Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Istorijos paslaptys » 2024 » Kovo » 5

"Agartha" požeminio pasaulio gyventojai pasauliui atsiskleis 2029 m.

"Agarti" požeminio pasaulio gyventojai pasauliui atsiskleis 2029 m.

1922 m. mokslininkas Ferdinandas Ossendovskis išleido sensacingą knygą apie savo keliones ir nuotykius. Joje pasakojama apie jo pabėgimą per Vidurinę Aziją po Rusijos revoliucijos.

Tai, ką jis galiausiai sužinojo ir kur nuvyko, jam pačiam buvo neįtikėtinas įvykis. Kaip pats vėliau sakė, jei ne kasdien vedamo dienoraščio ir kai kurių su savimi pasiimtų daiktų liudijimai, jis būtų galvojęs, kad sapnuoja, ir pridūrė: "Man būtų labiau patikę, bet faktas tas, kad tai nebuvo sapnas".

Būdamas Mongolijoje, jis susitiko su lamomis ir iš jų sužinojo apie požeminę 800 000 000 žmonių karalystę, vadinamą "Agartha" arba "Agarti". Ją valdo trys aukščiausi vadovai: "Brahitma, pasaulio karalius", "Mahitma" ir "Mahinga". Jie ten kalba pirmąja (iki tautų suskirstymo į kalbas) šventąja kalba "Vattan".

Knyga baigiama vieno iš Agarti valdovų, "Taikos karaliaus", kuris 1890 m. apsireiškė lamai ir pranešė pranašystę:

1. "2029 metais "Agarti" žmonės išeis iš savo požeminių miestų ir pasirodys žemės paviršiuje".

Požemių karalius pranašavo, kad:

2. "Prieš pasirodant agartijiečiams, bus penkiasdešimt kovos ir kančių metų, septyniasdešimt vieneri metai laimės valdant trims didžiosioms karalystėms, po to aštuoniolika metų truks karas".

Pranašystė pasauliui buvo duota 1890 m., "penkiasdešimt nesantaikos metų": 1890+50=1940. Paskui "71 metai laimės valdant trims karalystėms": 1940+71=2011. Tada "18 metų karo": 2011+18=2029.

Nuostabiai tiksli pasaulio įvykių prognozė. Taip, momentas su "kovų ir nelaimių" pabaiga 1940 m. nėra visiškai aiškus, Antrasis pasaulinis karas baigėsi 1945 m., tačiau naujasis pasaulis faktiškai buvo sukurtas iki 1940 m., todėl visiškai įmanoma šiuos metus laikyti perėjimu prie naujos pasaulio tvarkos.

Vėliau "laimės" laikotarpis - iš tikrųjų tai tam tikro "stabilumo" laikotarpis, kuris iš tikrųjų įvyko, ir "trys karalystės", kurios užtikrino šį pasaulinį stabilumą - Rusija, Kinija ir JAV.

Tada prasideda "18 metų karas", o 2011 m., tiesą sakant, viskas prasidėjo, ir šie metai daugeliu atžvilgių yra reikšmingi, jei imsime pagrindinius įvykius: "Kim Čen Unas oficialiai paskelbtas KLDR lyderiu \ Fidelis Kastro perdavė Kubos valdymą savo broliui Rauliui \ cunamis Japonijoje ir sprogimai Fukušimos atominėje elektrinėje". \ Osamos bin Ladeno likvidavimas \ "Arabų pavasaris" (pilietinio karo Libijoje ir Sirijoje pradžia, revoliucija Egipte ir Jemene. Masiniai protestai Alžyre, Irake, Jordanijoje, Maroke ir Omane. Pagrindinis šūkis visur buvo "Žmonės nori pakeisti režimą"). \

2024 m. pasaulyje karų, kaip ir nestabilumo, nė kiek nesumažėjo, be to, pasaulis gana užtikrintai artėja prie pasaulinio trečiojo pasaulinio karo. Jei pranašystė pasitvirtins, žemėje nebus taikos iki 2029 m., kai iš požemių pasaulio išeis "agariečiai".

Įdomiausia tai, kad šią istoriją apie požemio pasaulį "Agarti" patvirtina informacija iš 1886 m. knygos ""Indijos misija Europai, Europos misija Azijai"", kurią parašė Sent Yvesas, princo Harji Šaripfo, kuris teigė priklausąs "Didžiajai Agarti kultūrai", bičiulis.

Harji gebėjo laisvai rašyti vatanų kalba ir tvirtino, kad ja papuošė daugybę kolonų ir apeiginių rūmų, esančių Agarti žemėje. Jis teigė, kad vatanų kalba yra visų kalbų Žemėje protėvis ir kad šią 22 raidžių abėcėlę galima atsekti iki pat civilizacijos ištakų. Iki 51 000 metų prieš Kristų; laikotarpiu, vadinamu "kalbų maišymusi".

Hargei nežinant, St Ivesas rašė knygą apie visas šias žinias, tačiau kai knyga buvo išspausdinta ir turėjo būti išsiųsta į knygynus, St Ivesas paėmė visą tiražą ir sunaikino visus egzempliorius, išskyrus vieną.

