Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Istorija » 2024 » Kovo » 20

Dviejų Amerikų žemėlapio paslaptis: senovinis dokumentas paneigia Kolumbo Naujojo pasaulio atradimą

Dviejų Amerikų žemėlapio paslaptis

Kinų žemėlapis, datuotas 1763 m., bet sudarytas pagal 1418 m. originalą, kelia naujus ginčus dėl Amerikos atradimo pirmumo. Dokumentas kelia abejonių dėl mums žinomos istorijos apie Kolumbo atvykimą į Naująjį pasaulį ir teigia, kad kinai galėjo pirmieji pasiekti Amerikos krantus.

Tyrėjai pastebėjo neįprastų žemėlapio elementų, kurie rodo, kad senovės kinai galėjo žinoti apie Amerikos egzistavimą gerokai anksčiau, nei į šiuos krantus atvyko europiečiai. Žemėlapyje pavaizduotos abi Amerikos pakrantės, taip pat Antarktida ir kiti geografiniai objektai, kurie buvo nežinomi daugumai to meto civilizacijų.

Istorikas Gavinas Menziesas (Gavin Menzies) teigia, kad kinai 1421-1423 m. apiplaukė Žemės rutulį ir galėjo pasiekti Amerikos krantus gerokai anksčiau nei Kolumbas. Jis remiasi ankstyvųjų Europos Amerikos tyrinėtojų, minėjusių kiniškas vištas ir porceliano gaminius, liudijimais, kurie galėjo rodyti kinų ir Amerikos indėnų ryšius.

Be to, žemėlapyje yra detalių, kurios galėjo būti žinomos tik civilizacijai, turinčiai aukšto lygio geografijos ir astronomijos žinių. Mokslininkai daro prielaidą, kad žemėlapio autorius buvo unikalių žinių turinti senovės civilizacija.

Tačiau žemėlapio autentiškumas tarp tyrinėtojų vis dar ginčijamas. Kai kurie mano, kad tai gali būti klastotė arba klaidinga senovinių tekstų interpretacija. Nepaisant to, daugybė faktų rodo, kad kinai galėjo palaikyti ryšius su Amerika dar gerokai iki europiečių atvykimo.

Galbūt ateityje sužinosime daugiau apie senovės Kinijos ir Naujojo pasaulio ryšius, kurie galėjo turėti įtakos visos žmonijos istorijai.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://paranormal.lt/

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
11.09.2018 laikas 08:01 Receptai Vaistažolių mišiniai nuo nemigos

Nemiga liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai nuo nemigos, nemiga, receptai nuo nemigos, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis uogomis, kaip gydytis vai...

Skaityti daugiau

12.09.2018 laikas 08:43 Receptai Vaistažolių mišiniai miežio gydymui
Liaudies medicinos patarimai - kaip būti sveikiems ir išsaugoti sveikatą. Miežis liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai miežio gydymui, receptai nuo miežio, miežio gydymas, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradi...

Skaityti daugiau

03.09.2018 laikas 08:47 Receptai Vaistažolių mišiniai pigmentinių dėmių blukinimui

Pigmentinių dėmių blukinimas liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai pigmentinių dėmių blukinimui, receptai pigmentinių dėmių blukinimui, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaist...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
21.06.2024 laikas 20:46 Mokslininkai teigia, kad apelsinų žievelės gali būti raktas į geresnę širdies ir kraujagyslių sveikatą
Floridos universiteto, Teksaso valstijos universiteto ir JAV žemės ūkio departamento mokslininkų atlikto tyrimo duomenimis, apelsinų žievelių poliarinės frakcijos ekstraktas, kuriame yra junginio, vadinamo feruloilputrescinu, gali palengvinti širdies...

Skaityti daugiau

21.06.2024 laikas 20:37 Neuromokslininkai teigia, kad kai kurie sapnai iš tiesų gali nuspėti ateitį
Mičigano universiteto anesteziologas Kamranas Diba (Kamran Diba) su kolegomis nustatė, kad miego metu kai kurie neuronai ne tik atkuria netolimą praeitį, bet ir numato būsimą patirtį.

Skaityti daugiau

21.06.2024 laikas 20:17 Australijoje rasta naujų skraidančių roplių fosilijų
Australijos paleontologai aptiko suakmenėjusių skeleto liekanų, kurios priklausė iki šiol nežinomam 100 mln. metų senumo skraidančiam pterozaurui.

Skaityti daugiau