Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Istorijos paslaptys » 2024 » Kovo » 19

Senovės ateiviai: žmonių ir "dievų" maišymas

Senovės ateiviai: žmonių ir

Visuose pasaulio religiniuose tekstuose randame keletą bendrų dalykų, susijusių su senovės būtybių iš dangaus apsilankymais. Graikų ir romėnų imperijų mitologijoje skaitome apie titanus, milžinus, kurie buvo "dievų" ir jų žmogiškų žmonų palikuonys.

Pasak mitologijos, jie taip pat padėjo statyti didingus Graikijos paminklus. Biblijoje, šeštame Pradžios knygos skyriuje, skaitome, kad milžinai gimė, kai "Dievo sūnūs" (šiuolaikinėje NSO literatūroje plačiai interpretuojami kaip ateivių rasė) atėjo pas "žmonių dukteris" - akivaizdi nuoroda į žmonių moteris.

Biblijoje šie hibridai apibūdinami kaip "galingi senovės vyrai, garsūs vyrai". Daugelio autorių nuomone, šie aukso amžiaus "galingieji vyrai" buvo "trečioji šalis", padėjusi žmonijai statyti Egipto, Stounhendžo, Amerikos ir Tolimųjų Rytų paminklus.

Senovės Šumero metraščiuose pasakojama apie dievus, kurie nusileido iš žvaigždžių ir apvaisino protėvius. Kaip ir senovės Graikijos dievai, "Dievo sūnūs" iš Pradžios knygos šešto skyriaus ir Plejadų dievai iš pirmykštės inkų mitologijos, Indijos skraidantys dievai gimdė vaikus nuo žemiškų moterų. Šie palikuonys turėjo antgamtinių galių ir nežemiškų tėvų savybių.

Pasak Pietų jūros salų gyventojų legendų, vienas iš "dangaus dievų" aplankė juos didžiuliame blizgančiame kiaušinyje ir apvaisino žmonių moteris, taip susilaukdamas pirmųjų žemiškų palikuonių.

Panašią istoriją galima rasti Gilgamešo epe ir Henocho knygoje, kur stebėtojai, antgamtinių būtybių grupė, geidė žmonių moterų ir susilaukė milžinų. Senovės persų mitas teigia, kad "demonai sugadino Žemę ir susivienijo su moterimis"!

Nors šios istorijos skiriasi detalėmis, kiekvienu atveju turime reikalą su nežemiškomis būtybėmis, susijungusiomis su Žemės moterimis ir susilaukusiomis antgamtinių palikuonių!

Toliau vertinant plačiai paplitusių kultūrų panašumus, ryškėja bendrų pasaulinių sąsajų vaizdas. Egiptiečių legendose pasakojama apie Tep Zepi, arba Pirmąjį laiką, erą, kai dangaus dievai nusileido į Žemę, prikėlė žemę iš purvo ir vandens, skraidančiomis "valtimis" keliavo oru ir per karališkąją faraonų liniją perdavė žmonėms įstatymus ir išmintį.

Įdomu pastebėti, kad šie senovės dievai turėjo gana žmogiškų savybių. Jiems reikėjo maisto ir drabužių. Jie mėgo gerti vyną ir nevengė bendrauti su gražiomis merginomis.

Panašiai Pietų Amerikos legendose pasakojama apie baltus barzdotus "Virakočius", kurie išvedė vietinius gyventojus iš neišmanymo ir išmokė juos civilizacijos, tiesdami sudėtingus kelius ir kurdami kitus stebuklus. Jie taip pat kurį laiką gyveno tarp čiabuvių, valgė, maudėsi ir elgėsi labai žmogiškai.

Mintis, kad nežemiškos arba angeliškos / antgamtinės būtybės bendrauja su žmonija, iš tiesų kelia nerimą. Tačiau, kaip matėme, net atsitiktinai perskaičius senovinius visų didžiųjų žemynų tautų tekstus matyti, kad tai yra vyraujanti tema.

Šimtmečius mokslininkai turėjo šiuos tekstus laikyti arba alegoriniu mitu, arba tam tikru istoriniu faktu. Mūsų amžiuje dėl antgamtinių tendencijų daugelis mokslininkų pirmenybę teikia pirmajam variantui.

Tačiau senovės mitologijos studijos dažnai rodo, kad mitai ir legendos paprastai turi tam tikrą tiesą. Be to, archeologiniai tyrimai nuolat įrodinėja, kad Biblija neįtikėtinai tiksliai atspindi istorinius įvykius.

Archeologiniai atradimai ir šumerų, babiloniečių, asirų, hetitų, kanaaniečių ir kitų senovės tekstų bei epinių pasakojimų iššifravimas vis labiau patvirtina Biblijos nuorodų į senovės karalystes, miestus, valdovus, vietoves, šventyklas, prekybos kelius, artefaktus, įrankius ir papročius tikslumą.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://paranormal.lt/

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
11.09.2019 laikas 20:18 Receptai Paprasčiausias ir sėkmingiausias naminės duonos receptas

Su kvapnia, traškia plutele, tikras skanumėlis. Skanios naminės duonos receptas gaminkite duoną patys namuose!

Skaityti daugiau

10.09.2018 laikas 09:07 Receptai Vaistažolių mišiniai nuo nudegimų

Nudegimai liaudies medicinoje, Nudegimai, Vaistažolių mišiniai nuo nudegimų, receptai nuo nudegimų, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis uogomis, kaip gyd...

Skaityti daugiau

06.07.2019 laikas 11:08 Receptai Prikėlė legendinio varškės pyrago receptą: sugrįšite atgal į vaikystę

Jei mama nekepdavo ko nors skanaus namuose, tuomet parnešdavo iš parduotuvės pyrago “Draugystė“. Ir tikrai, šis pyragas iki dabar yra idealus desertas prie kavos ar arbatos. Ne per drėgnas, ir ne per sausas, ne per ...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
24.05.2024 laikas 21:16 Su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai staiga atsidarė durys
Kartą šeštadienio vakarą mes su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai netikėtai atėjo nekviesta anyta. Pasirodo, ji vėl pasidarė mūsų buto raktų kopijas be leidimo.

Skaityti daugiau

24.05.2024 laikas 06:56 2024 m. gegužės 24 d. horoskopas visiems zodiako ženklams
Vakarykštė pilnatis Dvynių ir Šaulio ašyje jau praėjo ir mes įžengėme į silpstančio Mėnulio fazę. Jei Brėkštančio Mėnulio periodas skirtas naujiems darbams pradėti, tai Nykstantis Mėnulis sako, kad dabar palankus metas juos užbaigti....

Skaityti daugiau

23.05.2024 laikas 19:21 Nuostabi trauktinė nuo hipertonijos
Jau daug metų turiu aukštą Kraujospūdį. Nepamenu, kada gyvenau ramiai, be baimės, kad netrukus prasidės priepuolis. Užtenka pačios nekalčiausios priežasties, kad pakiltų kraujospūdis. Darbe laukėme audito komisijos, nervinomės visi, pergyvenome. Virš...

Skaityti daugiau