Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Astrologija, Horoskopas » 2024 » Kovo » 15

Horoskopas kovo 15 d.: Venera patiria įtampą, o Plutonas suteiks jums drąsos

2024 m. kovo 15 d. horoskopas visiems Zodiako ženklams

Šiandien Mėnulis yra intelektualiame ir judriame Dvynių ženkle.

Šiandien, norėdami būti linksmi, pirmoje dienos pusėje būtinai turėtumėte su kuo nors pasikalbėti, tiesiog pabendrauti dėl malonumo. Ir pajusite, kaip tapsite budresni ir linksmesni.

O harmoningas Plutono aspektas suteiks jums drąsos ir valios įveikti bet kokias materialinės sėkmės kliūtis. Ko aš jums ir linkiu.

Sunkus aspektas su Venera rodo, kad neturėtumėte daryti nieko naujo, susijusio su grožiu, išvaizda ar apsipirkinėjimu, nes jums tai nepatiks ir būsite nusiminę, kad tai padarėte. 

Kiekviena diena su savimi atsineša unikalių energijų ir galimybių, kurios gali paveikti mūsų nuotaiką, sprendimus ir net likimą. 2024 m. kovo 15 d. horoskopas numato įdomius įvykius visiems Zodiako ženklams. Kartu suskirstykime, kas kiekvieną iš mūsų gali laukti šią dieną.

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 19 d.)

Avinų ženklo atstovams kovo 15 d. bus palankus metas pradėti naujus projektus ir iniciatyvas. Jūsų energija ir ryžtas padės pasiekti sėkmę bet kurioje gyvenimo srityje.

Jautis (balandžio 20 d. - gegužės 20 d.)

Šią dieną Jaučiai turėtų būti atsargūs santykiuose su kitais žmonėmis. Galimi konfliktai ir nesusipratimai, todėl geriau suvaldyti savo emocijas.

Dvyniai (gegužės 21 d. - birželio 20 d.)

Dvyniams kovo 15 d. bus puikus metas bendrauti ir plėsti savo socialinį ratą. Naujos pažintys atneš jums ne tik malonumą, bet ir naudingų kontaktų būsimiems projektams.

Vėžys (birželio 21 d. - liepos 22 d.)

Šią dieną Vėžiai turėtų skirti ypatingą dėmesį savo sveikatai. Reguliarūs pasivaikščiojimai lauke ir mankšta padės jums išlaikyti tonusą ir energiją.

Liūtas (liepos 23 d. - rugpjūčio 22 d.)

Liūtams kovo 15 d. bus palankus metas saviugdai ir mokymuisi. Išnaudokite šią dieną naujoms temoms mokytis ir naudingiems įgūdžiams įgyti.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. - rugsėjo 22 d.)

Mergelėms kovo 15 d. bus palankus metas finansiniams sandoriams. Planuokite savo išlaidas ir investicijas, kad užsitikrintumėte finansinį stabilumą ateityje.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. - spalio 22 d.)

Šią dieną Svarstyklės turėtų būti atidžios detalėms. Smulkmenos gali turėti lemiamą reikšmę, todėl neskubėkite priimti svarbių sprendimų.

Skorpionas (spalio 23 d. - lapkričio 21 d.)

Skorpionams kovo 15 d. bus savirefleksijos ir vidinio augimo metas. Skirkite laiko pabūti vieni, kad išanalizuotumėte savo tikslus ir pagalvotumėte apie ateitį.

Šaulys (lapkričio 22 d. - gruodžio 21 d.)

Šauliai šią dieną turėtų būti atviri naujoms galimybėms ir nuotykiams. Nebijokite išeiti iš savo komforto zonos ir ieškoti naujų horizontų.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. - sausio 19 d.)

Ožiaragiams kovo 15 d. bus palankus metas šeimyniniams santykiams. Skirkite daugiau dėmesio savo artimiesiems ir praleiskite daugiau laiko su šeima.

Vandenis (sausio 20 d. - vasario 18 d.)

Šią dieną Vandeniai turėtų būti pasiruošę netikėtiems planų ir tvarkaraščių pokyčiams. Lankstumas ir gebėjimas prisitaikyti padės sėkmingai įveikti bet kokias kliūtis.

Žuvys (vasario 19 d. - kovo 20 d.)

Kovo 15 d. Žuvims bus kūrybiškumo ir saviraiškos metas. Nebijokite parodyti savo individualumo ir pasidalyti savo idėjomis su kitais.

Apskritai 2024 m. kovo 15 d. horoskopas visiems Zodiako ženklams pranašauja įdomią ir įtemptą dieną. Vadovaukitės žvaigždžių patarimais ir nepraleiskite progos pakeisti savo gyvenimą į gerąją pusę!

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://paranormal.lt/

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
14.11.2017 laikas 11:32 Receptai Arbata mažinantį karščiavimą (blindė, šalpusnis, raudonėlis)
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: karščiavimas. Ingredientai: blindės žievė, šalpusnio lapai, raudonėlis.

Skaityti daugiau

13.09.2019 laikas 17:33 Receptai Citrininis pyragas
Dosniai patepkite ir pabarstykite kepimo formą Nieko nėra apmaudžiau, kaip iškepti pyragą, bandyti išversti jį iš formos ir tą darant kepinį sugadinti. Tad jei recepte sakoma, jog kepimo formą reikia ištepti sviestu ir pabarstyti ...

Skaityti daugiau

28.07.2019 laikas 12:35 Receptai Stulbinančios spurgos iš stebuklingos tešlos! Minkštos, lengvos ir beprotiškai skanios!
Gaminame namuose. Spurgų receptas. Išsamią informacija apie paruošimą žiūrėkite vaizdo įraše.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
17.06.2024 laikas 12:06 Pasaulio naujienos trumpai 2024-06-17

Pirmadienį Kinija atsakė po to, kai G7 lyderiai perspėjo Pekiną nustoti siųsti ginklų komponentus Rusijai, ir pareiškė, kad jų pareiškimas dėl susitikimo pabaigos buvo "kupinas arogancijos, išankstinių nusistatymų ir melo". (Pasaulio įvy...

Skaityti daugiau

17.06.2024 laikas 09:45 Iš liaudies medicinos nuo kasos (pankreatito) problemų
Jei skauda kasą, tai gali reikšti pankreatito vystymąsi. Kasos gydymas ne visada yra greitas ir efektyvus. Todėl verta išmėginti ir liaudies receptus, kurie padeda malšinti šią nemalonią būklę.

Skaityti daugiau

17.06.2024 laikas 08:04 Iš gyvenimo: kaip kolegė pamokė savo nedirbančius sūnus, išeidama į pensiją
Turiu kolegę, kuri vasarą išėjo į pensiją. Pasiėmė apmokamas atostogas ir dar savo sąskaita dvi savaites pridėjo, o vaikams pasakė, kad išėjo iš darbo dėl…

Skaityti daugiau