Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Psichologija » 2024 » Gegužės » 11

6 požymiai, kad jūs jau nebe pora, o tik kambariokai

6 požymiai, kad jūs jau nebe pora, o tik kambariokai

Kaip atsitinka, kad poros, kurios anksčiau buvo labai artimos ir aistringos, galiausiai tampa tarsi kambario draugais? Vienareikšmiško atsakymo niekas neturi, tačiau kiekvienų santykių priežastys gali būti skirtingos. Tam tikru momentu meilė ir aistra galėjo išblėsti ir jūs pradėjote elgtis kaip draugai, o ne kaip pora.

Išblėsus pradinei kibirkščiai, gali būti sunku išlaikyti tą stiprų ryšį. Bendri interesai, geri santykiai ir bendri gyvenimo planai - visa tai gali padėti išvengti jausmo, kad esate tik kambariokai.

Štai 6 požymiai, kad pradedate jaustis labiau kaip kambariokai, o ne kaip sutuoktiniai.

1. Jūs turite atskirą gyvenimą

Jūsų kasdienė rutina ir mėgstama veikla nebėra susijusi. Dienos prabėga be ilgų pokalbių ar bendrų užsiėmimų. Matote vienas kitą namuose, bet gyvenimas atrodo taip, tarsi eitumėte skirtingais keliais. Net kai esate kartu, tarsi gyvenate savo atskirame pasaulyje.

2. Intymumas tapo retas

Jūsų santykiuose dalykai, dėl kurių romantiški ryšiai tampa ypatingi, atsidūrė antrame plane. Apsikabinimai tapo reti, o bučiniai - daugiau mandagumo dalykas. Ir tai ne tik fizinis intymumas - gilūs pokalbiai iš širdies į širdį tapo reti. Prisimenate tuos laikus, kai galėjote kalbėtis apie bet ką? Dabar pokalbiai sukasi apie kasdienybę, užuot dalijęsi svajonėmis.

3. Bendravimas tapo funkcionalus

Nors praktiniai dalykai yra svarbūs, jūsų pokalbiai turėtų neapsiriboti vien jais. Jūsų santykiuose taip pat turėtų būti prasmingų pokalbių ir staigmenų. Jei jūsų pokalbiams trūksta gilumo ir juose daugiausia dėmesio skiriama tik praktiniams dalykams, tai gali reikšti, kad vienas kitą laikote labiau kambariokais nei partneriais.

4. Bendrų tikslų stoka

Nuostabi santykių dalis yra daryti dalykus kartu. Kai turite bendrų tikslų, svajonių ir planų, tai suartina jus kaip porą. Tačiau ką daryti, jei suprantate, kad nebeturite bendrų svajonių? Galbūt skirtingai galvojate apie pinigus ar karjerą. Galbūt jūsų gyvenimo tikslai nebesutampa ir jaučiate, kad einate skirtingais keliais. Jei tai jums pažįstama, tai gali reikšti, kad iš santuokinio mąstymo perėjote į sugyventinių situaciją.

5. "Magijos" jausmas išblėso

Visuose santykiuose būna pakilimų ir nuosmukių, tačiau jei jūsų santykiai atrodo kaip nuobodi rutina be jokio jaudulio, tai gali būti problema. Prisiminkite, kai paprasti dalykai atrodydavo ypatingi? Dabar viskas atrodo nuobodu, be džiaugsmo ir jaudulio. Jūs tiesiog kartu atliekate namų ruošos darbus, o jei negalite prisiminti, kada paskutinį kartą linksminotės ar jautėtės laimingi leisdami laiką kartu, gali būti, kad elgiatės labiau kaip kambariokai nei partneriai.

6. Emocinės paramos trūkumas

Kai gyvenimas tampa sunkus, esame linkę atsiremti į savo partnerius, kad šie mus paguostų. Tačiau ką daryti, jei tos paguodos nebėra? Įsivaizduokite, kad grįžtate namo po sunkios dienos, tikėdamiesi malonių žodžių, apkabinimo ar to, kad kas nors išklausys. Tačiau vietoj to sulaukiate abejingumo arba abejingo atsakymo. Atrodo, tarsi jūsų jausmai partneriui nebesvarbūs. Jei jaučiate, kad savo problemas sprendžiate vienas, nors esate kartu, tai gali reikšti, kad elgiatės labiau kaip sugyventiniai.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
02.09.2019 laikas 11:19 Receptai Rudeninis trupininis pyragas iš moliūgų. Moliūgų pyragas

Sotaus pyrago gaminimas iš moliūgo.. Paruošas pyragas yra minkštas, trupininis, šiek tiek drėgnas. Ir labai skanus.

Skaityti daugiau

27.06.2019 laikas 15:05 Receptai Skanūs žuvies kotletai

Batono riekeles užpilame pienu ir paliekame pamirkti. Žuvies filė nuplauname, nusausiname ir sumalame mėsmale kartu su svogūnu, bei nuspaustu batonu. Paskaniname druska, pipirais ir gerai išmaišome. Formuojame kotletus, apvolio...

Skaityti daugiau

28.08.2018 laikas 07:21 Receptai Vaistažolių mišiniai esant radikulito skausmams gydymui

Radikulitas liaudies medicinoje, Radikulitas, liaudiškomis priemonėmis, receptai nuo radikulito, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
26.05.2024 laikas 17:17 Mano mama sunkiai serga, bet man tai nerūpi, ji to nusipelnė
Kai mano motina susirgo, Lidija visada buvo šalia. Aš tai darbe, tai vaikams mokykla, būreliai, o Lidija pas mus namie sėdėjo, mamą prižiūrėjo, slaugė. Mamą mes ant kojų pastatėme, bet po kurio laiko ir Lidija susirgo tokia liga, tik jos imunitetas s...

Skaityti daugiau

24.05.2024 laikas 21:16 Su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai staiga atsidarė durys
Kartą šeštadienio vakarą mes su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai netikėtai atėjo nekviesta anyta. Pasirodo, ji vėl pasidarė mūsų buto raktų kopijas be leidimo.

Skaityti daugiau

24.05.2024 laikas 06:56 2024 m. gegužės 24 d. horoskopas visiems zodiako ženklams
Vakarykštė pilnatis Dvynių ir Šaulio ašyje jau praėjo ir mes įžengėme į silpstančio Mėnulio fazę. Jei Brėkštančio Mėnulio periodas skirtas naujiems darbams pradėti, tai Nykstantis Mėnulis sako, kad dabar palankus metas juos užbaigti....

Skaityti daugiau