Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Burtai, Magija » 2021 » Gegužės » 10

Ką išduoda moters plaukų spalva?

Moterų plaukų spalvai nuo seno yra priskiriama magiška reikšmė. Nors šiandien pakeisti plaukų spalvą yra kaip niekad paprasta, tačiau tikima, kad ir tai gali turėti įtakos moters sėkmei. Prieš nuspręsdamos persidažyti plaukus turėtumėte pagalvoti, ar save įsivaizduotumėte naujame amplua. Taigi, ką apie moterį išduoda jos plaukų spalva?

charakteris, burtai, plaukų spalva, moteris

Ji blondinė

Blondinės visais laikais buvo laikomos pačiomis gražiausiomis moterimis, tad nieko keisto, kad plaukų šviesinimas yra populiarus ir šiomis dienomis. Nors apie blondines kuriama daugybė anekdotų, kuriais siekiama jas pašiepti ir pabrėžti jų kvailumą, tačiau iš tiesų blondinės anaiptol nėra kvailos. Kartais šviesių plaukų moterys atrodo ramios ir šaltos, tačiau toks įspūdis yra labai apgaulingas. Šviesiaplaukės dailiosios lyties atstovės geba meistriškai kontroliuoti savo emocijas, joms būdingas racionalus mąstymas. Didžiajai daliai šviesiaplaukių puikiai sekasi matematika, fizika ar chemija, jos pasitiki savo intuicija, kuri niekada neapgauna. Pelnyti šviesiaplaukės pasitikėjimą tikrai nėra lengva užduotis – tam gali prireikti nemažai laiko ir pastangų. Blondinės nėra linkusios daug pasakoti apie save, todėl pažinti tokias moteris gali būti sunkiau. Sukūrusios santykius blondinės gali tapti valdingomis, o kartais – net aršiomis, o tai gali privesti ir prie skyrybų. Juokeliuose apie šviesiaplaukes neretai užsimenama, kad tai – laisvo būdo moterys, tačiau galite būti tikri, kad suvilioti blondinę nebus labai paprasta. Įdomu tai, kad blondinės turi savo šventę – Pasaulinė šviesiaplaukių diena yra minima gegužes 31 dieną.

 

charakteris, burtai, plaukų spalva, moteris

Ji brunetė

Brunetės dažnai yra vadinamos fatališkomis moterimis, tačiau jų vidus yra ganėtinai trapus. Rasti kelią į šios moters sielą nėra labai paprasta – tam prireiks ne tik kantrybės, bet ir nuoširdžių pastangų. Brunetės dažnai atrodo gana ramios, tačiau niekada negalite žinoti, kas vyksta jų viduje. Kaip ir blondinės, brunetės geba tramdyti savo emocijas, todėl bet kokioje situacijoje jos gali išlikti šaltos ir abejingos. Jei pavyks rasti kelią į brunetės širdį, galite neabejoti, kad tokia moteris taps puikia sutuoktine ir rūpestinga vaikų motina. Tamsiaplaukės labai mėgsta svajoti, todėl joms neretai sunku išlaikyti dėmesį. Jos labiau linkusios analizuoti savo jausmus: jei pelnysite tokios moters palankumą, nenustebkite, kad ji, kalbėdama apie savo dieną, pasakos ne tik apie tai, ką patyrė, bet ir apie tai, kaip tuo metu jautėsi. Nors brunetės dažniausiai atrodo gana abejingos, tačiau artimų žmonių aplinkoje jos neretai yra vadinamos moterimis-degtukais. Suerzinti brunetę yra labai paprasta, tačiau pykčius ji labai greitai pamiršta – dažniausiai pakanka vien tik nuoširdaus atsiprašymo. Nors net 70 procentų vyrų svajoja apie blondines, tačiau didžioji dalis jų santuokai renkasi brunetę.

charakteris, burtai, plaukų spalva, moteris

Ji raudonplaukė

Senovėje raudona plaukų spalva buvo laikoma velnio spalva, todėl raudonplaukės buvo persekiojamos ir kaltinamos raganavimu. Šiandien raudonplaukių moterų pasaulyje yra ne taip ir daug, todėl tokia plaukų spalva visuomet kelia nuostabą ir susižavėjimą. Raudonplaukės moterys yra labai jausmingos ir pasižyminčios puikiu humoro jausmu, todėl tokia moteris – kiekvieno vyro svajonė. Raudonplaukės moterys neretai yra labai impulsyvios, jos nemėgsta, kai joms yra daromas spaudimas. Tokios moterys siekia būti nepriklausomomis ir nori savarankiškai priimti sprendimus: jei raudonplaukė pastebės, kad stengiatės pakeisti jos nuomonę ar priversti daryti tai, ko ji nenori, jūsų keliai gali išsiskirti amžiams. Raudonplaukės moterys laikosi nuostatos, kad jos nieko neprivalo daryti, todėl ir tuomet, jei pakliūna į bėdą, iš aplinkinių nesitiki jokios pagalbos. Tokios moterys nėra labai atviros – jos nemėgsta be perstojo plepėti. Vis dėlto, raudonplaukė yra tikrai puiki klausytoja: jei patikėsite jai savo paslaptį, tikėtina, kad tai liks tik tarp jūsų.

