Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Psichologija » 2024 » Gegužės » 11

Devyni požymiai, kad su šiuo vyru nepavyks sukurti laimingos šeimos

Devyni požymiai, kad su šiuo vyru nepavyks sukurti laimingos šeimos

Žmogus, su kuriuo neįmanoma sukurti normalios, laimingos šeimos, atsiskleidžia pirmaisiais pažinties mėnesiais, jei atidžiai jį stebėsite ir įsiklausysite. Savo išrinktajame atradusios aiškų bent vieną iš toliau aprašytų devynių požymių, verčiau atmeskite viltį, kad pavyks jį pakeisti, ir nepasitikėkite jo savireklama bei pažadais.

1. Lengvabūdžio romantiko ar aferisto požymiai

Dar jums gerai nesusipažinus, jis jau siūlo savo meilę ir ranką. Romantiška? Tačiau pagalvokite, ar šis žmogus supranta, kas yra šeima ir atsakomybė, jei peršasi menkai pažįstamai merginai. Toks lengvabūdiškumas būdingas nesubrendusiam, infantiliam vyrui, vėjavaikiui. Taip elgiasi ir sukčiai, tikėdamiesi kuo greičiau apgauti moterį ir pasinaudoti ja arba jos pinigais. Tikrai patikimi žmonės niekada neduoda lengvų pažadų, gerai visko nepasvėrę.

2. Alkoholiko (azartinio lošėjo ar narkomano) požymiai

Kalbame ne apie tai, kad jis po darbo išgeria butelį alaus ar kartais žaidžia kompiuterinį žaidimą, nors ir tai turėtų kelti nerimą, o apie priklausomybę su visomis pasekmėmis. Pradiniu pažinties laikotarpiu vyras gali kruopščiai slėpti nuo jūsų savo priklausomybę, todėl reikia būti labai atidžioms. Priklausomas žmogus yra ligonis, kuris kenkia ne tik sau, bet ir gali sugadinti gyvenimą bei sveikatą savo artimam žmogui.

3. Amžino nevykėlio požymiai

Jaudinantys žodžiai: tik tu viena mane supranti! Jis skundžiasi gyvenimu, aplinkybėmis, nesėkme, tėvais, draugais, buvusiomis, tuo, kad niekas jo nesupranta. Jis peikia šalį, valdžią, kaimyną, orą… Savotiška amžina aplinkybių auka. Jūs susidūrėte su nevykėliu. Ir kad ir kiek jį auklėtumėte, toks jis išliks. Tai jo gyvenimo pasirinkimas, kuris kažkodėl jam naudingas.

4. Moterų nuvertintojo požymiai

Klausykite, ką ir kaip jis sako apie savo buvusias. Jei vyras šiurkščiai ir piktai kalba apie moteris, su kuriomis artimai bendravo, tai galima daryti išvadą, kad tai taikoma visoms moterims apskritai. Ypač jeigu jis prasitaria, kad moteris laiko kvailomis ir dažnai pabrėžia lyčių skirtumus. Vyras, kuris laiko moteris antrarūšėmis būtybėmis, gali su jomis elgtis grubiai ir paniekinamai. Anksčiau ar vėliau jis pradės taip elgtis su jumis.

5. Storžievio požymiai

Storžievis – tai žmogus, kuris nesugeba gerbti kitų: jų interesų, nuomonės, asmeninės erdvės. Toks žmogus visada negerbia ir savęs – ir pakeisti nepavyks. Nebus įmanoma priversti storžievio padaryti išimtį jums asmeniškai. Be to, šiurkštumas su laiku gali peraugti į agresiją ir fizinį smurtą. Saugokitės ir stebėkite, kaip vyras elgiasi ir kalba su kitais žmonėmis, kaip konfliktuoja su jais.

6. Naminio tirono požymiai

Toks vyras mėgsta svarstyti tema, ką privalo daryti moteris. Jam reikia namų darbininkės, virėjos, tarnaitės, valytojos, skalbėjos, kad turėtų kam komanduoti. Galbūt jis net pats darys „vyriškus“ darbus, bet jūs jo nedominsite kaip asmenybė, jam nerūpės jūsų jausmai ir interesai. Iš pradžių jis gali apsimetinėti, kad rūpite jam, ir pabrėžtinai pagarbiai kalbėti apie jūsų pasirinkimo laisvę. Tačiau greitai pradės pats nurodinėti jums, ko jūs turite norėti, kaip elgtis, kaip atrodyti, ką veikti.

