atkreipkite dėmesį, kad Mėnulis yra susijungęs su Uranu - netikėtumų, spontaniškų sprendimų ir staigių neplanuotų pokyčių planeta.

Be to, Mėnulis sudaro sunkų aspektą su Marsu - judėjimo ir veiksmo planeta.

Ar jaučiate tai kvepia?

Teisingai, spontaniški veiksmai, staigūs judesiai, neatsargios traumos ir neapgalvota finansinė rizika.

Viso to šiandien reikėtų vengti, ypač Jaučiams, Skorpionams, Liūtams ir Vandeniams.

Atėjo ilgai laukta 2024 m. kovo 14 d. diena, ir žvaigždės mums žada ramybės kupiną dieną ir galimybę atsipalaiduoti nuo kasdienių rūpesčių. 

Pagal šios dienos horoskopą planetos išsidėsčiusios taip, kad suteiks mums galimybę pasimėgauti akimirka ir pasinerti į atsipalaidavimo atmosferą.

Pagrindiniai šios dienos įvykiai:

1. Poilsis ir atsipalaidavimas: Žvaigždės pataria šią dieną skirti sau ir savo vidinei būsenai. Skirkite laiko meditacijai, jogai ar tiesiog atsipalaidavimui gryname ore.
   
2. Bendraukite su artimaisiais: Tai puikus metas praleisti laiką su šeima ir draugais. Dalinkitės savo jausmais ir emocijomis, mėgaukitės artimųjų draugija ir palaikymu.
   
3. Kūrybiškumas: Žvaigždės palankios jūsų kūrybiškumui. Nepraleiskite progos užsiimti mėgstama veikla arba išbandyti ką nors naujo.

Papildoma informacija:

- Pagal astrologines prognozes, planetos Merkurijus ir Venera bus harmoningame aspekte, o tai skatina supratimą ir harmoniją santykiuose.
  
- Istoriniai duomenys rodo, kad kovo 14 d. yra diena, kai daugelis žymių asmenybių pasiekė savo tikslų ir įveikė sunkumus, pasitelkdami vidinę ramybę ir atsipalaidavimą.
  
- Ekspertai teigia, kad reguliarus poilsis ir atsipalaidavimas padeda pagerinti žmogaus psichinę ir fizinę sveikatą, padidinti produktyvumą ir emocinę gerovę.

Nepraleiskite progos pasidžiaugti šia palankią diena ir pasirūpinti savimi. Tikėkite savimi, skirkite laiko poilsiui ir atsipalaidavimui, ir žvaigždės padės jums pasiekti harmoniją ir vidinę pusiausvyrą.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://paranormal.lt/

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
14.12.2017 laikas 15:14 Receptai Šlapimą varantis nuoviras (kadagio, rugiagėlių, šventagaršvės)
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Inkstus. Ingredientai: kadagio uogų, rugiagėlių žiedų, vaistinės šventagaršvės.

Skaityti daugiau

19.09.2018 laikas 08:57 Receptai Vaistažolių mišiniai epilepsijai gydyti

Epilepsija liaudies medicinoje, vaistažolių mišiniai epilepsijai gydyti, epilepsija, epilepsijos gydymas, receptas epilepsijai, vaistažolės epilepsijai, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip ...

Skaityti daugiau

06.08.2019 laikas 21:22 Receptai Paplotėliai prie arbatos iš nieko per 20 minučių

Puiki alternatyva tradiciniams blynams ir blyneliams. Labai skanu ir pigiai! Gaminti tokius paplotėlius prie arbatos labai paprasta. Pabandę vieną kartą, gaminsite nuo nuolat, vietoje blynų ar blynelių.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
17.06.2024 laikas 12:06 Pasaulio naujienos trumpai 2024-06-17

Pirmadienį Kinija atsakė po to, kai G7 lyderiai perspėjo Pekiną nustoti siųsti ginklų komponentus Rusijai, ir pareiškė, kad jų pareiškimas dėl susitikimo pabaigos buvo "kupinas arogancijos, išankstinių nusistatymų ir melo". (Pasaulio įvy...

Skaityti daugiau

17.06.2024 laikas 09:45 Iš liaudies medicinos nuo kasos (pankreatito) problemų
Jei skauda kasą, tai gali reikšti pankreatito vystymąsi. Kasos gydymas ne visada yra greitas ir efektyvus. Todėl verta išmėginti ir liaudies receptus, kurie padeda malšinti šią nemalonią būklę.

Skaityti daugiau

17.06.2024 laikas 08:04 Iš gyvenimo: kaip kolegė pamokė savo nedirbančius sūnus, išeidama į pensiją
Turiu kolegę, kuri vasarą išėjo į pensiją. Pasiėmė apmokamas atostogas ir dar savo sąskaita dvi savaites pridėjo, o vaikams pasakė, kad išėjo iš darbo dėl…

Skaityti daugiau