Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Balandžio » 13

Testas Su Kiaušiniais Atskleis Jūsų Charakterį

Psichologija gali daug pasakyti apie mūsų sugebėjimus, talentus ir charakterį pagal tai, kaip žmogus erdvėje išdėlioja objektus. Yra net atskira tuo užsiimanti sritis – psichogeometrija.

„Bright Side“ paruošė testą, kuris padės atskleisti jūsų stipriąją pusę. Reikės tik minutėlės prisiminti savo kasdienius įpročius.

Įsivaizduokite, kad turite dėžutę su keturiais kiaušiniais. Pasirink vieną variantą:

A variantas

Jūsų stiprybė yra jūsų kūrybingumas. Nuolat trykštate naujomis idėjomis ir ilgai nenusėdite vienoje vietoje bei neužsiimate nuobodžiais darbais. Tuo pačiu metu darote 15 skirtingų darbų ir nesitraukiate iš kolegų bei artimųjų dėmesio centro - tai jūs.

Matote dalykų esmę. Mokate supaprastinti, pašalinti perteklių ir aplink save kurti harmoniją. Jūsų šviesi asmenybė traukia susižavėjimo žvilgsnius ir garantuoja įvairiausių žmonių susidomėjimą ir dėmesį. Vertinkite ir puoselėkite savo stiprybę. Pasaulio jos reikia!

B variantas

Jūsų stiprybė yra logika ir analitinis protas. Esate organizatorius iš prigimties. Jūsų neįkainojamos savybės - uolumas, metodiškumas ir užsispyrimas - padeda iš daugelio užduočių sukurti harmoningą struktūrą.

Jūsų analitiškai orientuotas protas padės jums būti puikiu lyderiu ir vadovu. Norėdami greitai pasiekti sėkmę, stabdykite save, kai pradedate rinkti vis daugiau ir daugiau informacijos. Tiesiog pasitikėkite savo nuostabiu ir unikaliu protu ir pasieksite visus savo užsibrėžtus tikslus.

C variantas

Jūsų stiprybė yra jūsų lankstumas. Sugebate manevruoti per sunkumus, mokytis naujų dalykų, augti ir aplink save pasaulyje kurti grožį. Šiuo metu išgyvenate pereinamąjį laikotarpį. Po jo jūsų laukia naujas lygmuo - karjeroje, asmeniniame gyvenime ir santykiuose su kitais žmonėmis.

Jūsų proto lankstumas padės jums laimėti bet kokioje situacijoje. Naudokitės savo sugebėjimais ir metodiniais įgūdžiais, derinkite juos su smalsumu, būkite atviri naujovėms ir verslo pasaulyje būsite nepralenkiami.

D variantas

Jūsų stiprybė yra užsispyrimas ir ryžtingumas. Lyderystės įgūdžiai ir sugebėjimas greitai analizuoti situacijas bei priimti sprendimus padės jums siekiant profesinių tikslų. Jūs traukiate žmones, jie žavisi jūsų sugebėjimu išlaikyti dėmesį ir eiti į priekį, kad ir kas benutiktų.

Sugebėjimas iš tolo įžvelgti pelningas idėjas kartu su pasitikėjimu savimi ir sugebėjimu greitai priimti sprendimus leis jums gauti visa tai, ko trokštate. Jums svarbiausias dalykas yra nusistatyti drąsius ir ambicingus tikslus.

Publikuoja TV3.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
25.05.2020 laikas 14:57 Telekinezė. Tikras ar išgalvotas gebėjimas?
Amerikiečių autoriaus Stepheno Kingo pirmojo 1974 metais išleisto siaubo romano „Kerė” pagrindinė veikėja Carrie White pasitelkė telekinezę (gebėjjimą pakelti daiktus mintimis), kad padegtų visą mokyklos salę su joje buvusiais mokiniais. Carrie White, žinoma, yra išgalvotas knygos ir filmo personaža...

Skaityti daugiau

25.05.2020 laikas 06:39 Veido kaukes: oda bus švelni ir spindinti

Medus yra puikus saldiklis, bet taip pat jį galima naudoti kaip natūralų vaistą. Jis naudingas sveikatai ir grožiui. Medus gali būti naudojamas odai regeneruoti, atkuriant jos šviesumą, nuraminant jautrią ir sudirgintą odą.

...

Skaityti daugiau

24.05.2020 laikas 13:18 Pandemijos vyksta kas šimtą metų: visuotinis sąmokslas ar sutapimas?
Kaip pažymėjo specialistai nuo XIV amžiaus, kas 20 metų pasaulyje pasitaiko pavojingos ligos protrūkis. Kas iš tikrųjų yra šios pandemijos ir, kaip ją bando paaiškinti mokslininkai.

Skaityti daugiau

24.05.2020 laikas 06:49 5 augalai, išvarantys kirminus iš organizmo
Šis įprastas mūsų virtuvėje produktas laikomas „universaliu kariu“: jis susidoroja su bakterijomis, grybeliais, virusais, visokiais kirminais. Česnakas gali atbaidyti nuo žmogaus net kraujasiurbius vabzdžius.

Skaityti daugiau

23.05.2020 laikas 20:02 Kaip atsisakyti priverstinio skiepijimo ir implantavimo?

Anot Nigerijos žiniasklaidos, šalyje kilo didžiulis skandalas dėl „užsienio šalių remiamo įstatymo“, kuriame nurodoma privalomai paskiepyti visus Nigerijos gyventojus.

Skaityti daugiau

23.05.2020 laikas 16:17 Skraidantis vienuolis iš Kopertino

„Skraidančio vienuolio iš Kopertino“ (Italija) stebuklai – vieni iš labiau stebinančių ir kartu, matyt, vieni iš geriausiai dokumentuotų tokių atvejų istorijoje

Skaityti daugiau