Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Gegužės » 10

Testas apie savo charakterio stipriąsias puses

Dauguma žmonių nenoriai kalba apie savo charakterio stipriąsias vietas, o kai kurie apskritai nežino, kokios jos yra. Stipriosios savybės yra tai, kas skiria vienus asmenis nuo kitų. Dažnai galvojama, kad tie, kurie kelia didelius tikslus daugiau pasiekia, o tie, kurie kelia kuklesnius tikslus – pasiekia mažiau.

Įdomu tai, kad tyrimai rodo visiškai priešingai. Sėkmingi žmonės žino savo galimybes ir kelia tikslus tik šiek tiek aukščiau savo lygio. O mažiau sėkmingi žmonės nežino savo galimybių, todėl išsikelia nerealistiškai aukštus tikslus. Galima sakyti, kad sėkmingi žmonės kuria asmeninį gyvenimą ir karjerą, remdamiesi savo talentais ir stipriosiomis charakterio pusėmis, kurias moka atpažinti ir tobulinti. Silpnybių jie taip pat turi, bet moka jas kontroliuoti.

Stipriąsias savo charakterio puses galima išmokti atpažinti ir pagal tai sužinoti kryptį, kuria reikėtų eiti link didžiosios sėkmės. Tai išsiaiškinti padeda paveikslėlis, kuriame pavaizduotos aštuonios iš geometrinių figūrų (trikampių, apskritimų, kvadratų) sudarytos figūros. Pasirinkite vieną labiausiai patikusią figūrą ir žemiau susiraskite jos aprašymą. Jis padės atskleisti stipriąsias charakterio puses ir jūsų asmenybės tipą.

Geometrinės figūros turi nevienodą reikšmę. Trikampiai laikomi aštria, agresyvia, vyriško tipo figūra. Apskritimai švelnesni, jie siejami su užuojauta, švelnumu, apvalumais, moteriškumu. Kvadratai, stačiakampiai interpretuojami kaip techninis vienetas, nuo kurio priklauso sandara ir visuma.

8 charakterio tipai:

1 tipas – vadovas. Paprastai tai žmonės, turintis gerus organizacinius įgūdžius ir lyderio gyslelę. Jie labai socialiai aktyvūs, geri istorijų pasakotojai, linkę dominuoti ir nustatyti ribas. Žinoma, tos savybės pasireiškia nuo žmogaus protinio išsivystymo lygio. Žemame išsivystymo lygyje šios savybės būna labai mažai išreikštos ir gali padaryti daugiau blogo negu gero. Tai galioja visiems tipams.

2 tipas – darbų vykdytojas. Jie turi vadovams būdingų savybių, tačiau, priimdami svarbiausius sprendimus, dažnai dvejoja. Jie turi gabumų verslui, turi didelį atsakomybės jausmą, daug reikalauja tiek iš savęs, tiek iš kitų, yra labai sąžiningi, vertina tiesą ir teisingumą. Juos neretai vargina nervų ligos dėl didelės įtampos, streso.

3 tipas – nerimaujantis hipochondrikas. Šie asmenys turi daug gabumų ir talentų. Apie juos sakoma, kad turi ausines rankas arba rašytojo gyslelę. Neretai be pagrindinės profesijos jie užsiima kita, visiškai priešinga ir netikėta veikla, turi hobį, kuris tampa jų antrąja profesija. Negali pakęsti nešvaros ir netvarkos. Dėlto dažnai konfliktuoja su kitais. Yra labai pažeidžiami ir abejoja savimi. Jiems reikia nuolatos ieškoti būdų nusiraminti.

4 tipas – mokslininkas. Šie žmonės neretai atitrūksta nuo realybės, turi „konceptualiųjį protą“. Viskam turi paaiškinimą, teoriją. Jie – emociškai stabilūs, apie savo elgesį galvojantys racionaliai. Šio tipo atstovai dažnai užsiima sintetiniais menais: kino, cirko, teatro režisūra, animacija ir pan.

