Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Astrologija » 2024 » Balandžio » 5

Sveikatos horoskopas balandžio mėnesiui

Sveikatos horoskopas balandžio mėnesiui

Avinas

Avino ženklo žmonėms balandžio mėnesį reikia mažiau nervintis ir pergyventi dėl smulkmenų, nes kitaip centrinė nervų sistema neatlaikys tokių krūvių. Astrologai Avinams pataria kuriam laikui atidėti tuos darbus, kurie reikalauja maksimaliai daug fizinių jėgų. Kraštutiniu atveju skubius darbus dirbkite neskubėdami ir pernelyg nesijaudindami.

Jautis

Balandžio mėnesį Jaučio ženklo žmonėms naudinga lėtinių ligų profilaktika. Pasak astrologų, Jaučiai imuninę sistemą turi stiprinti efektyviomis procedūromis. Balandžio mėnesį būtina normalizuoti poilsio ir miego režimą, nes tai turi didžiausios įtakos bendrai savijautai. Išorę gražinti ir odos ligas gydyti padeda vandens ir atpalaiduojančios odos procedūros. 

Dvyniai

Balandžio mėnesį Dvynių ženklo žmonės didesnių sveikatos problemų neturėtų pajusti. Daugiau dėmesio reikia skirti kaulų sistemai. Norėdami stiprinti sąnarius, daugiau vartokite produktų, kuriuose gausu kalcio. Astrologai balandžio mėnesį Dvyniams pataria vartoti kompleksinių vitaminų.

Vėžys

Balandžio mėnesį gali sutrikti Vėžio ženklo žmonių skrandžio darbas, todėl jiems būtina laikytis tinkamos mitybos, nes kitaip atsiras nemalonūs pojūčiai virškinamajame trakte. Astrologai balandį Vėžiams pataria organizmą stiprinti įvairiomis profilaktinėmis procedūromis.

Liūtas

Teigiama, jog balandį Liūto ženklo žmonėms gali pavykti palyginti lengvai atsikratyti žalingųjų įpročių. Liūtams verta saugoti kepenis, fiziniais pratimais ir raumenų stiprinimu koreguoti kūno formas ir svorį. Balandį naudinga kaitintis pirtyje ir saunoje, nes tai stiprina sveikatą ir pagerina savijautą. 

Mergelė

Balandžio mėnesį Mergelės ženklo žmonėms naudinga lėtinių ligų profilaktika. Mergelės turi saugoti kepenis, šlapimo pūslę ir šlapimtakius. Norėdami numalšinti įvairių kūno vietų patinimus, mažiau gerkite skysčių ir imkitės organizmą jauninančių priemonių.

Svarstyklės

Balandžio mėnesį Svarstyklių ženklo žmonės privalo imtis priemonių, padedančių žvalinti organizmą. Naudinga dažniau ir ilgiau pasivaikščioti lauke, ryte mankštintis ir nevengti saikingų fizinių krūvių. Pasak astrologų, net minimalūs fiziniai krūviai efektyviai pagerina savijautą.

Skorpionas

Balandžio mėnesį Skorpiono ženklo žmonės privalo būti ypač dėmesingi savo sveikatai. Galimos traumos bei pavojingos situacijos tiek darbe, tiek ir namuose. Balandį Skorpionai turi tinkamai rūpintis mityba, nes gresia skrandžio sutrikimai ar net ir ligos.

Atsipalaiduokite trumpai:

Šaulys

Jei Šaulio ženklo žmonės serga širdies ir kraujotakos sistemos ligomis, tai balandį jiems būtinos profilaktinės priemonės. Tai poilsio ir miego režimas, reguliarus vaistų vartojimas, mityba produktais, kuriuose gausu magnio ir kalio.

Ožiaragis

Balandžio mėnesį Ožiaragio ženklo žmonės privalo stiprinti savo sveikatą ir imtis nuo lėtinių ligų saugančių procedūrų. Šį mėnesį Ožiaragiams naudinga atsisakyti alkoholinių gėrimų. Apsisaugojant nuo įvairių kūno vietų patinimų, reikia mažiau gerti skysčių, o sausą odą pavasarį, atvirkščiai, drėkinti kremais ir losjonais.

Vandenis

Balandžio mėnesį Vandenio ženklo žmonės privalo rasti laiko sveikatos stiprinimui. Vandeniams patariama ilgiau pasivaikščioti lauke, daryti kvėpavimo mankštas bei išlikti optimistais. Šį mėnesį Vandeniai turi atkreipti dėmesį į lėtines ligas. Balandį naudingos tonizuojančios ir anticeliulitinės kosmetinės priemonės.

Vandenis

Balandžio mėnesį Vandenio ženklo žmonės privalo rasti laiko sveikatos stiprinimui. Vandeniams patariama ilgiau pasivaikščioti lauke, daryti kvėpavimo mankštas bei išlikti optimistais. Šį mėnesį Vandeniai turi atkreipti dėmesį į lėtines ligas. Balandį naudingos tonizuojančios ir anticeliulitinės kosmetinės priemonės.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
21.06.2019 laikas 06:57 Receptai Vasariškas tortas su braškėmis

Gaivinantis nekeptas vasariškas tortas su braškėmis. Greitas ir skanus!

Skaityti daugiau

10.10.2019 laikas 21:50 Receptai Tarkuotų Bulvių Blyneliai Su Sūriu (Video)
Bulves nulupkite, nuplaukite i sutarkuokite burokine tarka. Sudėkite tarkuotas bulves į virtuvinį rankšluostį ir gerai nusunkite.

Skaityti daugiau

13.08.2019 laikas 22:00 Receptai Absoliutus hitas ir naujiena – kepti viščiukų sparneliai aluje

Kepti viščiukų sparneliai aluje receptas. Sumaišome kari, druska, pipirą, sutraiškytą česnaką. Nuplauname ir nusausiname vištienos sparnelius. Įtriname sparnelius prieskoniais ir paliekame marinuotis valandai.

...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
29.05.2024 laikas 15:27 Karvės NESUKELIA "klimato kaitos", patvirtina naujas tyrimas
Naujas tyrimas paneigė globalistų pasakojimą, kad karvių išmetamos dujos sukelia "klimato kaitą". Tyrimas iš tiesų rodo, kad galvijai iš tiesų gali sumažinti metano kiekį atmosferoje.

Skaityti daugiau

29.05.2024 laikas 14:57 WEF nurodė JAV ūkininkams išskersti milijonus viščiukų, kad būtų išvengta paukščių gripo
Pasaulio ekonomikos forumas nurodė JAV ūkininkams paskersti milijonus sveikų viščiukų, kad būtų sustabdytas paukščių gripo plitimas.

Skaityti daugiau

29.05.2024 laikas 14:35 NIH pripažįsta, kad mRNA skiepai visam laikui pakeičia paskiepytų žmonių DNR ateinančioms kartoms
Nacionalinio sveikatos instituto (NIH) paskelbtame stulbinančiame tyrime atskleista, kad Covid mRNA skiepai pakeičia recipientų DNR, o pasekmės lieka ištisoms kartoms.

Skaityti daugiau