Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Medicina » 2024 » Gegužės » 21

Geriausias gydytojas skambina pavojaus varpais: 'Beveik visi skiepyti nuo vakcinos patiria insultą ir miršta'

Geriausias gydytojas skambina pavojaus varpais: 'Beveik visi skiepyti nuo vakcinos patiria insultą ir miršta'

Pasaulyje pripažintas medicinos dėstytojas daktaras Džonas Kempbelas (John Campbell) perspėjo, kad beveik visi paskiepyti pacientai netrukus po COVID-19 mRNA injekcijos patiria insultą.

Pasak daktaro Kempbelo, Harvardo medicinos mokyklos atlikto medicininio atvejo tyrimo duomenimis, buvo užfiksuoti mirtini smegenų pažeidimai, konkrečiai smegenų išemija (nepakankamas kraujo pritekėjimas į smegenis), kuriuos sukėlė "Moderna mRNA Covid" skiepai.

"Tai negali būti rimtesnis pranešimas", - ketvirtadienį pareiškė Kempbelas.

Infowars.com praneša: Gydytojas aptarė tyrimo metu darytas smegenų skenavimo nuotraukas, kuriose matyti tamsios smegenų sritys, rodančios nepakankamą kraujo tekėjimą į tuos regionus dėl kraujo susikaupimo kituose regionuose, dėl ko skirtingose smegenų dalyse susidaro per didelis ir per mažas slėgis.

"Praėjus 24 val. po pirmosios "Moderna COVID-19" vakcinos dozės, 30 metų moteriai pasireiškė stiprus galvos skausmas. Po trijų savaičių ji buvo paguldyta į ligoninę dėl poūmio galvos skausmo ir sumišimo", - rašoma atvejo analizės skyriuje "Atvejo santrauka". "Iš pradžių vaizdas parodė išsklaidytą kortikalinę trombozę su padidėjusiu atidarymo spaudimu atliekant juosmeninę punkciją. Buvo įdėtas išorinis skilvelio drenažas, tačiau jai ir toliau buvo padidėjęs intrakranijinis spaudimas. Galiausiai jai prireikė hemikraniektomijos, tačiau sunkiai praeinanti smegenų edema lėmė jos mirtį. Patologija atitiko trombozę ir su ja susijusią uždegiminę reakciją."

Gydytojas paaiškino, kaip medikų komanda, dirbusi su vakcinos auka, atvėrė jos galvą po to, kai išbandė daugybę kitų gydymo metodų ir būdų.

"Panašu, kad jie, norėdami sumažinti spaudimą, atėmė dalį kaulo virš kaukolės šono, kad sumažintų spaudimą, tai buvo gana drastiška", - sakė jis.

Kempbelas kalbėjo apie tai, kad nukentėjusioji nuo vakcinos jau buvo sirgusi Covid, t. y. ji turėjo turėti natūralų imunitetą, ir kad, atsižvelgiant į šį faktą ir jos jauną amžių, ji neturėjo būti skiepijama.

Daktaras Kempbelas paaiškino, kad tyrėjai nežino, kodėl vakcinos aukos galvoje slėgis buvo toks didelis, tačiau tai galėjo būti susiję su smegenų autoreguliacijos funkcija (smegenys pačios reguliuoja savo kraujotaką).

Dr. Peteris McCulloughas taip pat aptarė šį atvejo tyrimą savo substate.

"Mes jau pripratome prie netikėtų mirčių po COVID-19 vakcinos tarp jaunų asmenų, kurie susileido vieną ar daugiau COVID-19 vakcinos injekcijų. Svarbu suvokti, kad ne visos mirtys po vakcinacijos yra kardiologinės", - sakė Kempbelas.

Galiausiai Kempbelas aptarė, kaip farmacijos pramonė visame pasaulyje stato mRNA gamyklas, kad galėtų gaminti šią naują genų terapijos technologiją tokiu mastu, kad būtų galima reguliariai skiepyti visus pasaulio gyventojus.

Daugelis pradėjo vadinti Covid genų terapijos injekcijas "mirtinomis injekcijomis"

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
15.11.2019 laikas 20:15 Receptai Mėgstamiausios bandelės prie arbatos! Tešla be kiaušinių
Minkštos, purios ir skanios varškės bandelės! Tešla be kiaušinių. Būtinai pasigaminkite, jums patiks! Net merginos jas valgo su malonumu!

Skaityti daugiau

13.06.2019 laikas 18:32 Receptai Naminiai florentinai

Pasigaminkime naminius florentinus namuose. Nežinote, kaip? Naminių florentinų receptas.

Skaityti daugiau

29.10.2019 laikas 22:56 Receptai Saldumynų mėgėjams: šokoladinis pyragas su šokolado užpilu (video)
Orkaitę įkaitinkite iki 180 laipsnių. Apvalioje torto kepimo formoje išmaišykite visus birius produktus, supilkite, aliejų, actą, vanilės ekstraktą, karštą vandenį ir mentele maišykite iki vientisos masės. Tešlą dėkite į orkaitę i...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
21.06.2024 laikas 20:46 Mokslininkai teigia, kad apelsinų žievelės gali būti raktas į geresnę širdies ir kraujagyslių sveikatą
Floridos universiteto, Teksaso valstijos universiteto ir JAV žemės ūkio departamento mokslininkų atlikto tyrimo duomenimis, apelsinų žievelių poliarinės frakcijos ekstraktas, kuriame yra junginio, vadinamo feruloilputrescinu, gali palengvinti širdies...

Skaityti daugiau

21.06.2024 laikas 20:37 Neuromokslininkai teigia, kad kai kurie sapnai iš tiesų gali nuspėti ateitį
Mičigano universiteto anesteziologas Kamranas Diba (Kamran Diba) su kolegomis nustatė, kad miego metu kai kurie neuronai ne tik atkuria netolimą praeitį, bet ir numato būsimą patirtį.

Skaityti daugiau

21.06.2024 laikas 20:17 Australijoje rasta naujų skraidančių roplių fosilijų
Australijos paleontologai aptiko suakmenėjusių skeleto liekanų, kurios priklausė iki šiol nežinomam 100 mln. metų senumo skraidančiam pterozaurui.

Skaityti daugiau