Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Technologijos, Mokslas » 2024 » Gegužės » 28

Meteorologijos tarnyba patvirtino chemtreilų egzistavimą

Meteorologijos tarnyba patvirtino chemtreilų egzistavimą

Jungtinės Karalystės nacionalinė meteorologijos ir klimato tarnyba Met Office patvirtino, kad egzistuoja geoinžinerija.

Tai apima prieštaringai vertinamą stratosferos aerozolio įpurškimo praktiką, paprastai vadinamą „chemtreilais“.

Teigiama, kad taip siekiama atsverti „visuotinio atšilimo“ poveikį ....

Didinant Žemės albedą debesų sėjos būdu, į žemai esančius stratinius kaupiamuosius debesis įterpiamos šviesą atspindinčios dalelės, tokios kaip aliuminis, baris, stroncis ir toris.

Šiuo geoinžinerijos metodu siekiama padidinti debesų atspindžio gebą ir sušvelninti visuotinio atšilimo poveikį, nes padidėja į kosmosą sugrįžtančios saulės šviesos kiekis.

Vis dėlto ilgalaikis poveikis ir galimos pasekmės orų dinamikai ir ekosistemoms vis dar nėra iki galo išaiškintos, todėl kyla etinių ir aplinkosauginių nuogąstavimų.

Nuolat besitęsiančiame diskurse apie klimato kaitą geoinžinerijos tema dažnai sukelia intensyvias diskusijas ir spekuliacijas. Daugiau nei prieš dešimtmetį Meteorologijos tarnyba pateko į laikraščių antraštes, atvirai kalbėdama apie geoinžinerijos schemas, įskaitant prieštaringai vertinamą stratosferos aerozolio įpurškimo praktiką, paprastai vadinamą „chemtreilais“.

Šiuo laikotarpiu Didžiosios Britanijos nacionalinė meteorologijos tarnyba Met Office pripažino, kad egzistuoja geoinžinerijos pastangos, kuriomis siekiama kovoti su visuotinio atšilimo poveikiu. Stratosferos aerozolio įpurškimas - tai tyčinis dalelių išmetimas į viršutinius atmosferos sluoksnius, siekiant atspindėti saulės šviesą ir atvėsinti Žemės paviršių.

www.432Health.club

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
23.09.2018 laikas 14:36 Receptai Liaudiški patarimai astmos gydymui

Astma liaudies medicinoje, astma, astmos gydymas, receptai astmai, liaudiškomis priemonėmis, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis

Skaityti daugiau

30.10.2017 laikas 10:57 Receptai Geltonžiedis barkūnas nuo širdies - kraujagyslių ligų

Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Širdies ligos, Stenokardija, Koronarinių kraujagyslių trombozė. Ingredientai: vaistinis geltonžiedžis barkūnas.

Skaityti daugiau

06.06.2019 laikas 12:48 Receptai Kaip pasigaminti varškės blynus

Gaminame. Varškės blynai Į dubenį dedame varškę, mušame kiaušinius, beriame cukrų, žiupsnelį druskos ir išmaišome. Pilame kefyrą, beriame nubrauktą šaukštelį sodos, dalimis dedame miltus ir užmaišome blynų tešlą.

...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
21.06.2024 laikas 20:46 Mokslininkai teigia, kad apelsinų žievelės gali būti raktas į geresnę širdies ir kraujagyslių sveikatą
Floridos universiteto, Teksaso valstijos universiteto ir JAV žemės ūkio departamento mokslininkų atlikto tyrimo duomenimis, apelsinų žievelių poliarinės frakcijos ekstraktas, kuriame yra junginio, vadinamo feruloilputrescinu, gali palengvinti širdies...

Skaityti daugiau

21.06.2024 laikas 20:37 Neuromokslininkai teigia, kad kai kurie sapnai iš tiesų gali nuspėti ateitį
Mičigano universiteto anesteziologas Kamranas Diba (Kamran Diba) su kolegomis nustatė, kad miego metu kai kurie neuronai ne tik atkuria netolimą praeitį, bet ir numato būsimą patirtį.

Skaityti daugiau

21.06.2024 laikas 20:17 Australijoje rasta naujų skraidančių roplių fosilijų
Australijos paleontologai aptiko suakmenėjusių skeleto liekanų, kurios priklausė iki šiol nežinomam 100 mln. metų senumo skraidančiam pterozaurui.

Skaityti daugiau