Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Psichologija » 2024 » Balandžio » 8

Jei suteiksite jam šiuos 5 dalykus, jis niekada jūsų nepaliks: ko nori vyrai

Taip moters nepaliksi!

Jei suteiksite jam šiuos 5 dalykus, jis niekada jūsų nepaliks

Jei jūsų vyras santykiuose gaus tai, ko nori, jis niekada jūsų nepaliks. Nebent jūs norite, kad jis...

Neribokite jo laisvės

Jei nenorite svarstyti, kodėl vyrai vienišais vakarais palieka moteris dėl taurės vyno, neribokite savo mylimojo laisvės. Nesekite jo, nekontroliuokite jo susirašinėjimo socialiniuose tinkluose ir žinučių siuntinėliuose, neklausinėkite tendencingai - vargu ar tai jums ką nors duos. Jei jis nuspręs išeiti į kairę, patikėkite, būsite paskutinė, kuri apie tai sužinos. Apgaudinėti galima per 10 minučių darbalaukyje. Taigi "dusinti" vyrą ant rankų yra tas pats, kas aktyviai stumti jį į nugarą išeinant su daiktais.

Su mylimuoju elkitės švelniai

Šiuolaikiniame pasaulyje viskas susimaišę, tačiau daugelis vyrų ir norėjo, ir tebenori, kad jų mylimoji elgtųsi švelniai. Ar vyrai palieka tokias moteris? Ne! Net ir tie, kurie pirmenybę teikia damoms, kurios į degančią būdelę įžengs ir žirgas šuolyje sustos, vis tiek nori, kad namie ji iš tigrės virstų katinu. Taigi nustokite bijoti rodyti švelnumą, manydamos, kad taip parodysite silpnumą ir vyras nustos jus gerbti. Būtent moters silpnumui ir pažeidžiamumui vyrai negali atsispirti.

Paukščių garsai gydo: Pavasarinis strazdų čiulbėjimas sukuria sielos harmonija ir ramybę, ramina nervų sistemą.

Gerbkite savo vyrą

Jei kiekvienai moteriai reikia tvirto peties, tai vyrui - patikimo užnugario, ir tai yra pagrindinė santykių su vyrais paslaptis. Tačiau kai kalbame apie užpakalį, turime omenyje ne tik karštą sriubą ir sniego baltumo patalynę, bet ir moralinę paramą. Vyrui reikia, kad jo mylima moteris jį gerbtų, palaikytų, o ne kritikuotų. Yra viskas logiška - jis ir taip gauna tai išoriniame pasaulyje, todėl vidinio karo jam nereikia.

Nustokite kritikuoti ir sakyti sarkastiškas pastabas. Jei su žmogumi palaikote artimus santykius, jis niekada nenueis į kairę.

Supraskite savo mylimąjį

Ne tik moterys susiduria su abejingais partneriais, bet ir vyrai sulaukia iš damų, kurios domisi tik savimi. O juk abipusis supratimas yra net ne paslaptis, o vyro ir moters santykių psichologijos aksioma. Taigi, kol kitos damos, siekdamos vyrų, didina lūpas, krūtinę ir dar ką ten, domėkitės savo mylimojo poreikiais.

Nebūk tuščia

Galite guostis tuo, kad meilė yra ne dėl kažko, o nepaisant to, tačiau tai priklauso nuo laiko. Jei vyrui neturite jokios vertės (ir dabar nekalbame apie pinigus), aistros karščiui atslūgus, jis jus iškeis į naujesnę "versiją". Net jei jūsų mylimasis yra stipri asmenybė, jam vis tiek reikia kompanionės, kuri eitų su juo koja kojon per gyvenimą - tai vienas iš neliečiamų vyro ir moters santykių dėsnių. Taigi pagalvokite, kokią vertę galite suteikti jo santykiams.

P.S. O, ką jūs manote?

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://paranormal.lt/

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
26.06.2019 laikas 18:49 Receptai Vištienos muštiniai
Keptuvėje įkaitiname aliejų. Iš dubenėlio su kiaušiniu imame vištieną, apvoliojame džiūvėsėliuose ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, gana trumpai. Vištienos muštinį patiekiame su virtais ryžiais arba bulvių...

Skaityti daugiau

24.06.2019 laikas 20:03 Receptai Omletas su pievagrybiais ir špinatais
Pievagrybius supjaustome plonais griežinėliais arba kvadratėliais ir apkepiname keptuvėje ištirpintame svieste. Dedame nuplautus ir pasmulkintus špinatus ir kepame dar kelias minutes, kol špinatai sukris. Pilame kiaušinio plakinį,...

Skaityti daugiau

07.08.2019 laikas 22:07 Receptai Skanūs blynai iš cukinijos ir varškės
Skanūs ir naudingi blyneliai su traškia plutele, kurie patiks visai šeimai. Yra daugybė jų paruošimo receptų, šiandien mes norime pasiūlyti savąjį. Paprasta ir skanu.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
24.05.2024 laikas 21:16 Su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai staiga atsidarė durys
Kartą šeštadienio vakarą mes su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai netikėtai atėjo nekviesta anyta. Pasirodo, ji vėl pasidarė mūsų buto raktų kopijas be leidimo.

Skaityti daugiau

24.05.2024 laikas 06:56 2024 m. gegužės 24 d. horoskopas visiems zodiako ženklams
Vakarykštė pilnatis Dvynių ir Šaulio ašyje jau praėjo ir mes įžengėme į silpstančio Mėnulio fazę. Jei Brėkštančio Mėnulio periodas skirtas naujiems darbams pradėti, tai Nykstantis Mėnulis sako, kad dabar palankus metas juos užbaigti....

Skaityti daugiau

23.05.2024 laikas 19:21 Nuostabi trauktinė nuo hipertonijos
Jau daug metų turiu aukštą Kraujospūdį. Nepamenu, kada gyvenau ramiai, be baimės, kad netrukus prasidės priepuolis. Užtenka pačios nekalčiausios priežasties, kad pakiltų kraujospūdis. Darbe laukėme audito komisijos, nervinomės visi, pergyvenome. Virš...

Skaityti daugiau