Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Liaudies medicina » 2024 » Balandžio » 5

Radikulitą gydau pagal uošvės metodą

Radikulitą gydau pagal uošvės metodą

Man 25 metai. Prieš pusmetį pirmą kartą gyvenime susidūriau su radikulito priepuoliu. Jei šią istoriją būtų papasakojęs kas nors iš pažįstamų, nebūčiau patikėjęs. 

Tik įsivaizduokite: norėjau ištiesti sofą, susilenkiau, o atsitiesti nebegaliu. Taip susirietusį žmona mane ir paguldė į lovą. Gerai, kad svečiuose buvo uošvė. Ji visai nepanaši į uošves anekdotuose. Mano uošvė - nepakartojama šaunuolė. 

Ji mane pastatė ant kojų per pusvalandį. Sumaišė valgomąjį šaukštą medaus su valgomuoju šaukštu acto, šiuo mišiniu aptepė kopūsto lapą ir dėjo ant skaudamos vietos. Neilgai trukus, skausmas ėmė slopti, paskui ir visai nurimo. 

Beje, tai vienas iš daugelio mano uošvės radikulito gydymo būdų. Ypač ūmiems atvejams ji turi specialų tepalą iš apynių spurgų ir spiritinę baltažiedžių robonijų žiedų trauktinę. 

Tepalas ruošiamas taip: kruopščiai sumaišyti 1 dalį stipraus apynių spurgų nuoviro ir 4 dalis vazelino. Tepalą naudoti, užėjus priemoliui. 

Trauktinė ruošiama taip: išdžiovinti baltažiedžių robonijų žiedus, sudėti į butelį, užpilti spiritu ir tamsioje vietoje palaikyti 2 savaites. Skaudamą vietą gausiai tepti šia trauktine ir gerai įtrinti. 

Sako Valdemaras

Atsipalaiduokite trumpai:

 

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
16.08.2019 laikas 19:58 Receptai Bandeles su obuoliais. Be orkaitės ir be mielių
Labai paprastos ir skanios keptos bandeles su obuoliais. Gaminame keptuvėje, orkaitė nereikalinga. Pabadykite pasigaminti! Išsamų bandelių su obuoliais paruošimą žiūrėkite vaizdo įraše žemiau. Skanaus!

Skaityti daugiau

12.07.2018 laikas 20:08 Receptai Balzamo receptas nuo kunigo
Šis balzamas pasirodė tikrai stebuklingas. Kartą traukinyje mano kaimynas buvo kunigas. Jis pamatė, kad aš geriau širdies lašus, paklausė kuo sergu ir rekomendavo pabandyti balzamą pagal šį receptą.

Skaityti daugiau

27.08.2018 laikas 10:06 Receptai Vaistažolių mišiniai rūkymo metimui
Rūkymas liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai rūkymo metimui, receptai nuo rūkymo, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis uogomis, kaip gydytis vaisiais...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
29.05.2024 laikas 15:27 Karvės NESUKELIA "klimato kaitos", patvirtina naujas tyrimas
Naujas tyrimas paneigė globalistų pasakojimą, kad karvių išmetamos dujos sukelia "klimato kaitą". Tyrimas iš tiesų rodo, kad galvijai iš tiesų gali sumažinti metano kiekį atmosferoje.

Skaityti daugiau

29.05.2024 laikas 14:57 WEF nurodė JAV ūkininkams išskersti milijonus viščiukų, kad būtų išvengta paukščių gripo
Pasaulio ekonomikos forumas nurodė JAV ūkininkams paskersti milijonus sveikų viščiukų, kad būtų sustabdytas paukščių gripo plitimas.

Skaityti daugiau

29.05.2024 laikas 14:35 NIH pripažįsta, kad mRNA skiepai visam laikui pakeičia paskiepytų žmonių DNR ateinančioms kartoms
Nacionalinio sveikatos instituto (NIH) paskelbtame stulbinančiame tyrime atskleista, kad Covid mRNA skiepai pakeičia recipientų DNR, o pasekmės lieka ištisoms kartoms.

Skaityti daugiau