Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Istorijos Paslaptys » 2024 » Kovo » 28

Senovės civilizacijų paslaptys ir mįslės: kas sugriovė senovės civilizacijas?

Senovės civilizacijų paslaptys ir mįslės: kas sugriovė senovės civiliz

Žmonijos istorija skaičiuoja tūkstančius metų, tačiau daugybė paslapčių ir mįslių lieka neišspręstos. Pasak visuotinai priimtos nuomonės, žmonija savo kelionę pradėjo kaip primityvi būtybė, palaipsniui evoliucionavo ir tapo vis protingesnė ir pajėgesnė.

Tačiau nauji mokslininkų įrodymai leidžia manyti, kad galbūt tolimoje praeityje žmonija turėjo labai pažangų mokslą ir technologiją, pranokstančią mūsų supratimą senovėje.

Pasakojimai apie nuskendusį Atlantidos žemyną, aprašytą Platono dialoge, yra vienas aiškiausių įrodymų, kad praeityje galėjo egzistuoti labai pažengusios civilizacijos. Ignacas Lojola Donelis (Ignatius Loyola Donnelly) surinko informaciją apie senovės Atlantidą, o 1929 m. atrastame 1513 m. Piri Reiso žemėlapyje stebėtinai tiksliai pavaizduoti Antarktidos ir Pietų Amerikos krantai.

Archeologas Bredas Steigeris pristatė "nepaaiškinamų artefaktų" sąvoką, kurie buvo rasti žemuose geologiniuose sluoksniuose ir prieštarauja įprastam požiūriui į žmonijos praeitį. Šie artefaktai rodo, kad senovėje galėjo egzistuoti labai pažengusios civilizacijos.

Yra du pagrindiniai senovės civilizacijų žūties scenarijai: arba jos pačios sunyko dėl savo išsivystymo, arba tapo gamtos kataklizmų aukomis. Antrojo varianto įrodymai yra įtikinamesni, nors esama ir senovės karų požymių.

Gandai, kad senovės civilizacijas galėjo sunaikinti atominis sprogimas, mokslininkų tarpe vertinami prieštaringai. Kasinėjant Eufrato slėnyje atidengtas išlydyto žalio stiklo sluoksnis, kuris gali rodyti galimą branduolinio ginklo naudojimą senovėje.

Fosilijoms datuoti naudojamos anglies analizės ne visada yra tikslios dėl sudėtingo radioaktyviosios anglies skilimo. Dėl to kyla klausimų dėl žemės sluoksnių ir fosilijų amžiaus nustatymo tikslumo.

Senovės civilizacijų paslaptys ir mįslės ir toliau traukia mokslininkų ir tyrėjų dėmesį. Galbūt atsakymai į šiuos klausimus padės mums geriau suprasti mūsų praeitį ir ateitį.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://paranormal.lt/

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
06.11.2017 laikas 15:10 Receptai – Patiekalai Vaistažolių mišinys nuo karščiavimo, temperatūros
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: karščiavimas, temperatūra. Ingredientai: liepos žiedai, čiobrelis, ramunėlės žiedai, vanduo.

Skaityti daugiau

10.07.2019 laikas 21:12 Receptai – Patiekalai Cepelinai su varške
Gaminame namuose. Cepelinai su varške. Skanių tradicinių cepelinų su varške receptas. Cepelinai tiekiami su spirgučiais ir grietine arba sviesto-grietinės padažu. Skanaus!

Skaityti daugiau

24.08.2018 laikas 09:36 Receptai – Patiekalai Šlapimą varantys vaistažolių mišiniai
Šlapimui varyti liaudies medicinoje, Šlapimą varantys vaistažolių mišiniai, receptai šlapimui varyti, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis uogomis, kaip gydy...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
12.04.2024 laikas 17:27 Įprastuose tvarsčiuose, pleistruose yra nerimą keliančių vėžį sukeliančių PFAS, kurios patenka tiesiai į kraują

Naujas "Mammavation" tyrimas parodė, kad vėžį sukeliančios per- ir polifluoralkilinės medžiagos (PFAS) yra gaminamos įprastų tvarsčių sugeriamajame pagalvėlėje ir lipniame atvarte. Tai kelia nerimą, nes PFAS gali patekti tiesiai į kraują...

Skaityti daugiau

12.04.2024 laikas 11:04 Vaistų trūkumas pasiekė rekordinį lygį
Amerikos sveikatos sistemos vaistininkų draugijos (ASHP) duomenimis, šiuo metu visoje šalyje trūksta 323 skirtingų klasių vaistų. Tai didžiausias skaičius nuo 2001 m., kai draugija pradėjo vesti statistiką.

Skaityti daugiau

12.04.2024 laikas 10:57 Floridoje policijai leista "medžioti" pedofilus
Trumpai: Ronas DeSantisas pasirašė įstatymų projektus, kuriais griežtinamos bausmės už lytinius nusikaltimus, padarytus prieš vaikus.

Skaityti daugiau