Matyt, St Ivesas, kaip jis pats sako knygoje, buvo nusprendęs visiškai savarankiškai paskelbti savo "tyrimus" žmonijos labui (negavęs leidimo iš tų, kurie jam suteikė žinių), tačiau išorinis spaudimas privertė persigalvoti.

Knyga vos išvengė užmaršties, tačiau šis vienintelis egzempliorius po St Iveso mirties atiteko Papiasui, kuris 1910 m. ją išleido su tam tikrais sutrumpinimais. Po kelių dešimtmečių paaiškėjo, kad spaustuvininkas Lahūras paslėpė dar vieną egzempliorių. Tik dėl to knyga išliko iki mūsų dienų (miręs Jean Saunier, biografas ir pagrindinis St Iveso žinovas, ja rėmėsi rengdamas pilną 1981 m. leidimą).

Taigi. pastaruoju metu mano tyrimai vis dažniau rodo, kad "NSO, ateiviai, nežemiškos būtybės, pagrobimai, "ateivių" atliekami eksperimentai su žmonėmis ir gyvūnais - visi šie reiškiniai rodo ne "nežemiškos civilizacijos", ateinančios iš "tolimojo kosmoso", buvimą žemėje, bet civilizaciją, lygiagrečią žemiškajai, tačiau pasislėpusią požeminiame pasaulyje.

Tai yra ta pati "prieškarinė" civilizacija, tai yra jos liekanos, iškeliavusios į požeminį pasaulį tuo metu, kai Žemėje buvo atliktas "Valymas" ir viską ištrynė visuotiniai kataklizmai. Ar tai buvo stichinė, kosminė, ar žmogaus sukelta nelaimė, ar tai buvo karas, ar invazija, iš esmės nesvarbu, svarbiausia, kad buvo sunaikinta neįtikėtinai pažangi civilizacija, o jos likučiai galėjo pasislėpti požeminiuose miestuose. Jie neprarado savo senovinių žinių ir aukštųjų technologijų.

Pastaraisiais metais neišvengiamas "ateivių gyvybės" atradimas arba pranešimas, kad pas mus skrenda "protingų būtybių atstovai iš kitos galaktikos", tiesiog persmelkia visą informacinę darbotvarkę. Žmonija akivaizdžiai ruošiama kažkam epochiškam įvykiui. Agarti gyventojai paprastiems žmonėms bus "ateiviai" - neįtikėtinai išsivystę, pažengę, turintys neįtikėtinų technologijų ir galimybių.

Nepastebimai jie jau seniai stebi, o gal net kontroliuoja Žmoniją, turint omenyje, kad "atsidavę Agarti keliauja savo sielomis, kol jų kūnai miega". O atsižvelgiant į tai, kad jie turi "NSO" technologiją ir sunku įsivaizduoti, ką dar, jie yra "viršutiniame pasaulyje" ir fiziniame plane.

Galbūt 2029 m. pagaliau sužinosime, kas iš tikrųjų esame, sužinosime savo tikrąją istoriją ir paskirtį. Laukti mums liko visai nedaug.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
09.06.2019 laikas 20:08 Receptai Pyragėliai su uogomis keptuvėje
Vaišės pagal šeimyninius receptus – tai visada skanu. Ir ne todėl, kad einant laikui jų proporcijos ir gramų kiekis nugludintas iki puikiausios kokybės, bet todėl, kad juose gyva atmintis. Juk kiekvienas turi prisiminimų, su nenui...

Skaityti daugiau

21.06.2019 laikas 06:57 Receptai Vasariškas tortas su braškėmis

Gaivinantis nekeptas vasariškas tortas su braškėmis. Greitas ir skanus!

Skaityti daugiau

26.06.2019 laikas 18:49 Receptai Vištienos muštiniai
Keptuvėje įkaitiname aliejų. Iš dubenėlio su kiaušiniu imame vištieną, apvoliojame džiūvėsėliuose ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, gana trumpai. Vištienos muštinį patiekiame su virtais ryžiais arba bulvių...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
24.05.2024 laikas 21:16 Su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai staiga atsidarė durys
Kartą šeštadienio vakarą mes su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai netikėtai atėjo nekviesta anyta. Pasirodo, ji vėl pasidarė mūsų buto raktų kopijas be leidimo.

Skaityti daugiau

24.05.2024 laikas 06:56 2024 m. gegužės 24 d. horoskopas visiems zodiako ženklams
Vakarykštė pilnatis Dvynių ir Šaulio ašyje jau praėjo ir mes įžengėme į silpstančio Mėnulio fazę. Jei Brėkštančio Mėnulio periodas skirtas naujiems darbams pradėti, tai Nykstantis Mėnulis sako, kad dabar palankus metas juos užbaigti....

Skaityti daugiau

23.05.2024 laikas 19:21 Nuostabi trauktinė nuo hipertonijos
Jau daug metų turiu aukštą Kraujospūdį. Nepamenu, kada gyvenau ramiai, be baimės, kad netrukus prasidės priepuolis. Užtenka pačios nekalčiausios priežasties, kad pakiltų kraujospūdis. Darbe laukėme audito komisijos, nervinomės visi, pergyvenome. Virš...

Skaityti daugiau