Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Burtai, Magija » 2024 » Balandžio » 22

Chuliganas ar geraširdis: paveikslėlio testas parodys, kas esate iš tikrųjų

Chuliganas ar geraširdis: paveikslėlio testas parodys

Naudodamiesi šiuo asmenybės tipo testu sužinokite, ar esate radikalus maištininkas, ar paklusnus mokinys.

Norite daugiau sužinoti apie savo tikrąjį "aš"? Atlikite šį testą - nedvejodami pasirinkite vieną iš trijų rožių. Jūsų pasirinkimas parodys, ar esate taisyklių laužytojas, ar konformistas. Ar pasirinksite erškėčiais ir žvaigždėmis nusėtą kelią, ar laikysitės praminto takelio? Pasinerkite į savo psichikos gelmes ir sužinokite tai dabar.

Nedvejodami pasirinkite vieną iš trijų gėlių - asmenybės tipo testas

Rožė 1

Jei pasirinkote pirmąją rožę, vadinasi, mėgstate laužyti taisykles, nebijote išeiti iš komforto zonos ir mesti iššūkį status quo. Esate savotiškas "chuliganas", pasižymintis novatorišku mąstymu, dėl kurio dažnai randate naujų idėjų ir sprendimų.

Vis dėlto būkite atsargūs, kad nebūtumėte pernelyg beatodairiški ir neatsižvelgtumėte į nusistovėjusias normas - nepamirškite, kad dažniausiai jos sugalvotos ne veltui ir tarnauja tam tikram tikslui. Nepaisant to, jūsų drąsi ir įžūli prigimtis kelia susižavėjimą.

Rožė 2

Pasirinkę rožę su skaičiumi 2, reiškia, kad esate konformistas. Tai reiškia, kad visų pirma vertinate stabilumą ir saugumą, todėl mieliau laikotės taisyklių ir nuostatų, o ne metate joms iššūkį. Jus vadina "durų kilimėliu", tačiau dėl savo patikimumo ir patikimumo esate ištikimas draugas ar kolega.

Kartu neturėtumėte leisti, kad jūsų polinkis į konformizmą ribotų jūsų augimo ir ieškojimų galimybes. Atminkite, kad išėjimas iš komforto zonos gali būti naudingas ir padėti patirti nuostabių įspūdžių.

Rožė 3

Jei jūsų pasirinkimas yra rožė su skaičiumi 3, tai reiškia, kad esate ant plonytės ribos tarp taisyklių laužytojo ir konformisto, kažkur per vidurį tarp chuligano ir geradario. Suprantate taisyklių ir normų vertę, tačiau nebijote jų kvestionuoti, kai to reikia.

Dėl šios pusiausvyros esate lankstus žmogus, galintis prisitaikyti prie įvairių situacijų. Toliau ugdykite šią savybę - ji gali tapti didžiausia jūsų stiprybe.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
11.06.2019 laikas 09:43 Receptai Pyragėliai su bulvių įdaru
Keptuvėje kepti pyragėliai su bulvių įdaru. Skanaus!

Skaityti daugiau

07.06.2019 laikas 14:38 Receptai Kotletai su siurprizu orkaitėje. Užkariaus, bet kokį gurmaną!
Jei norite patys palepinti save ar draugus originalumu, pabandykite pasigaminti šiuos neįprastus mėsainius. Juose labai skanus ir kvapnus faršas, o taip pat įdaras-siurprizas. Tokį skanumėlį įvertins bet koks gurmanas!...

Skaityti daugiau

16.09.2018 laikas 10:58 Receptai Vaistažolių mišiniai kataraktos gydymui, profilaktikai
Katarakta liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai kataraktos gydymui, kataraktos gydymas, receptai kataraktai, profilaktikai, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip ...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
24.05.2024 laikas 21:16 Su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai staiga atsidarė durys
Kartą šeštadienio vakarą mes su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai netikėtai atėjo nekviesta anyta. Pasirodo, ji vėl pasidarė mūsų buto raktų kopijas be leidimo.

Skaityti daugiau

24.05.2024 laikas 06:56 2024 m. gegužės 24 d. horoskopas visiems zodiako ženklams
Vakarykštė pilnatis Dvynių ir Šaulio ašyje jau praėjo ir mes įžengėme į silpstančio Mėnulio fazę. Jei Brėkštančio Mėnulio periodas skirtas naujiems darbams pradėti, tai Nykstantis Mėnulis sako, kad dabar palankus metas juos užbaigti....

Skaityti daugiau

23.05.2024 laikas 19:21 Nuostabi trauktinė nuo hipertonijos
Jau daug metų turiu aukštą Kraujospūdį. Nepamenu, kada gyvenau ramiai, be baimės, kad netrukus prasidės priepuolis. Užtenka pačios nekalčiausios priežasties, kad pakiltų kraujospūdis. Darbe laukėme audito komisijos, nervinomės visi, pergyvenome. Virš...

Skaityti daugiau