Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Medicina » 2024 » Gegužės » 17

Geriausias vėžio chirurgas prabilo: 'Ivermektinas gydo vėžį'

Geriausias vėžio chirurgas prabilo:

Geriausia vėžio chirurgė daktarė Kathleen Ruddy prabilo apie tai, kad ivermektinas yra vienas veiksmingiausių pasaulyje vaistų nuo vėžio, kurį slopina "Big Pharma".

Pasak daktarės Ruddy, ji matė kelis mirtinai sergančius vėlyvos stadijos vėžiu sergančius pacientus, kurie visiškai pasveiko po šio stebuklingo vaisto vartojimo.

Vienam jos pacientui grėsė neišvengiama mirtis, bet tada nutiko kažkas netikėto. Šis vyras sirgo ketvirtos stadijos prostatos vėžiu ir išbandė visus įprastinius protokolus, kol gydytojai jam pasakė, kad nieko negali padaryti.

Vigilantfox.com praneša: Tada jis pradėjo vartoti ivermektiną...

Per šešis mėnesius metastaziniai pakitimai ėmė nykti, o mažiau nei po metų, pasak daktaro Ruddy, "jis tris vakarus per savaitę šokdavo po keturias valandas".

Panašus scenarijus susiklostė ir kitam vyrui, vardu Eddie. Jis taip pat buvo prastos būklės.

Edžiui buvo diagnozuoti du nepagydomi stemplės augliai, prie kurių chirurgai nenorėjo artintis. Jis rūkė, negalėjo ryti ir per pusantrų metų buvo numetęs 40 kilogramų.

"Per porą savaičių jis pasijuto stipresnis. Jis galėjo ryti. Jis priaugo šešis kilogramus. Jo balsas buvo geresnis", - pranešė daktaras Ruddy.

Po kelių savaičių daktaras Ruddy pasakė Edžiui: "Tau reikia atlikti skenavimą".

Atspėkite, kas atsitiko?

"Mes gavome skenavimą. Jokių auglių nėra. Išnyko. Išnyko. Problema buvo ta, kad jis pardavė savo žvejybos laivą. Tai buvo didžiausia problema. Jam sekėsi geriau. Jo auglys išnyko. Dabar jis turi nusipirkti kitą žvejybos valtį... Aš pagalvojau: "Na, dabar tai įdomu".

Visą interviu žiūrėkite čia.

P.S. Tai palieku spęsti patiems...

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
07.02.2018 laikas 11:06 Receptai Vitaminų gėrimas
Šakeles gerai nuplaukite, nusausinkite, žirklėmis smulkiai sukarpykite spyglius ir užpilkite šaltu parūgštintu vandeniu, uždenkite ir palaikykite tamsioje vietoje 2–3 dienas, retkarčiais pamaišykite. Galima pasaldinti medumi ar cu...

Skaityti daugiau

06.06.2019 laikas 12:48 Receptai Kaip pasigaminti varškės blynus

Gaminame. Varškės blynai Į dubenį dedame varškę, mušame kiaušinius, beriame cukrų, žiupsnelį druskos ir išmaišome. Pilame kefyrą, beriame nubrauktą šaukštelį sodos, dalimis dedame miltus ir užmaišome blynų tešlą.

...

Skaityti daugiau

06.11.2017 laikas 14:23 Receptai Morkos su pienu gydo užkimimą
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: užkimimas. Ingredientai: morkų, pieno.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
21.06.2024 laikas 20:46 Mokslininkai teigia, kad apelsinų žievelės gali būti raktas į geresnę širdies ir kraujagyslių sveikatą
Floridos universiteto, Teksaso valstijos universiteto ir JAV žemės ūkio departamento mokslininkų atlikto tyrimo duomenimis, apelsinų žievelių poliarinės frakcijos ekstraktas, kuriame yra junginio, vadinamo feruloilputrescinu, gali palengvinti širdies...

Skaityti daugiau

21.06.2024 laikas 20:37 Neuromokslininkai teigia, kad kai kurie sapnai iš tiesų gali nuspėti ateitį
Mičigano universiteto anesteziologas Kamranas Diba (Kamran Diba) su kolegomis nustatė, kad miego metu kai kurie neuronai ne tik atkuria netolimą praeitį, bet ir numato būsimą patirtį.

Skaityti daugiau

21.06.2024 laikas 20:17 Australijoje rasta naujų skraidančių roplių fosilijų
Australijos paleontologai aptiko suakmenėjusių skeleto liekanų, kurios priklausė iki šiol nežinomam 100 mln. metų senumo skraidančiam pterozaurui.

Skaityti daugiau