7. Amžinojo viengungio požymiai

Ar jūsų išrinktasis yra vakarėlių liūtas? Tokie vyrai būna labai patrauklūs – turi žavesio, humoro jausmą ir t. t. Jie turi daug draugų ir daug idėjų, kaip smagiai praleisti laiką. Nieko blogo, kad žmogus moka atsipalaiduoti. Blogai, kai jis gyvena tik dėl pramogų ir bendravimo su draugais. Jo nedomina darbas, studijos, karjeros siekimas ir šeima.

Klausykite, apie ką jis kalba, kuo didžiuojasi? Jei visi pokalbiai sukasi apie pramogas, pasilinksminimus su draugais ir pomėgius, jeigu jis neturi rimtų siekių, tai yra blogas ženklas. Galbūt jums patiks linksmintis su juo, priiminėti jo draugus, bet kai atsiras vaikų, jam pasidarys nuobodu šeimoje, jis toliau linksminsis, o jūs liksite viena su savo vargais.

8. Lovelaso požymiai

„Tu esi pati gražiausia iš visų merginų, kurias aš kada nors sutikau!“ – toks pripažinimas atskleidžia jo aistrą „kolekcionuoti“ merginas. Lovelasui sekasi su moterimis, jis moka patikti, profesionaliai mergintis, bet širdies gilumoje yra prastos nuomonės apie moteris ir tiki, kad suvilioti galima bet kurią, kad visos jos yra kekšės. Jam reikia pergalių, o ne santykių. Užkariavus moterį, jam pasidaro nuobodu ir jis imasi kitos.

9. Pavydaus vyro požymiai

Pavydų vyrą atpažinti lengviausia. Bėda ta, kad moteris iš pradžių pamalonina vyro savininkiškumas – jos mano, kad tai yra meilės ženklas, kad tuo jas išskiria iš kitų. Nors iš tikrųjų pavydas byloja apie gilų vyro nepasitikėjimą savimi. Pavydus vyras nepasitiki moterimi ir jos negerbia. Jis nelaiko jos žmogumi, galinčiu pasirinkti ir būti ištikimu savo pasirinkimui. Neįmanoma sukurti normalių santykių be pasitikėjimo, jau nekalbant apie tai, kad pavydus žmogus yra tiesiog pavojingas.

Neapsirikite! Ir nemanykite, kad viskas priklauso nuo moters ir kad, jei vyras elgiasi neteisingai, galima jį perauklėti. Negalima pakeisti kito žmogaus. Visos blogosios savybės tik sustiprės, kai baigsis pradinis pažinties etapas.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
24.08.2018 laikas 09:36 Receptai Šlapimą varantys vaistažolių mišiniai
Šlapimui varyti liaudies medicinoje, Šlapimą varantys vaistažolių mišiniai, receptai šlapimui varyti, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis uogomis, kaip gydy...

Skaityti daugiau

17.01.2018 laikas 14:12 Receptai Medaus ir kiaušinių kaukė

Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: riebios veido odos. Ingredientai: Baltymai, Medus, Migdolų arba persikų aliejus, Permalti avižiniai dribsniai.

Skaityti daugiau

04.06.2019 laikas 12:56 Receptai Tinginiai virtinukai su bulvėmis

Tiesiogiai per 10 minučių paruošiame tikrą gardumyną! Ingredientai: 400 g bulvių; 150 g miltų; 1 a. š. druskos; 2-3 v. šaukštai augalinio aliejaus.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
26.05.2024 laikas 17:17 Mano mama sunkiai serga, bet man tai nerūpi, ji to nusipelnė
Kai mano motina susirgo, Lidija visada buvo šalia. Aš tai darbe, tai vaikams mokykla, būreliai, o Lidija pas mus namie sėdėjo, mamą prižiūrėjo, slaugė. Mamą mes ant kojų pastatėme, bet po kurio laiko ir Lidija susirgo tokia liga, tik jos imunitetas s...

Skaityti daugiau

24.05.2024 laikas 21:16 Su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai staiga atsidarė durys
Kartą šeštadienio vakarą mes su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai netikėtai atėjo nekviesta anyta. Pasirodo, ji vėl pasidarė mūsų buto raktų kopijas be leidimo.

Skaityti daugiau

24.05.2024 laikas 06:56 2024 m. gegužės 24 d. horoskopas visiems zodiako ženklams
Vakarykštė pilnatis Dvynių ir Šaulio ašyje jau praėjo ir mes įžengėme į silpstančio Mėnulio fazę. Jei Brėkštančio Mėnulio periodas skirtas naujiems darbams pradėti, tai Nykstantis Mėnulis sako, kad dabar palankus metas juos užbaigti....

Skaityti daugiau