Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Istorijos paslaptys » 2024 » Kovo » 11

Žmonės ne iš Žemės: mokslinis įrodymų įvertinimas

Žmonės ne iš Žemės: mokslinis įrodymų įvertinimas

Žmonijos kilmės klausimas jau seniai domina mokslininkų ir filosofų protus. Viena įdomiausių idėjų šioje srityje yra teorija, kad žmonės nėra kilę iš Žemės. Knygoje "Žmonės ne iš Žemės: mokslinis įrodymų įvertinimas" pateikiamas mokslinis požiūris į šią temą ir nagrinėjami argumentai už ir prieš žmogaus evoliuciją Žemėje.

Knygos autorius daktaras Ellis Silveris, žinomas aplinkosaugininkas ir ekologas, įvertina trylika pagrindinių hipotezių ir septyniolika veiksnių, leidžiančių manyti, kad žmonės gali būti nežemiškos kilmės.

Vienas iš daktaro Elliso pateiktų argumentų yra tas, kad žmonija, nors ir labai išsivysčiusi, yra prastai prisitaikiusi prie žemiškos aplinkos. Žmonės nemėgsta saulės šviesos, serga lėtinėmis ligomis ir sunkiai virškina natūralų maistą. Šie faktai gali rodyti, kad žmonės išsivystė kitoje planetoje, kurioje buvo kitokios sąlygos.

Dr. Ellisas taip pat atkreipia dėmesį į žmogaus anatomijos keistenybes, pavyzdžiui, dideles naujagimių galvas, dėl kurių gali kilti komplikacijų gimdymo metu. Jis mano, kad taip gali būti dėl to, kad žmonija išsivystė planetoje, kurioje yra mažesnė gravitacija.

Viena įdomiausių daktaro Elliso pasiūlytų idėjų yra teorija apie neandertaliečių kryžminimąsi su kitos rūšies atstovais iš Alfa Kentauro žvaigždžių sistemos. Remiantis šia teorija, ši hibridizacija lėmė šiuolaikinių žmonių atsiradimą.

Daktaras Ellisas taip pat pabrėžia, kad milijonai žmonių visame pasaulyje "jaučiasi" nepriklausantys Žemei. Jis teigia, kad taip gali būti todėl, kad žmonija išsivystė kitoje planetoje ir buvo perkelta į Žemę kaip labai išsivysčiusi rūšis.

Knygoje "Žmonės ne iš Žemės: mokslinis įrodymų įvertinimas" (Humans Not From Earth: A Scientific Assessment of the Evidence) ne tik siūlomos naujos idėjos ir teorijos, bet ir apžvelgiami esami duomenys ir faktai. Joje keliami klausimai apie Rh neigiamo kraujo kilmę ir siūlomas šio reiškinio paaiškinimas pagal žmonijos hibridizacijos teoriją.

Tačiau verta pažymėti, kad šios idėjos nėra visuotinai priimtinos mokslo bendruomenėje. Daugelis mokslininkų jas vertina skeptiškai ir reikalauja tolesnių tyrimų bei įrodymų.

Nepaisant to, kiek šios idėjos teisingos, jos vis tiek kelia mūsų susidomėjimą ir skatina vaizduotę. Galimybė, kad esame ne viena rasė, o hibridinė rūšis, atveria naujus tyrimų ir mūsų kilmės supratimo horizontus.

O, ką jūs manote?

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
01.07.2019 laikas 21:56 Receptai Keptas triušis (majonezo marinatas)

Gaminame. Keptas triušis. Prieš kepant orkaitę įkaitiname iki 180 laipsniu. Triušio gabaliukus dedame į kepimo maišą ir kepame apie 1,5 valandos. Jeigu norite, kad triušiena labiau apskrustų, išimkite iš maišo ir dar pakepinkit...

Skaityti daugiau

28.07.2019 laikas 12:35 Receptai Stulbinančios spurgos iš stebuklingos tešlos! Minkštos, lengvos ir beprotiškai skanios!
Gaminame namuose. Spurgų receptas. Išsamią informacija apie paruošimą žiūrėkite vaizdo įraše.

Skaityti daugiau

24.09.2018 laikas 08:08 Receptai Vaistažolių mišiniai lengvinantys atsikosėjimą
Atsikosėjimą lengvina liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai lengvinantys atsikosėjimą, atsikosėjimą lengvina, atsikosėjimas, atsikosėjimo gydymas, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydyt...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
29.05.2024 laikas 15:27 Karvės NESUKELIA "klimato kaitos", patvirtina naujas tyrimas
Naujas tyrimas paneigė globalistų pasakojimą, kad karvių išmetamos dujos sukelia "klimato kaitą". Tyrimas iš tiesų rodo, kad galvijai iš tiesų gali sumažinti metano kiekį atmosferoje.

Skaityti daugiau

29.05.2024 laikas 14:57 WEF nurodė JAV ūkininkams išskersti milijonus viščiukų, kad būtų išvengta paukščių gripo
Pasaulio ekonomikos forumas nurodė JAV ūkininkams paskersti milijonus sveikų viščiukų, kad būtų sustabdytas paukščių gripo plitimas.

Skaityti daugiau

29.05.2024 laikas 14:35 NIH pripažįsta, kad mRNA skiepai visam laikui pakeičia paskiepytų žmonių DNR ateinančioms kartoms
Nacionalinio sveikatos instituto (NIH) paskelbtame stulbinančiame tyrime atskleista, kad Covid mRNA skiepai pakeičia recipientų DNR, o pasekmės lieka ištisoms kartoms.

Skaityti daugiau