Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Psichologija » 2024 » Balandžio » 17

Kaip sužinoti, ar jūsų geriausias draugas yra toksiškas: 9 tikslūs požymiai

Kaip sužinoti, ar jūsų geriausias draugas yra toksiškas

Vienas iš pagrindinių draugystės ramsčių – būti šalia vienas kito, kai to reikia.

Nustatyti, kad jūsų draugas yra toksiškas, gali būti sudėtinga. Tokią draugystę gali būti sunku aptikti, rašo HackSpirit.

Tokia draugystė dažnai būna paslėpta po bendro juoko, ilgų pokalbių ir iš pažiūros malonių gestų sluoksniu. Tačiau neleiskite savęs apgauti.

Pasak psichologų, yra keli klasikiniai požymiai, atskleidžiantys tikrąją toksiško draugo prigimtį. Žinoti šiuos ženklus labai svarbu norint apsaugoti savo emocinę gerovę.

Būtent apie šiuos ženklus ir kalbame:

Jie nuolat neigiamai nusiteikę. Sveiko pozityvumo dozė būtina bet kokiuose santykiuose. Tačiau su toksišku draugu pastebėsite, kad pozityvumo dažnai trūksta.

Jie niekada nebūna šalia, kai jums jų reikia. Vienas iš pagrindinių draugystės ramsčių – būti šalia vienas kito, kai to reikia.

Jie yra pernelyg konkurencingi. Sveikoje draugystėje jaučiama abipusė šventė, kai vienam asmeniui pasiseka. Tačiau su toksiškais draugais jūsų sėkmė dažnai gali sukelti pavydą arba konkurenciją.

Jie retai atsiprašo. Visi darome klaidų – tai žmogiškumo dalis. Tačiau aiškus toksiško draugo požymis yra tas, kad jis retai atsiprašo.

Jie visada yra auka. Jei jūsų draugas niekada neprisiima atsakomybės už savo veiksmus ir visada kaltę verčia kitiems, gali būti, kad laikas iš naujo įvertinti draugystę.

Jie negerbia jūsų ribų. Mes visi turime tam tikras ribas, kurių tikimės, kad kiti laikysis. Tačiau toksiškas draugas dažnai to nesuvokia.

Jie skleidžia gandus apie jus. Pasitikėjimas yra tvirtos draugystės pagrindas.

Tačiau toksiškas draugas dažnai gali išduoti šį pasitikėjimą skleisdamas gandus arba atskleisdamas jūsų paslaptis.

Jie nesidžiaugia tavo pasiekimais. Tikroje draugystėje švenčiamos jūsų pergalės ir dalijamasi jūsų džiaugsmais. Tačiau toksiškas draugas dažnai stengiasi iš tiesų švęsti jūsų pasiekimus.

Jie verčia jus jaustis sugniuždytus. Vienas aiškiausių toksiško draugo požymių yra tai, kaip jaučiatės praleidę su juo laiką.

Sveika draugystė turėtų suteikti jėgų ir pakylėti, o ne išvarginti ir nuliūdinti.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
10.12.2019 laikas 10:42 Receptai Įdaryti Kiaušiniai: Chorizo Ir Sūrio Įdaras
Kiaušinius dedame į šaltą vandenį ir kai užvirs verdame ant silpnos ugnies 10 minučių. Virtus kiaušinius paliekame atvėsti šaltame vandenyje. Nulupame chorizo dešros odelę, supjaustome ją smulkiau ir truputį pakepiname keptuvėje ...

Skaityti daugiau

18.06.2019 laikas 10:34 Receptai Bulvių kroketai su varške ir sūriu
Aliejuje kepti bulvių kukuliukai. Skanaus!

Skaityti daugiau

20.12.2017 laikas 16:10 Receptai Trynių kaukė pleiskanojančiai, vystančiai odai
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: sausos veido odos. Ingredientai: Kiaušinio trynys, Tamsaus medaus, Aliejaus, Citrinos sulčių, Avižinių miltų.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
17.06.2024 laikas 12:06 Pasaulio naujienos trumpai 2024-06-17

Pirmadienį Kinija atsakė po to, kai G7 lyderiai perspėjo Pekiną nustoti siųsti ginklų komponentus Rusijai, ir pareiškė, kad jų pareiškimas dėl susitikimo pabaigos buvo "kupinas arogancijos, išankstinių nusistatymų ir melo". (Pasaulio įvy...

Skaityti daugiau

17.06.2024 laikas 09:45 Iš liaudies medicinos nuo kasos (pankreatito) problemų
Jei skauda kasą, tai gali reikšti pankreatito vystymąsi. Kasos gydymas ne visada yra greitas ir efektyvus. Todėl verta išmėginti ir liaudies receptus, kurie padeda malšinti šią nemalonią būklę.

Skaityti daugiau

17.06.2024 laikas 08:04 Iš gyvenimo: kaip kolegė pamokė savo nedirbančius sūnus, išeidama į pensiją
Turiu kolegę, kuri vasarą išėjo į pensiją. Pasiėmė apmokamas atostogas ir dar savo sąskaita dvi savaites pridėjo, o vaikams pasakė, kad išėjo iš darbo dėl…

Skaityti daugiau