Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Psichologija » 2020 » Balandžio » 13

Testas Su Kiaušiniais Atskleis Jūsų Charakterį

Psichologija gali daug pasakyti apie mūsų sugebėjimus, talentus ir charakterį pagal tai, kaip žmogus erdvėje išdėlioja objektus. Yra net atskira tuo užsiimanti sritis – psichogeometrija.

„Bright Side“ paruošė testą, kuris padės atskleisti jūsų stipriąją pusę. Reikės tik minutėlės prisiminti savo kasdienius įpročius.

Įsivaizduokite, kad turite dėžutę su keturiais kiaušiniais. Pasirink vieną variantą:

A variantas

Jūsų stiprybė yra jūsų kūrybingumas. Nuolat trykštate naujomis idėjomis ir ilgai nenusėdite vienoje vietoje bei neužsiimate nuobodžiais darbais. Tuo pačiu metu darote 15 skirtingų darbų ir nesitraukiate iš kolegų bei artimųjų dėmesio centro - tai jūs.

Matote dalykų esmę. Mokate supaprastinti, pašalinti perteklių ir aplink save kurti harmoniją. Jūsų šviesi asmenybė traukia susižavėjimo žvilgsnius ir garantuoja įvairiausių žmonių susidomėjimą ir dėmesį. Vertinkite ir puoselėkite savo stiprybę. Pasaulio jos reikia!

B variantas

Jūsų stiprybė yra logika ir analitinis protas. Esate organizatorius iš prigimties. Jūsų neįkainojamos savybės - uolumas, metodiškumas ir užsispyrimas - padeda iš daugelio užduočių sukurti harmoningą struktūrą.

Jūsų analitiškai orientuotas protas padės jums būti puikiu lyderiu ir vadovu. Norėdami greitai pasiekti sėkmę, stabdykite save, kai pradedate rinkti vis daugiau ir daugiau informacijos. Tiesiog pasitikėkite savo nuostabiu ir unikaliu protu ir pasieksite visus savo užsibrėžtus tikslus.

C variantas

Jūsų stiprybė yra jūsų lankstumas. Sugebate manevruoti per sunkumus, mokytis naujų dalykų, augti ir aplink save pasaulyje kurti grožį. Šiuo metu išgyvenate pereinamąjį laikotarpį. Po jo jūsų laukia naujas lygmuo - karjeroje, asmeniniame gyvenime ir santykiuose su kitais žmonėmis.

Jūsų proto lankstumas padės jums laimėti bet kokioje situacijoje. Naudokitės savo sugebėjimais ir metodiniais įgūdžiais, derinkite juos su smalsumu, būkite atviri naujovėms ir verslo pasaulyje būsite nepralenkiami.

D variantas

Jūsų stiprybė yra užsispyrimas ir ryžtingumas. Lyderystės įgūdžiai ir sugebėjimas greitai analizuoti situacijas bei priimti sprendimus padės jums siekiant profesinių tikslų. Jūs traukiate žmones, jie žavisi jūsų sugebėjimu išlaikyti dėmesį ir eiti į priekį, kad ir kas benutiktų.

Sugebėjimas iš tolo įžvelgti pelningas idėjas kartu su pasitikėjimu savimi ir sugebėjimu greitai priimti sprendimus leis jums gauti visa tai, ko trokštate. Jums svarbiausias dalykas yra nusistatyti drąsius ir ambicingus tikslus.

Publikuoja TV3.lt

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
13.11.2019 laikas 16:06 Receptai Kiaulienos kotletai su džiūvėsėliais
Batono riekeles užpilame vandeniu ir paliekame kelioms minutėms, kad išmirktų. Kiaulieną ir svogūnus pjaustome taip, kad tilptų į mėsmalę. Kiaulieną, svogūnus ir nuspaustas batono riekeles praleidžiame per mėsmalę. Gautą faršą pas...

Skaityti daugiau

13.09.2018 laikas 17:05 Receptai Liaudiški patarimai kurtumo gydymui
Kurtumas liaudies medicinoje, Kurtumas, liaudiškomis priemonėmis, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis.

Skaityti daugiau

28.08.2019 laikas 20:25 Receptai Traškūs vaflių ritinėliai be vaflinės
Jei jums kilo noras prisiminti vaikystės skonį, pasigamini skanius, traškius susuktus vaflius, bet neturite po ranka vaflinės, šią problemą labai lengva išspręsti. O, ir vaflių kepimas keptuvėje užims mažai laiko....

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
12.06.2024 laikas 08:10 Paslaptingas paveldas: McDermotto pilis
Magiškos Airijos širdyje, tarp žalių pievų ir miglotų kalvų, stūkso apleista ir paslaptinga Makdermotto pilis. Istorija ir paslaptimis apipintas didingas statinys vilioja keliautojus ir archeologus savo painiais koridoriais ir užmirštais kampais....

Skaityti daugiau

12.06.2024 laikas 08:01 Unikalus senovės meistro iš Turpano kojos protezas
Kinijos istorijos gilumoje, nuostabioje vietoje, vadinamoje Turpanu, archeologai atrado kai ką įspūdingo - kapavietę, saugančią praeities paslaptis. 2007 m. šis artefaktas pasauliui atskleidė nuostabią istoriją apie žmogų su kojos protezu, atverdamas...

Skaityti daugiau

12.06.2024 laikas 07:13 Sigirija: senovinių griuvėsių didybė pasaulio viršūnėje
Ant keisto 200 metrų aukščio geologinio darinio, tarsi paskendusio danguje, stūkso didingi senovinės šventyklos griuvėsiai, nukreipti į žvaigždes. Ši vieta, vadinama Sigirija, dvelkia senovės civilizacijos paslaptimi ir didybe, traukia tyrinėtojų ir ...

Skaityti daugiau