Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Technologijos, Mokslas » 2024 » Balandžio » 10

JAV valstijos pasirašė sutartį su WEF dėl chemtreilų, kurie visam laikui blokuos saulę, purškimo

JAV valstybės pasirašė WEF sutartį dėl chemtreilų

Davose vykstantis Pasaulio ekonomikos forumas nurodė prieštaraujančioms JAV valstijoms purkšti į atmosferą aerozolį, kuris blokuotų saulę, kad būtų "kovojama su klimato kaita" - ir, kaip matėme, kai Klausas sako "šokti", susikompromitavę pasaulio lyderiai klausia, kaip aukštai.

Štai taip, elitas ką tik atskleidė, kad vykdo slaptą geoinžinerijos projektą, susijusį su chemtreilais, apie kurį dešimtmečius buvo tylima, nes jie bijojo, kad visuomenė sukils prieš juos.

Bet kas, jei pasakyčiau, kad čia esama tikro sąmokslo? O jei pasakyčiau, kad didžioji žiniasklaida vis dar bando nuslėpti tiesą apie tai, kas iš tikrųjų dalyvauja ir kas iš tikrųjų vyksta?

Ištisus dešimtmečius vyriausybė ir pagrindinė žiniasklaida tvirtino, kad chemtreilai yra sąmokslo teorija ir neturėtume tikėti tuo, ką matome savo akimis.

Net tada, kai chemtreilų lėktuvai buvo pagauti pažeidžiant įstatymus ir išjungė purkštuvus, kai tik pristatė savo krovinį, mums buvo liepta tikėti, kad danguje matomi chemtreilai tėra protekcijos pėdsakai.

Jie tikrai mano, kad mes esame kvaili.

Tačiau, deja, pagrindinei žiniasklaidai, vadinamieji sąmokslo teorijų šalininkai dar kartą įrodė, kad buvo teisūs, ir žiniasklaida yra priversta 'valgyti varnas'.

Praėjusią savaitę nuo San Francisko įlankoje esančio nebenaudojamo lėktuvnešio denio Vašingtono universiteto mokslininkai į atmosferą pradėjo leisti trilijonus modifikuotų druskos dalelių, kad saulės šviesa nepasiektų žemės.

Kas jiems leido blokuoti saulę? Tikrai ne mes, žmonės. Su mumis net nebuvo konsultuojamasi.

Elitas prisipažino, kad nepaskelbė apie šį neįtikėtinai rizikingą chemtreilų eksperimentą, kad "išvengtų visuomenės pasipriešinimo".

Kitaip tariant, tai nėra chemtreilų sąmokslo teorija. Pagal apibrėžimą tai yra sąmokslas. Elitas sudarė sąmokslą, kad šis eksperimentas liktų paslaptyje.

Kaip rašoma "New York Times" pranešime, slaptumas buvo grindžiamas nuogąstavimais, kad jei visuomenė sužinos visą tai, kas vyksta, "kritikai bandys juos sustabdyti".

Tai velniškai menkas pasakymas. Iš tikrųjų, jei visuomenė žinotų, ką pasaulinis elitas daro užkulisiuose, jie kybotų ant elektros stulpų.

JAV valstybės pasirašė WEF sutartį dėl chemtreilų

Kaip įprasta, elitas su žmonėmis elgiasi kaip su jūrų kiaulytėmis, nes mano, kad turi Dievo suteiktą teisę eksperimentuoti su mūsų sveikata ir gerove.

Žurnale "Scientific American" perspėjama, kad dirbtinis debesų dangos kūrimas "gali neaiškiais būdais pakeisti orų modelius ir potencialiai apriboti žuvininkystės ir ūkių produktyvumą".

Net "Greenpeace" skeptiškai vertina šią idėją, sakydama, kad to pasekmės gali būti katastrofiškos.

