Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Burtai, Magija » 2024 » Kovo » 17

Jokiu būdu nepriimkite šių 7 dalykų kaip dovanos

Jokiu būdu nepriimkite šių 7 dalykų kaip dovanos.

Džiaukitės vienomis dovanomis, bet būkite budrūs su kitomis!

Dažnai gauname dovanų, džiaugiamės jomis ir dovanojame jas kitiems. Tačiau ar tikrai visos dovanos mums duoda naudos? Apie tai sklando daugybė nuomonių ir prietarų, todėl nusprendėme išsiaiškinti, kas iš tiesų yra tiesa.

Ilona Kaldrė teigia, kad yra dviejų rūšių dovanos: tos, kuriomis reikia džiaugtis, ir tos, kurių geriau vengti. Pirmosios neša teigiamą energiją, o antrosios gali nešti negatyvą ir pritraukti nelaimes. Ji pataria atsisakyti tokių dovanų ir nedovanoti jų kitiems.

Pažvelkime, kokios dovanos gali būti priskiriamos šiai kategorijai:

Septynios pavojingos dovanos:

Laikrodžiai

Nors iš pirmo žvilgsnio laikrodis tiesiog skaičiuoja laiką, jis gali ir sustoti. Manoma, kad laikrodžio dovana gali simbolizuoti artėjančią laimingo gyvenimo pabaigą. Jei dovanotojas primygtinai prašo įteikti šią dovaną, geriausia duoti jam kelias monetas, tarsi pirktumėte iš jo laikrodį.

Peiliai

Tokia dovana kaip peiliai laikoma nepalankiu ženklu. Pagal suvokimą, peilius, žirkles ir kitus aštrius daiktus žmonės turėtų įsigyti patys, kai jų prireikia. Manoma, kad aštrūs peiliai pritraukia neigiamą energiją ir ją sulaiko, o tai galiausiai gali neigiamai paveikti tą, kuris gavo tokią dovaną. Dėl blogos energijos gali net nutrūkti santykiai.

Pirštinės

Nors pirštinės atrodo kaip įprastas garderobo elementas, iš tikrųjų tai nėra taip paprasta. Jos dažnai naudojamos ritualuose, kuriais siekiama kontroliuoti žmogaus sąmonę. Todėl pirštinių nereikėtų nei dovanoti, nei priimti dovanų.

Rankinė

Net ir su tokia dovana galite išeiti į pasaulį. Tačiau tuščios piniginės dovanojimas laikomas pačiu nepalankiausiu pinigų ženklu. Jei vis dėlto ryžotės tokiai dovanai, geriau į ją įdėti bent porą monetų. Šią dovaną taip pat turėtumėte grąžinti, kad finansiniuose reikaluose lydėtų sėkmė.

Veidrodis

Veidrodis yra mistinis daiktas, dažnai naudojamas ritualuose. Dėl jo mistinės prigimties nelengva jį dovanoti ir priimti kaip dovaną. Tikima, kad veidrodis gali "atspindėti" grožį ir jaunystę, taip pat būti prieš jus nukreipto ritualo dalis.

Ypač atsargiai turėtumėte naudoti senus veidrodžius, nes nežinia, kieno energiją jie gali nešti.

Perlai

Geriausia tokį papuošalą įsigyti pačiam, antraip galite susidurti su nelaime. Manoma, kad dovanotas perlas gali pritraukti netektis ir ligas. Daugelyje kultūrų jis asocijuojasi su nenumaldomomis našlių ir našlaičių ašaromis. Todėl tokios dovanos geriau apskritai nepriimti.

Nosinaitė

Šis daiktas simbolizuoja sielvartą ir liūdesį, todėl turi labai neigiamą energiją.

Išvados

Galite tikėti ar ne - tai jūsų pačių reikalas. Tačiau visada geriau persigalvoti ir vengti tokių dovanų. Svarbiausia, kad dovana buvo padaryta iš širdies, tada ji atneš tik laimę ir džiaugsmą. Būkite dėmesingi ir rūpinkitės savimi!

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://paranormal.lt/

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
25.08.2018 laikas 13:38 Receptai Liaudiški patarimai plaukų gydymui
Sausų plaukų priežiūra liaudies medicinoje, Sausų plaukų priežiūra, receptai plaukų gydymui, liaudiškomis priemonėmis, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis...

Skaityti daugiau

25.08.2019 laikas 12:01 Receptai Karališkas tortas. Be miltų!

Paprastas skaniausio, Karališko torto receptas. Be gramo miltų! Kartą paragavę “Karališko torto” kito deserto nebenorėsite!

Skaityti daugiau

16.06.2019 laikas 20:43 Receptai Minkštos varškės spurgos

Senas labai skanių, minkštų varškės spurgų receptas. Gaminame. Varškės spurgos.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
26.05.2024 laikas 17:17 Mano mama sunkiai serga, bet man tai nerūpi, ji to nusipelnė
Kai mano motina susirgo, Lidija visada buvo šalia. Aš tai darbe, tai vaikams mokykla, būreliai, o Lidija pas mus namie sėdėjo, mamą prižiūrėjo, slaugė. Mamą mes ant kojų pastatėme, bet po kurio laiko ir Lidija susirgo tokia liga, tik jos imunitetas s...

Skaityti daugiau

24.05.2024 laikas 21:16 Su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai staiga atsidarė durys
Kartą šeštadienio vakarą mes su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai netikėtai atėjo nekviesta anyta. Pasirodo, ji vėl pasidarė mūsų buto raktų kopijas be leidimo.

Skaityti daugiau

24.05.2024 laikas 06:56 2024 m. gegužės 24 d. horoskopas visiems zodiako ženklams
Vakarykštė pilnatis Dvynių ir Šaulio ašyje jau praėjo ir mes įžengėme į silpstančio Mėnulio fazę. Jei Brėkštančio Mėnulio periodas skirtas naujiems darbams pradėti, tai Nykstantis Mėnulis sako, kad dabar palankus metas juos užbaigti....

Skaityti daugiau