Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Astrologija, Horoskopas » 2024 » Balandžio » 22

Horoskopas balandžio 22 d.: šiandien labai nukentės sveikata

Horoskopas balandžio 22 d.: šiandien labai nukentės sveikata

Šiandien pirmadienis, o galva kažko visai nenori galvoti.

Mėnulis yra sunkiame aspekte su proto planeta - Merkurijumi.

Šis aspektas formuoja sumaišties ir problemų socialiniuose santykiuose, plepėjimo apie smulkmenas, susierzinimo dėl kitų žmonių energijas.

Šiandien jūsų emocijos trukdo aiškiai ir objektyviai mąstyti bei kalbėti. Kritiką priimate savo sąskaita ir dėl to esate nervingi. O kas atstatys jūsų nervų ląsteles? Niekas kitas, tik jūs.

Šiandien pasistenkite kuo mažiau nervintis, emocinį susijaudinimą gesinti fizine veikla.

Sveikata šiandien gali labai nukentėti dėl nesveikos mitybos ir higienos stokos, todėl pasirūpinkite savimi.

Atogrąžų paplūdimio vaizdas - atpalaiduojantys vandenyno bangų garsai:

Paslaptingoji 2024 m. balandžio 22 d. diena visiems Zodiako ženklams žada būti kupina mįslių ir staigmenų. Astrologinė prognozė pranašauja pokyčius įvairiose gyvenimo, santykių ir karjeros srityse. Apžvelkime, kas šią dieną laukia kiekvieno Zodiako ženklo ir kaip galite pasiruošti artėjantiems įvykiams.

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 20 d.)

Avinams balandžio 22 d. bus diena, kai turėtumėte rodyti iniciatyvą ir ryžtą. Galite susidurti su tam tikromis kliūtimis, tačiau nesitraukite - jūsų ryžtas atneš sėkmę.

Jautis (balandžio 21 d. - gegužės 21 d.)

Jaučiams patariama būti kantriems ir atidiems detalėms. Jūsų gali laukti netikėtos aplinkybės, tačiau dėl savo atkaklumo ir užsispyrimo sugebėsite įveikti visus sunkumus.

Dvyniai (gegužės 22 d. - birželio 21 d.)

Dvyniams balandžio 22 d. bus palankus metas bendrauti ir dalytis informacija. Galite susirasti naujų draugų ar partnerių, kurie padės jums išspręsti esamas problemas.

Vėžys (birželio 22 d. - liepos 22 d.)

Vėžiai turėtų būti atviresni pokyčiams ir pasiruošę naujoms galimybėms. Galite rasti įkvėpimo kūrybai arba naujų saviugdos kelių.

Liūtas (liepos 23 d. - rugpjūčio 23 d.)

Liūtams patartina parodyti lyderystę ir pasitikėjimą savimi. Jums gali tekti priimti svarbius sprendimus, tačiau dėl pasitikėjimo savimi galėsite pasiekti norimų rezultatų.

Mergelė (rugpjūčio 24 d. - rugsėjo 23 d.)

Mergelėms balandžio 22 d. bus diena, kai reikėtų atkreipti dėmesį į sveikatą ir gerą savijautą. Galbūt rasite naujų metodų, kaip pagerinti savo fizinę ir emocinę savijautą.

Svarstyklės (rugsėjo 24 d. - spalio 23 d.)

Svarstyklėms patariama būti lankstesniems ir atviresniems naujoms idėjoms. Galbūt rasite išeitį iš sudėtingos situacijos arba naujų karjeros galimybių.

Skorpionas (spalio 24 d. - lapkričio 22 d.)

Skorpionai turėtų būti atidesni aplinkiniams ir rodyti užuojautą. Galbūt galėsite padėti žmogui, atsidūrusiam sudėtingoje situacijoje, arba sulauksite artimųjų paramos.

Šaulys (lapkričio 23 d. - gruodžio 21 d.)

Šauliams balandžio 22 d. bus diena, kai turėtumėte parodyti optimizmą ir tikėjimą savo jėgomis. Galite rasti naujų galimybių tobulėti arba keliauti, kurios padės praplėsti savo akiratį.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. - sausio 20 d.)

Ožiaragiams patariama būti ryžtingesniems ir atkakliau siekti savo tikslų. Gali tekti įveikti tam tikrus sunkumus, tačiau dėl savo atkaklumo sugebėsite įveikti visas kliūtis.

Vandenis (sausio 21 d. - vasario 19 d.)

Vandeniai turėtų būti originalesni ir kūrybingesni priimdami sprendimus. Galbūt rasite netradicinį požiūrį į problemų sprendimą arba naujus saviraiškos būdus.

Žuvys (vasario 20 d. - kovo 20 d.)

Žuvims patariama būti atidesniam savo intuityviems jausmams ir svajonėms. Galite rasti atsakymus į savo klausimus arba naujų saviugdos galimybių.

2024 m. balandžio 22 d. visiems Zodiako ženklams žada būti įdomi ir įtempta diena. Pasiruoškite pokyčiams ir būkite pasirengę naujoms galimybėms, kurios gali pasitaikyti jūsų kelyje.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:
Temos

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
23.08.2018 laikas 15:35 Receptai Vaistažolių mišiniai nuo viduriavimo

Viduriavimas liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai nuo viduriavimo, receptai nuo viduriavimo, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis uogomis, kaip gydyt...

Skaityti daugiau

21.09.2018 laikas 08:05 Receptai Vaistažolių mišiniai nuo bronchito, plaučių uždegimo

Bronchitas liaudies medicinoje, vaistažolių mišiniai nuo bronchito, plaučių uždegimo, bronchitas, bronchito gydymas, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis ...

Skaityti daugiau

19.09.2018 laikas 18:11 Receptai Liaudiški patarimai dermatito gydymui

Dermatitas liaudies medicinoje, dermatitas, liaudiškomis priemonėmis, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
13.07.2024 laikas 20:30 Meilė virš 50 atrodo būtent taip…
Ji atėjo į miegamąjį jau po ketvirtos ryto. Jis knarkė. Gulėjo ant nugaros ir tyliai šnarpštė. Maža lempelė šalia jos spintelės degė – kad ji nesukluptų prietemoje. Jis rūpestingai paliko ją degti specialiai dėl jos....

Skaityti daugiau

13.07.2024 laikas 19:15 Kaip vartoti kalcį, kad nepakenktumėte organizmui?
KALIS yra mikroelementas, dalyvaujantis žmogaus organizmo ląstelių kūrime. Jis užtikrina kaulų, dantų, nagų tvirtumą, prisideda prie normalios širdies ir kitų gyvybiškai svarbių organų veiklos, mažina kraujospūdį ir teigiamai veikia kraujo krešėjimą....

Skaityti daugiau

13.07.2024 laikas 18:12 Naktiniai kojų mėšlungiai: pavojus!

Net 60 proc. suaugusiųjų yra patyrę nemalonų ir neretai skausmingą reiškinį, kai naktį sutraukia kojų mėšlungis, neretai sukeliantis nemigą.

Skaityti daugiau