Čapmano universiteto mokslinių tyrimų ir plėtros prodekanas Gregas Goldsmitas (Greg Goldsmith) perspėja:

"Istorija parodė, kad kai mes įsitraukiame į gamtos modifikavimą, visada atsiranda labai rimtų nenumatytų pasekmių."

Ar kam nors tai skamba kaip nors natūraliai? Ne. Tai nėra natūralu. Tai ne gamta. Tai nuo pradžios iki galo suprojektuota, slepiama žiniasklaidoje ir tarnauja pasaulinio elito darbotvarkei.

Visa tai neturėtų stebinti, kai sužinote, kad projekte dalyvauja Bilas Geitsas (Bill Gates).

Pagrindinei žiniasklaidai buvo įsakyta nuslėpti šį faktą, tačiau B. Geitsas nuo pat pradžių dalyvavo sąmoksle blokuoti saulę be visuomenės konsultacijų.

B. Geitsas kreipėsi į Armandą Neukermansą, Silicio slėnio inžinierių, anksčiau dirbusį bendrovėje "Xerox" ir kūrusį purkštuką rašalo dalelėms purkšti spausdintuvuose, ir paprašė jo sukurti pramoninio dydžio purkštuką modifikuotiems druskos aerozoliams į atmosferą purkšti.

Inžinierius iš Gateso gavo 300 000 JAV dolerių investiciją, kad galėtų pradėti kurti purkštuką. Galiausiai, po įvairių klaidingų bandymų, praėjusiais metais technologija buvo parengta.

Taigi štai ir viskas. Projektas, pradėtas su Billo Gateso investicijomis, dabar purškia chemines medžiagas į atmosferą, siekdamas blokuoti saulės šviesą ir taip kovoti su klimato kaita.

Ir jie tai darė slapta, kad išvengtų visuomenės pasipriešinimo.

Žinoma, pagrindinė žiniasklaida neatsiprašė už tai, kad dešimtmečius skleidė netikras naujienas apie chemtreilus. Jų auditorijai taip sėkmingai išplautos smegenys, kad ji net nenori girdėti tiesos.

Pasak BBC, kuri dešimtmečius neigė chemtreilų egzistavimą, dabar chemtreilai Tarptautiniame debesų atlase turėtų būti oficialiai pripažinti kaip "naujo tipo debesys". 

Negalime leisti, kad tai taptų nauja norma.

O tiems, kurie sako, kad "tai yra skrybėlių skrybėlių teritorija", pasakysiu, kad turime visus įrodymus, kurių reikia, kad vyriausybė ir pagrindinė žiniasklaida dešimtmečius melavo visuomenei apie cheminių debesų sėjos operacijas?

Pedagogė ir aktyvistė Peggy Hall atrado daugiau nei 50 metų senumo JAV vyriausybės dokumentus, kuriuose atskleidžiama, kad vyriausybė prisipažino manipuliuojanti orų reiškiniais, įskaitant uraganus, siekdama sau naudos.

Remiantis dokumentais, Karinio jūrų laivyno departamentas ir Karinių oro pajėgų departamentas kartu su "General Electric" kartu dirbo manipuliuodami uraganais.

Jei jie tai darė užkulisiuose prieš daugiau nei 50 metų, įsivaizduokite, ką jie daro dabar.

Bombinę informaciją Hallas atskleidė "General Electric" paskelbtame dokumente "Projekto "Cirrus" istorija 1947-1952 m.", kuriame buvo tiriama, kaip debesų dalelės ir debesų modifikacijos gali paveikti uraganus.

Kodėl vyriausybė bandytų manipuliuoti orais?

Halė teigia, kad vyriausybės manipuliacijų uraganais ir miškų gaisrais tikslas - sukelti baimę, netikrumą ir sukelti sunkumų tam tikriems gyventojų centrams, siekiant įgyti žmonių kontrolę naudojant FEMA ir federalinį finansavimą.

Pasirodo, kad debesų sėjimas sidabru ir švino jodidu nėra naujiena.