charakteris, burtai, plaukų spalva, moteris

Ji šatenė

Šatenės yra ramios ir švelnios asmenybės. Jos yra labai komunikabilios, moka rasti bendrą kalbą su labai skirtingais žmonėmis. Šatenės mėgsta naujas pažintis, todėl jų draugų ratas įprastai būna labai platus. Tokios moterys mėgsta būti dėmesio centre, todėl šatenė neretai yra laikoma kompanijos siela. Gebėjimas bendrauti su įvairiais žmonėmis šatenėms padeda ne tik asmeniniame gyvenime, bet taip pat ir karjeros srityje. Šios moterys moka nugesinti konfliktus, nesunkiai randa kompromisą, todėl jos gali tapti puikiomis vadovėmis. Šatenės yra gražios ne tik išore, bet taip pat ir savo vidumi: jos nuolatos ieško būdų, kaip galėtų padėti kitiems žmonėms. Rudaplaukės nėra pernelyg emocionalios – į visas situacijas jos reaguoja ganėtinai ramiai, stengiasi vadovautis ne jausmais, bet šaltu protu. Manoma, kad šatenės – idealios žmonos ir mamos, kurios namuose prilaiko visus kampus. Jos nėra pernelyg valdingos, tačiau moka rasti išeitį iš bet kokios situacijos. Susiginčyti su šatene beveik neįmanoma – ji argumentuotai išsakys savo poziciją, ir tikrai nesileis į betikslius ginčus.

Tekstas perpublikuojamas iš patarimupasaulis.lt

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
20.09.2021 laikas 08:37 Gydytoja paaiškina, kas nutinka, kai mirštate ramiai

Paliatyviosios slaugos gydytoja pabandė išsklaidyti tabu, susijusius su mirtimi, ir paaiškino, kas su mumis vyksta vadinamosios "ramios" mirties metu.

Skaityti daugiau

20.09.2021 laikas 07:57 Per audrą Prancūzijoje vaizdo įrašu užfiksuotas NSO laivynas
2021 m. rugsėjo 16 d. virš Monpeljė, Prancūzijoje, liudininkas per audrą užfiksavo nuostabų reiškinį. Keli šviečiantys NSO tvarkingai judėjo debesyse.

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 22:35 Sprogimas! Visuomenės sveikatos duomenys: 80 proc. mirusiųjų nuo COVID-19 rugpjūčio mėn. buvo paskiepyti žmonės
Paskelbti dar vieni įrodymai, patvirtinantys, kad Kovid-19 vakcinacijos programa yra didžiulė nesėkmė, kurie patvirtina, kad per visą rugpjūčio mėnesį 80 % žmonių, tariamai mirusių nuo Kovid-19, buvo paskiepyti nuo šios ligos....

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 19:44 Liaudiški mastopatijos gydymo metodai

Yra žinoma daug patikrintų liaudiškų metodų krūtų ligoms gydyti. Pateikiame keletą iš jų.

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 18:50 Gydymas bičių pikiu

Bičių pikis dar vadinamas bičių klijais. Apie gydomąsias bičių pikio savybes žinota dar senovės Graikijoje ir Romoje bei Rytų šalyse. Bičių pikiu įvairias ligas bando gydyti ne tik liaudies medicinos žinovai, bet ir gydytojai.

...

Skaityti daugiau

19.09.2021 laikas 12:52 Receptai | Patiekalai Sausainiai su kefyru recepto. Paprasta ir skanu su obuolių įdaru

Visi draugai prašo sausainiu pagamintu su kefyru recepto. Paprasta ir skanu su obuolių įdaru

Skaityti daugiau

16.09.2021 laikas 11:13 Receptai | Patiekalai Dietinis avižinių dribsnių pyragas be miltų ir cukraus

Mažo kaloringumo kepiniai pasirodo tokie pat skanūs kaip ir įprasti, originalaus ir neįprasto skonio.

Skaityti daugiau

16.09.2021 laikas 10:09 Receptai | Patiekalai Ypatingai gardūs blynai, kurie nelimpa prie keptuvės

Mano močiutė žino, kaip gaminami skaniausi blynai. Kiekvienas blynas yra tarsi meno kūrinys. Jie taip tinka prie arbatos, o jei dar pridėsite medaus…

Skaityti daugiau