Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Astrologija » 2024 » Gegužės » 6

Gegužės 6 d. horoskopas: Vienišas Mėnulis nėra tas, kuris neturi šeimos

Gegužės 6 d. horoskopas: Vienišas Mėnulis nėra tas, kuris neturi šeimos

Šiandien nuo 9 val. ryto Lietuvos laiku Mėnulis bus Vienišasis Mėnulis.

Vienišas Mėnulis, tai ne tas, kuris neturi šeimos. Vienišas Mėnulis - tai Mėnulis be aspektų su kitomis planetomis. O be aspekto reiškia be rezultato.

Per tuščiavidurį Mėnulį pradėti reikalai paprastai neturi tęsinio ir neveda prie laukiamo rezultato. Galima tęsti anksčiau pradėtus reikalus, bet pradėti ką nors nauja nėra veiksminga.

Todėl žvaigždės siūlo šiandien tęsti anksčiau pradėtus reikalus, ypač intelektinius (nes Mėnulis yra poroje su Merkurijumi). Labai gerai mokytis, kartoti seną medžiagą, ruoštis egzaminams, analizuoti tai, ką perskaitėte, rengti straipsnį, studijuoti socialinius tinklus ir pan.

Šiandien, 2024 m. gegužės 6 d., žvaigždės kviečia mus į įdomią kelionę po astrologijos pasaulį, kur kiekvienas Zodiako ženklas žada nuostabių atradimų ir svarbių pamokų. Kartu pažvelkime, ką žvaigždės yra paruošusios kiekvienam iš mūsų.

Avinas (kovo 21 d. - balandžio 19 d.)

Avinams ši diena bus kupina energijos ir ryžto. Žvaigždės pataria nebijoti imtis naujų iššūkių ir siekti savęs tobulinimo.

Jautis (balandžio 20 d. - gegužės 20 d.)

Jaučiai šiandien turėtų atkreipti dėmesį į finansinius reikalus. Gali tekti priimti svarbų sprendimą, susijusį su investicijomis ar išlaidomis.

Dvyniai (gegužės 21 d. - birželio 20 d.)

Dvyniams ši diena bus kupina bendravimo ir naujų pažinčių. Žvaigždės žada įdomių susitikimų ir galimybę praplėsti akiratį.

Vėžys (birželio 21 d. - liepos 22 d.)

Vėžiai turėtų atkreipti dėmesį į savo sveikatą. Gali tekti peržiūrėti savo dienotvarkę ir daugiau dėmesio skirti rūpinimuisi savimi.

Liūtas (liepos 23 d. - rugpjūčio 22 d.)

Liūtai šiandien turėtų rodyti iniciatyvą ir pasitikėjimą savo jėgomis. Žvaigždės žada sėkmę verslo sumanymuose ir naujas galimybes tobulėti.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. - rugsėjo 22 d.)

Mergelėms šis laikas palankus ateities tikslams ir strategijoms planuoti. Žvaigždės rodo, kad dabar tinkamas metas imtis veiksmų, o ne atidėlioti.

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. - spalio 22 d.)

Svarstyklės turėtų atkreipti dėmesį į santykius su artimaisiais. Gali tekti eiti į kompromisus arba atvirai reikšti savo jausmus.

Skorpionas (spalio 23 d. - lapkričio 21 d.)

Skorpionai šiandien turėtų būti atidūs detalėms ir nepasitikėti pirmuoju įspūdžiu. Žvaigždės įspėja apie galimus klaidingus žingsnius.

Šaulys (lapkričio 22 d. - gruodžio 21 d.)

Šauliams ši diena žada naujų galimybių tobulėti ir keliauti. Žvaigždės žada įdomių susitikimų ir netikėtų atradimų.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. - sausio 19 d.)

Ožiaragiai turėtų atkreipti dėmesį į darbą ir karjerą. Gali tekti priimti svarbų sprendimą arba peržiūrėti profesinius planus.

Vandenis (sausio 20 d. - vasario 18 d.)

Vandeniai šiandien turėtų būti atviri naujoms idėjoms ir eksperimentams. Žvaigždės žada kūrybinį postūmį ir netikėtus įkvepiančius susitikimus.

Žuvys (vasario 19 d. - kovo 20 d.)

Žuvys turėtų atkreipti dėmesį į savo intuityvius jausmus ir svajones. Galbūt šiandien pavyks įžvelgti, kas iš tiesų svarbu jų gyvenime.

Nepamirškite, kad astrologija yra tik vienas iš savęs pažinimo ir tobulėjimo įrankių. Tegul žvaigždės padeda mums geriau suprasti save ir mus supantį pasaulį!

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://paranormal.lt/

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
07.06.2019 laikas 11:50 Receptai Gardžių čeburekų receptas

Gaminame. Čeburekai Kiaušinių trynius dedame į didesnį dubenį, išplakame, beriame druską, pilame šiltą vandenį ir išmaišome. Į tą patį dubenį dalimis sijojame miltus ir užminkome tešlą Ji gali atrodyti kietoka, bet aliejus turė...

Skaityti daugiau

10.10.2019 laikas 21:50 Receptai Tarkuotų Bulvių Blyneliai Su Sūriu (Video)
Bulves nulupkite, nuplaukite i sutarkuokite burokine tarka. Sudėkite tarkuotas bulves į virtuvinį rankšluostį ir gerai nusunkite.

Skaityti daugiau

20.08.2019 laikas 12:20 Receptai Virtinukai su bulvėmis ir šonine

Gaminame namuose. Virtinukai su bulvėmis ir šonine. Virtinukai su bulvių ir šoninės įdaru tiekiami su grietinės-sviesto arba grietinės-spirgučių padažais. Skanaus!

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
24.05.2024 laikas 21:16 Su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai staiga atsidarė durys
Kartą šeštadienio vakarą mes su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai netikėtai atėjo nekviesta anyta. Pasirodo, ji vėl pasidarė mūsų buto raktų kopijas be leidimo.

Skaityti daugiau

24.05.2024 laikas 06:56 2024 m. gegužės 24 d. horoskopas visiems zodiako ženklams
Vakarykštė pilnatis Dvynių ir Šaulio ašyje jau praėjo ir mes įžengėme į silpstančio Mėnulio fazę. Jei Brėkštančio Mėnulio periodas skirtas naujiems darbams pradėti, tai Nykstantis Mėnulis sako, kad dabar palankus metas juos užbaigti....

Skaityti daugiau

23.05.2024 laikas 19:21 Nuostabi trauktinė nuo hipertonijos
Jau daug metų turiu aukštą Kraujospūdį. Nepamenu, kada gyvenau ramiai, be baimės, kad netrukus prasidės priepuolis. Užtenka pačios nekalčiausios priežasties, kad pakiltų kraujospūdis. Darbe laukėme audito komisijos, nervinomės visi, pergyvenome. Virš...

Skaityti daugiau