Vietnamo karo metu JAV kariuomenė vykdė geoinžinerinį orų keitimą kaip strategiją, siekdama purvu užteršti tiekimo kelius Ho Ši Mino kelyje, sukeldama lietų debesų sėjimu.

Cheminio oro sąlygų keitimo programa buvo vykdoma iš Tailando virš Kambodžos, Laoso ir Vietnamo ir, kaip teigiama, ją rėmė tuometinis valstybės sekretorius Henris Kisindžeris (Henry Kissinger) ir CŽV.

Tada 2017 m. pagrindinė žiniasklaida pagaliau susivokė tame, ką vadinamieji "sąmokslo teorijų" šalininkai žinojo jau dešimtmečius.

Manipuliavimas orais iš "sąmokslo teorijos" peršoko į pagrindinės srovės realybę, kai JAV Kongresas surengė pirmąjį klausymą dėl "geoinžinerijos" - JAV Atstovų Rūmų Aplinkos pakomitetis ir Energetikos pakomitetis svarstė, kaip vyriausybė slapta kontroliuoja orus.

O 2022 m. lapkritį J. Bideno administracija tyliai prasitarė, kad bendradarbiaudama su Bilu Geitsu rengia prieštaringai vertinamą saulės geoinžinerijos planą.

Paranormal.lt buvo viena iš nedaugelio nepriklausomų žiniasklaidos priemonių, pranešusių apie elitinį geoinžinerijos sąmokslą, ir už drąsą sakyti tiesą buvome įskaudinti faktų tikrintojų ir išjuokti didžiosios žiniasklaidos.

Prabėgus keleriems metams, visi gali savo akimis įsitikinti, kad mes buvome teisūs, o didžioji žiniasklaida, kaip įprasta, vykdė psichologinę operaciją, kad suklaidintų mases.

Žiūrėkite:

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
12.08.2019 laikas 18:31 Receptai Trupininis pyragas su varške
Trupininis pyragas su varške receptas. Paruoštą pyragą kepkite iki 180C įkaitintoje orkaitėje apie 40-50 min. Iškeptą pyragą beveik visiškai atvėsinkite ir tik tuomet pjaustykite, kadangi karštas pyragas yra birus, gabaliukai nela...

Skaityti daugiau

13.09.2018 laikas 17:05 Receptai Liaudiški patarimai kurtumo gydymui
Kurtumas liaudies medicinoje, Kurtumas, liaudiškomis priemonėmis, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis.

Skaityti daugiau

24.09.2018 laikas 07:45 Receptai Vaistažolių mišiniai nuo ausų uždegimų
Ausų uždegimas liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai nuo ausų uždegimų, Ausų uždegimas, ausys, ausų gydymas, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis uogomis...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
17.06.2024 laikas 12:06 Pasaulio naujienos trumpai 2024-06-17

Pirmadienį Kinija atsakė po to, kai G7 lyderiai perspėjo Pekiną nustoti siųsti ginklų komponentus Rusijai, ir pareiškė, kad jų pareiškimas dėl susitikimo pabaigos buvo "kupinas arogancijos, išankstinių nusistatymų ir melo". (Pasaulio įvy...

Skaityti daugiau

17.06.2024 laikas 09:45 Iš liaudies medicinos nuo kasos (pankreatito) problemų
Jei skauda kasą, tai gali reikšti pankreatito vystymąsi. Kasos gydymas ne visada yra greitas ir efektyvus. Todėl verta išmėginti ir liaudies receptus, kurie padeda malšinti šią nemalonią būklę.

Skaityti daugiau

17.06.2024 laikas 08:04 Iš gyvenimo: kaip kolegė pamokė savo nedirbančius sūnus, išeidama į pensiją
Turiu kolegę, kuri vasarą išėjo į pensiją. Pasiėmė apmokamas atostogas ir dar savo sąskaita dvi savaites pridėjo, o vaikams pasakė, kad išėjo iš darbo dėl…

Skaityti daugiau