Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Psichologija » 2024 » Balandžio » 24

Nežinau ką daryti. Gailiuosi, kad ištekėjau už 15 metų vyresnio vyro

Nežinau ką daryti ištekėjau už 15 metų vyresnio vyro

Visada buvau energinga, linksma mergina, mėgau aktyvų poilsį ir sportą. Tačiau būdama 32-ejų virtau sena griuvena ir nebejaučiu gyvenimo skonio.

Išoriškai man viskas gerai: turiu 2 vaikučius, didžiulį namą ir mylintį vyrą. Tačiau manęs niekas iš to nedžiugina, greičiau atvirkščiai – erzina.

Nepaisant to, kad kadaise buvau pametusi galvą dėl savo vyro (jis man atrodė impozantiškas, stotingas, inteligentiškas ir įdomus), dabar aš jau nebežinau, apie ką su juo pasikalbėti.

Po 9 santuokos metų visa mūsų sąveika yra tokia, kad mes apsikeičiame pora frazių jam grįžus iš darbo. Per išeigines jis miega iki pietų, o paskui visą likusią dieną voliojasi ant sofos prieš televizorių.

Su vaikais jis man padeda, bet nelabai aktyviai: gali tik ką nors jiems paskaityti ar pažaisti su jais lėlėmis, o kai jie užsimano pabėgioti ar ima verkti – tuoj pat siunčia juos pas mane. Sako, kad neturi jėgų su jais užsiimti po viso to, ką jis dar daro…

Vyras vyresnis už mane 15 metų ir jei anksčiau tai manęs visiškai nestabdė (visi mano vyriškiai buvo tokie, o į bendraamžius aš anksčiau net nekreipdavau dėmesio), tai kai jis peržengė 40, supratau, kad padariau klaidą, tekėdama už žmogaus su tokiu skirtumu.

Jei iki santuokos jis dar kažkaip jauninosi, sportavo ir laikė save formoje, tai paskui apsileido: smarkiai papilnėjo ir aptingo, o paskui jį ir aš pasidariau tokia pat.

Gyvendama su juo ilgą laiką, pradėjau jaustis tokia pat senute kaip ir jis: nustojau bendrauti su savo bendraamžiais draugais, nes negalėjau imti sutuoktinio į mūsų susitikimus ( juos visus trikdė didelis amžiaus skirtumas ir bendrų interesų nebuvimas).

Palaipsniui ėmiau bendrauti tik su sutuoktinio pažįstamais ir jo giminaičiais, kurie irgi buvo ženkliai vyresni už mane…

Kadaise aš susigundžiau tuo, kad vyras buvo pasiruošęs išlaikyti mane ir būsimus mūsų vaikus, tačiau dabar jaučiuosi lyg auksiniame narvelyje. Nebedžiugina jo karjeros pasiekimai ir didelės pajamos.

Vietoje to aš su džiaugsmu sutikčiau praleisti likusį gyvenimą su pašėlusiu jaunu vaikinu, kuris įkrautų mane energija, o ne siurbtų ją iš manęs…

Tačiau traukinys nuvažiavo: su dviem vaikais aš jau niekur nesidėsiu nuo savo vyro, o ir eiti nelabai turiu kur – tik pas tėvus, kurie ir taip glaudžiasi dviese mažoje studijoje.

Meilužį susirasti irgi bijau – jei vyras sužinos, išmes mane pro duris be nieko (visas turtas užrašytas ant jo mamos, taigi, skiriantis nebus ko dalintis).

Turbūt aš greitai išprotėsiu nuo šio nuobodulio tarp pensininkų. Pavydžiu vienmetėms, kurios vietoje šeimos pasirinko keliones ir gyvenimą sau…

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
13.06.2019 laikas 20:09 Receptai Purūs ir skaniausi kepti pyragėliai. Tešla neprilygstama!

O pasigaminti paprasčiau nei paprasta! Nuostabūs pyragaičiai, kuriuos galima pagaminti su, bet kokiu įdaru: kopūstais, kiaušiniai ir svogūnais, su mėsa ir pan.

Skaityti daugiau

30.08.2018 laikas 07:48 Receptai Liaudiški patarimai pleiskanų gydymui

Pleiskanų naikinimas liaudies medicinoje, Pleiskanų naikinimas, receptai nuo pleiskanų, liaudiškomis priemonėmis, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis

...

Skaityti daugiau

19.12.2017 laikas 13:08 Receptai Receptai lieknėjantiems (šaltekšnio, kiaulpienių)
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: antsvoris. Ingredientai: šaltekšnio žievės, kiaulpienių šaknų, petražolių vaisių, pankolio, pipirmėtės lapų. šaltekšnio žievės, kiaulpienių šaknys, petražolių vaisiai, pankolis, pipirmėtės la...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
29.05.2024 laikas 15:27 Karvės NESUKELIA "klimato kaitos", patvirtina naujas tyrimas
Naujas tyrimas paneigė globalistų pasakojimą, kad karvių išmetamos dujos sukelia "klimato kaitą". Tyrimas iš tiesų rodo, kad galvijai iš tiesų gali sumažinti metano kiekį atmosferoje.

Skaityti daugiau

29.05.2024 laikas 14:57 WEF nurodė JAV ūkininkams išskersti milijonus viščiukų, kad būtų išvengta paukščių gripo
Pasaulio ekonomikos forumas nurodė JAV ūkininkams paskersti milijonus sveikų viščiukų, kad būtų sustabdytas paukščių gripo plitimas.

Skaityti daugiau

29.05.2024 laikas 14:35 NIH pripažįsta, kad mRNA skiepai visam laikui pakeičia paskiepytų žmonių DNR ateinančioms kartoms
Nacionalinio sveikatos instituto (NIH) paskelbtame stulbinančiame tyrime atskleista, kad Covid mRNA skiepai pakeičia recipientų DNR, o pasekmės lieka ištisoms kartoms.

Skaityti daugiau