5 tipas – intuityvusis. Šio tipo asmenys turi labai jautrią nervų sistemą. Jie dažnai jaučiasi pavargę, išsekę. Jie mėgsta šokinėti nuo vienos veiklos iki kitos, ginti mažumų teises, ieškoti naujų galimybių. Jie labai jautrūs naujovėms. Altruistiški, labai rūpestingi, turintys gerą vaizduotę ir fizinio darbo įgūdžius. Jie žino, kaip savo kūrybinius sumanymus įgyvendinti techniškai. Turi asmenines moralės nuostatas, vidinę kontrolę. Labai neigiamai reaguoja, jei kas nors kėsinasi į jų laisvę.

6 tipas – išradėjas, konstruktorius, dailininkas. Šio tipo asmenys turi technologų gyslelę. Jie turi lakią vaizduotę, erdvinį matymą. Gali užsiimti technine, menine ir intelektualine veikla, kur galėtų atsiskleisti jų kūrybingumas. Turi asmenines moralės normas, aplinka jiems nedaro jokios įtakos, tik skatina labiau kontroliuoti save. Emocionalūs, pilni originalių idėjų.

7 tipas – emocingasis. Labai empatiški, užjaučiantys, stipriai išgyvena kitų nelaimes ir tragedijas. Jautriai reaguoja į žiaurius pasaulio įvykius Nuolatos jaučia skausmą ir rūpestį dėl kitų žmonių. Tai jie skiria daug savo vidinės energijos ir dėlto neretai jos nebeužtenka realizuoti savo įgimtų gabumų.

8 tipas – nejautrus kitų jausmams. Emocingojo tipo priešingybė. Paprastai nejautrūs kitų žmonių jausmams, neretai jų apskritai nepaiso arba daro psichologinį spaudimą. Tai gerų specialistų tipas. Jie gali priversti kitus daryti tai, ko jie nenori, bet yra reikalinga. Kartais jie gali atrodyti šiurkštūs, ypač jei patys turi daug problemų.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
26.05.2020 laikas 20:39 Nuostabus sąnarių receptas
Nulupkite 300-400 gramų česnako, sumalkite mėsmale, suberkite į vieno litro indelį ir užpilkite gero nerafinuoto augalinio aliejaus.

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 20:09 Nuoviras Nuo Lėtinių Ligų Ir Uždegimo Organizme
Stulbinamai efektyvus ir labai lengvai paruošiamas receptas susideda iš 3 žinomų per amžius patikrintų vaistinių augalų: kalendros, raudonųjų dobilų ir gudobelės.

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 11:03 Verta žinoti 9 požymius, kad pas jus skydliaukės susirgimas
Tai priežastis, į kurią gydytojai atkreipia dėmesį pirmiausia. Žmogus staigiai sulysta, kai hormonų lygis pakyla virš normos. Be to, svoris kris, net jei jūs valgysite daugiau nei įprastai – mitybos režimo pokyčiai šiuo atveju nieko neįtakos....

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 10:29 Nacių Bazė-211 Antarktidoje (Naujoji Švabija)

Tai, kad Antarktidoje esančioje Karalienes Mod Žemėje yra įkurta slapta nacių Bazė-211, sužinojau visiškai atsitiktinai, kai teko būti komandiruotėje Vokietijoje, Apie bazę papasakojo buvęs SS Oberšurm-banfiureris Valteris Šulke, kuriam tuo metu buvo jau 89-eri metai amžiaus.

...

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 07:30 Didysis Tvanas buvo – teigia mokslas

Moksliniai šio klausimo tyrimai prasidėjo XX a. 10-ajame dešimtmetyje, kai du Kolumbijos universiteto geologai Viljamas Rajenas ir Volteris Pitmanas surinko visus duomenis apie didįjį tvaną. Jų sukurta teorija teigia, kad šiltėjant klimatui, maždaug prieš 7500 metų

...

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 07:07 Nacistų projektuotas orbitinis ginklas turėjo deginti miestus ir užvirinti jūras

Šiandien tai skamba kaip fantastika, tačiau Antrojo pasaulinio karo metais nacistai planavo į orbitą iškelti saulės spindulius naudojantį 1,5 km skersmens kosminį ginklą.

Skaityti daugiau