Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Astrologija, Horoskopas » 2024 » Kovo » 28

Kovo 28 d. horoskopas: šiandien jums padės žvaigždė Akruksas

Kovo 28 d. horoskopas: šiandien jums padės žvaigždė Akruksas

Šiandien nėra bloga diena. Mėnulis yra susijungęs su žvaigžde Akruksu

Tai nepaprasto dvasingumo, pasiaukojimo žvaigždė, dėl kurios žmogui ateina išmintis, supratimas, aukšta dvasinė misija.

Ar norite tapti išmintingesni?

Tuomet šiandien skirkite laiko, bent valandą, ir apmąstykite gyvenimą vieni su savimi. Akruksas žada, kad jums ateis tinkamos mintys, šviesaus kelio rodyklė.

Žvaigždė Akruksas suteikia žmogui meilę gyvūnams, augalams, apskritai gyvoms būtybėms, meilę ir pagarbą užsieniečiams, neįsivaizduojamą gebėjimą mokytis kalbų, labai ilgas keliones. 

Kiekvienas iš mūsų, nepaisant skeptiško požiūrio į astrologiją, kartkartėmis žvilgteli į horoskopą, norėdamas sužinoti, kas laukia ateityje. 2024 m. kovo 28 d. - diena, kuri visiems Zodiako ženklams žada būti ypač turininga. Pažvelkime, ką žvaigždės mums yra paruošusios šią dieną.

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 19 d.)

Avinų ženklo atstovams kovo 28 d. bus palanki diena pradėti naujus reikalus ir projektus. Žvaigždės pataria nebijoti rizikuoti ir veikti drąsiai. Galite rasti netikėtų idėjų ir sprendimų, kurie padės pasiekti užsibrėžtų tikslų.

Jautis (balandžio 20 - gegužės 20 d.)

Kovo 28 d. Jaučiai turėtų skirti ypatingą dėmesį savo finansams. Galite rasti naujų pajamų šaltinių arba pelningai investuoti. Būkite atidūs smulkmenoms ir nepamirškite bendro vaizdo.

Dvyniai (gegužės 21 d. - birželio 20 d.)

Dvyniams ši diena bus kupina bendravimo ir naujų pažinčių. Galite rasti bendraminčių arba naujų draugų, kurie padės įgyvendinti jūsų planus. Būkite atviri naujoms galimybėms.

Vėžys (birželio 21 d. - liepos 22 d.)

Kovo 28 d. Vėžiai turėtų atkreipti dėmesį į savo sveikatą. Žvaigždės pataria skirti laiko mankštai ir tinkamai mitybai. Rūpinkitės savimi ir savo kūnu, kad išvengtumėte nemalonių staigmenų.

Liūtas (liepos 23 - rugpjūčio 22 d.)

Liūtams ši diena bus palanki saviugdai ir savęs tobulinimui. Galite atrasti naujų pomėgių ar užsiėmimų, kurie teiks jums malonumą ir džiaugsmą. Nebijokite eksperimentuoti ir atsiverti naujiems dalykams.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. - rugsėjo 22 d.)

Kovo 28 d. Mergelės turėtų atkreipti dėmesį į savo santykius su artimaisiais. Galite rasti naujų būdų, kaip pagerinti bendravimą ir išspręsti konfliktus. Būkite tolerantiški ir atviri kitų požiūriui.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. - spalio 22 d.)

Svarstyklėms ši diena bus palanki kūrybai ir saviraiškai. Galite rasti naujų būdų išreikšti savo jausmus ir emocijas pasitelkdami meną ar kitas kūrybos formas. Nebijokite būti pažeidžiami ir atviri.

Skorpionas (spalio 23 d. - lapkričio 21 d.)

Kovo 28 d. Skorpionai turėtų atkreipti dėmesį į savo intuiciją. Galite sulaukti svarbių nuojautų ar įžvalgų, kurios padės priimti teisingą sprendimą. Pasitikėkite savo vidiniu balsu ir nebijokite jo klausytis.

