Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Įvairenybės » 2024 » Balandžio » 22

VW tapo programišių taikiniu - pavogta tūkstančiai failų

VW tapo programišių taikiniu - pavogta tūkstančiai failų

Maždaug prieš dešimt metų automobilių gamintojas ilgą laiką buvo tapęs duomenų vagių taikiniu. Šalies ambasada neigia įtariamas sąsajas su Kinija.

Vokietijos automobilių gamintoja „Volkswagen” (VW) pripažino, kad prieš dešimt metų hakeriai iš jos pavogė daug techninės informacijos.

Įmonė atsisakė atskleisti išsamią informaciją apie šią situaciją.

Anksčiau Vokietijos leidiniai „Der Spiegel” ir ZDF, remdamiesi šaltiniais bendrovėje, pranešė, kad 2010-2015 m. laikotarpiu hakeriai iš VW pavogė iki 19 tūkst. failų su įvairia technine informacija.

Pasak jų, įsilaužėlius pirmiausia domino dokumentai apie tokias sritis kaip vidaus degimo varikliai, pavarų dėžės, transmisijos, taip pat duomenys apie elektromobilių, jiems skirtų akumuliatorių ir kt. kūrimo raidą.

Leidiniai, remdamiesi kibernetinio saugumo ekspertais, iškėlė prielaidą, kad įsilaužėliai gali būti susiję su Kinija.

Tarp įrodymų jie nurodė Kinijos IP adresus, būdingą šnipinėjimo programinę įrangą ir laiką, kuriuo įsilaužėliai paprastai vykdė atakas.

Kinijos ambasada Vokietijoje jau pavadino šiuos kaltinimus piktinančiais ir pareiškė smerkianti bet kokį kibernetinį šnipinėjimą.

Volkswagen paskelbė, kad bendrovės sistemų, procesų ir produktų skaitmeninis saugumas buvo toks pat svarbus tada, kaip ir dabar. "Nuolat stengiamės, kad mūsų IT aplinka, produktai ir skaitmeninės ekosistemos būtų saugios ir paruoštos naudojimui", - sakė atstovas spaudai. Pasak jo, tai apima naujas technologines galimybes ir nuolatinį dialogą su partneriais, asociacijomis ir valdžios institucijomis.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
15.11.2019 laikas 19:24 Receptai Niekas nesuvokia, kas tai per pyragas be tešlos! Varškės – bananų saldėsis prie arbatos

Išbandęs šį kepinį, niekas nesuvokia, kad jis yra be tešlos! Tai skanus varškės – bananų vyniotinis prie arbatos!

Skaityti daugiau

09.11.2019 laikas 15:11 Receptai Karka Aluje. Čekų Receptas Su Medumi Ir Garstyčiomis

Gaminti karką galima tamsiame arba šviesiame aluje. Bet tamsiame ji gaunasi aštresnio „vyriško“ skonio, o baltame – švelnesnė. Ir būtinai reikia kepti karką iki charakteringos rusvos plutelės. O patiekti tokią...

Skaityti daugiau

20.08.2019 laikas 12:20 Receptai Virtinukai su bulvėmis ir šonine

Gaminame namuose. Virtinukai su bulvėmis ir šonine. Virtinukai su bulvių ir šoninės įdaru tiekiami su grietinės-sviesto arba grietinės-spirgučių padažais. Skanaus!

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
24.05.2024 laikas 21:16 Su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai staiga atsidarė durys
Kartą šeštadienio vakarą mes su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai netikėtai atėjo nekviesta anyta. Pasirodo, ji vėl pasidarė mūsų buto raktų kopijas be leidimo.

Skaityti daugiau

24.05.2024 laikas 06:56 2024 m. gegužės 24 d. horoskopas visiems zodiako ženklams
Vakarykštė pilnatis Dvynių ir Šaulio ašyje jau praėjo ir mes įžengėme į silpstančio Mėnulio fazę. Jei Brėkštančio Mėnulio periodas skirtas naujiems darbams pradėti, tai Nykstantis Mėnulis sako, kad dabar palankus metas juos užbaigti....

Skaityti daugiau

23.05.2024 laikas 19:21 Nuostabi trauktinė nuo hipertonijos
Jau daug metų turiu aukštą Kraujospūdį. Nepamenu, kada gyvenau ramiai, be baimės, kad netrukus prasidės priepuolis. Užtenka pačios nekalčiausios priežasties, kad pakiltų kraujospūdis. Darbe laukėme audito komisijos, nervinomės visi, pergyvenome. Virš...

Skaityti daugiau