Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2024 » Gegužės » 5

Jei jūsų vyras jūsų akivaizdoje flirtuoja su kita moterimi, štai ką tai reiškia

Jei jūsų vyras jūsų akivaizdoje flirtuoja su kita moterimi, štai ką tai reiškia

Kodėl taip elgiamasi?

Jei vyras flirtuoja su kitomis moterimis, o jo draugė yra šalia, tai gali jus sunervinti. Šiame straipsnyje pabandysime išsiaiškinti, kodėl taip nutinka, pradedant dėmesio troškimu ir baigiant pagarbos ir nesaugumo problemomis.

Nagrinėdami šias priežastis tikimės suprasti, kodėl taip elgiamasi, ir pasiūlyti patarimų, kaip apie tai kalbėtis ir sustiprinti santykius.

1. Jis ieško patvirtinimo

Jei jūsų vyras flirtuoja su kitomis moterimis jūsų akivaizdoje, gali būti, kad jis siekia patvirtinimo arba dėmesio. Tai nebūtinai reiškia, kad jis nelaimingas santykiuose, tačiau jis gali ieškoti savęs patvirtinimo iš kitų. Apsvarstykite galimybę atvirai pasikalbėti apie jo jausmus ir patikinkite jį savo meile.

2. Jis trokšta jaudulio

Kartais flirtas gali būti ženklas, kad jis nori jaudulio arba naujovių. Tai ne visada yra nepasitenkinimo santykiais ženklas. Jūsų vyras gali tiesiog norėti žaismingo bendravimo. Kad patenkintumėte šį poreikį, pasistenkite paįvairinti santykius, pabandykite rasti naujos veiklos ir įnešti į juos šiek tiek linksmumo.

3. Jis tikrina jūsų santykius

Kai kuriais atvejais flirtas gali būti būdas jam išbandyti santykių tvirtumą. Tai nereiškia, kad jis nori nutraukti santykius; jis gali tiesiog norėti pamatyti, kaip reaguosite. Išlikite ramūs, į problemą žiūrėkite santūriai ir pasinaudokite ja kaip galimybe sustiprinti jūsų ryšį per supratimą ir bendravimą.

4. Jis jaučiasi apleistas

Flirtas gali būti būdas jam susidoroti su dėmesio trūkumo jausmu arba nepatenkintais poreikiais. Jei jis negauna pakankamai dėmesio ar pritarimo, jis gali jo ieškoti kitur. Pasikalbėkite apie savo jausmus ir pagalvokite, kaip vėl suartėti. Įsitikinkite, kad abu jaučiatės svarbūs ir laimingi santykiuose.

5. Jis jūsų negerbia

Jei jūsų vyras flirtuoja su kitomis moterimis taip, kad jūs jaučiatės nepatogiai, tai gali būti gilesnės problemos - pagarbos trūkumo - požymis. Pagarba jausmams, riboms yra sveikų santykių pagrindas. Jei jis ir toliau ignoruoja jūsų jausmus, svarbu spręsti šią problemą ir užtikrinti, kad abu partneriai jaustųsi vertinami ir gerbiami.

6. Jis yra nelaimingas

Nors taip būna ne visada, flirtas jūsų akivaizdoje gali rodyti užslėptą nepasitenkinimą arba nelaimingumą. Labai svarbu išsiaiškinti jo veiksmų priežastis. Labai svarbus nuoširdus pokalbis: pasidalykite savo išgyvenimais, jausmais ir idėjomis, kaip išspręsti tarp jūsų iškilusias problemas.

7. Jis nori, kad priklausytumėte nuo jo dėl savo savigarbos

Flirtas, kuriuo siekiama pamaloninti jo ego arba priversti jus jaustis nuo jo priklausomą, yra raudona vėliava. Sveiki santykiai skatina nepriklausomybę ir savigarbą. Jei jis naudoja flirtą kaip priemonę kontroliuoti jūsų savigarbą, turite atvirai išsakyti savo išgyvenimus ir nustatyti ribas, skatinančias jūsų tapatybę santykiuose.

8. Jis tiki, kad jo nepaliksite

Flirtavimas su kitais remiantis jo įsitikinimu, kad jo nepaliksite, liudija, kad jis aiškiai nesuvokia savo veiksmų pasekmių. Atvirai kalbėkite apie savo lūkesčius ir aiškiai pasakykite, kad už nepagarbų elgesį gresia pasekmės. Sveiki santykiai grindžiami abipusiu pasitikėjimu, todėl norint išlaikyti tvirtus santykius labai svarbu įveikti šį klaidingą supratimą.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://paranormal.lt/

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
24.09.2019 laikas 07:21 Receptai – Patiekalai Obuolių ir varškės suflė be miltų
Suflė iš obuolių ir varškės be miltų tiems, kas skaičiuoja kalorijas! Pasigaminkite namuose suflė kurie mėgsta skaičiuoti kalorijas. Skanaus!

Skaityti daugiau

07.09.2018 laikas 08:54 Receptai – Patiekalai Liaudiški patarimai Niežų gydymui

Niežai liaudies medicinoje, Niežai, liaudiškomis priemonėmis, patarimai nuo niežų, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis.

Skaityti daugiau

31.01.2018 laikas 19:09 Receptai – Patiekalai Vaisingumui skatinti (Paprastoji takažolė)
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Vaisingumas. Ingredientai: Džiovinta takažolė, Verdančio vandens

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
21.05.2024 laikas 14:13 Mirtinas gėrimas ar panacėja? Ką mokslas mano apie arbatinį grybą

Arbatinio grybo pagrindu pagamintam gėrimui, arba kombučai, priskiriama daug naudingų savybių. Teigiama, kad jis padeda išlaikyti svorį, normalizuoja virškinamojo trakto veiklą, gerina odos būklę ir padeda kovoti su daugeliu ligų.

...

Skaityti daugiau

21.05.2024 laikas 06:55 2024 m. gegužės 21 d. horoskopas: žvaigždės atskleidžia visų Zodiako ženklų likimo paslaptis
Su jausmais ir emocijomis šiandien bus gerai, aistras-smurtą asmeniniame gyvenime daugeliui teikia Mėnulis Skorpione ir įtemptas aspektas su Plutonu.

Skaityti daugiau

20.05.2024 laikas 20:28 Finansinis horoskopas gegužės 21 2024 visiems Zodiako ženklams
Finansų srityje būkite pasirengę maloniems netikėtumams. Galbūt rasite slėptuvę senoje piniginėje arba pagaliau grąžinsite skolą, apie kurią jau buvote pamiršę.

Skaityti daugiau