Šaulys (lapkričio 22 d. - gruodžio 21 d.)

Šauliams ši diena bus palanki kelionėms ir nuotykiams. Galbūt rasite naujų vietų, kur galėsite atsipalaiduoti arba pažinti pasaulį. Būkite atviri naujoms patirtims ir nebijokite išeiti iš savo komforto zonos.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. - sausio 19 d.)

Kovo 28 d. Ožiaragiai turėtų atkreipti dėmesį į savo karjerą. Gali atsirasti naujų galimybių siekti karjeros arba paaukštinimo. Būkite motyvuoti ir nepraleiskite progų.

Vandenis (sausio 20 d. - vasario 18 d.)

Vandeniams ši diena bus palanki bendrauti su draugais ir artimaisiais. Iš artimųjų galite sulaukti palaikymo ir supratimo, kuris padės įveikti sunkumus. Būkite atviri pagalbai ir palaikymui.

Žuvys (vasario 19 d. - kovo 20 d.)

Kovo 28 d. Žuvys turėtų atkreipti dėmesį į savo vidinę būseną. Galite rasti naujų saviugdos ir savęs pažinimo būdų, kurie padės jums tapti harmoningesniems ir labiau subalansuotiems. Būkite atviri pokyčiams ir pasiruošę naujiems iššūkiams.

Apskritai 2024 m. kovo 28 d. visiems Zodiako ženklams žada būti įtempta ir įdomi diena. Nebijokite vadovautis žvaigždžių patarimais ir atsiverkite naujoms galimybėms, kurias atneš ši diena.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://paranormal.lt/

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
01.07.2019 laikas 21:56 Receptai Keptas triušis (majonezo marinatas)

Gaminame. Keptas triušis. Prieš kepant orkaitę įkaitiname iki 180 laipsniu. Triušio gabaliukus dedame į kepimo maišą ir kepame apie 1,5 valandos. Jeigu norite, kad triušiena labiau apskrustų, išimkite iš maišo ir dar pakepinkit...

Skaityti daugiau

30.10.2017 laikas 14:38 Receptai Medetkos gydo širdies, kraujagyslių ligas

Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Širdies ligos, Kraujagyslių ligos. Ingredientai: Džiovinti smulkinti vaistinės medetkos žiedai, Verdantis vanduo

Skaityti daugiau

06.09.2018 laikas 10:23 Receptai Vaistažolių mišiniai organizmo stiprinimui

Organizmo stiprinimas liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai organizmo stiprinimui, receptai organizmui stiprinti, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
17.06.2024 laikas 12:06 Pasaulio naujienos trumpai 2024-06-17

Pirmadienį Kinija atsakė po to, kai G7 lyderiai perspėjo Pekiną nustoti siųsti ginklų komponentus Rusijai, ir pareiškė, kad jų pareiškimas dėl susitikimo pabaigos buvo "kupinas arogancijos, išankstinių nusistatymų ir melo". (Pasaulio įvy...

Skaityti daugiau

17.06.2024 laikas 09:45 Iš liaudies medicinos nuo kasos (pankreatito) problemų
Jei skauda kasą, tai gali reikšti pankreatito vystymąsi. Kasos gydymas ne visada yra greitas ir efektyvus. Todėl verta išmėginti ir liaudies receptus, kurie padeda malšinti šią nemalonią būklę.

Skaityti daugiau

17.06.2024 laikas 08:04 Iš gyvenimo: kaip kolegė pamokė savo nedirbančius sūnus, išeidama į pensiją
Turiu kolegę, kuri vasarą išėjo į pensiją. Pasiėmė apmokamas atostogas ir dar savo sąskaita dvi savaites pridėjo, o vaikams pasakė, kad išėjo iš darbo dėl…

Skaityti daugiau