Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Rugpjūčio » 8

Ispanija purškia mirtinus CHEMTRAILUS ant savo gyventojų pagal JT kovos su COVID programą

Ispanijos vyriausybė pagal Jungtinių Tautų programą, skirtą kovai su Vuchano koronavirusu (COVID-19), purškė mirtinus chemtreilus ant savo piliečių, praėjus vos mėnesiui po to, kai Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) paskelbė pasaulinę pandemiją.

Šiame straipsnyje gali būti teiginių, atspindinčių autoriaus nuomonę, todėl prieš komentuojant reiktu pasidomėti, bent pradiniais geoinžinerijos pasiekimais.

Iš tikrųjų chemtreilų operacija buvo patvirtinta karališkuoju dekretu 2020 m. kovo 14 d., praėjus vos trims dienoms po oficialaus pandemijos paskelbimo. Boletin Oficial del Estado (BOE) - oficialiame Ispanijos valstybės leidinyje - įsakas buvo paskelbtas kitą dieną, o Madridas jį patvirtino 2020 m. balandžio 16 d.

JT remiamas projektas buvo vykdomas prisidengus "nepaprastąja padėtimi, skirta COVID-19 sukeltos sveikatos krizės situacijai valdyti".

Biocido purškimo operacijoje dalyvavo Ispanijos valstybinė meteorologijos agentūra (AEMET). Siekiant sustabdyti COVID-19 plitimą ir palengvinti purškimo iš oro operacijas, buvo uždaryta visa Ispanija. (Susiję su šia tema: Ispanijos vyriausybė prisipažino, kad JT nurodymu purškė chemtreilus ant piliečių).

Dekretu visiems Ispanijos ginkluotųjų pajėgų padaliniams, įskaitant karinius greitosios pagalbos padalinius, buvo leista dezinfekcijai naudoti Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) patvirtintus biocidinius chemikalus, kad būtų galima įveikti COVID-19 sukeltą sveikatos krizę.

Juo taip pat paskelbta "nepaprastoji padėtis, skirta COVID-19 sukeltos sveikatos krizės situacijai valdyti, kuri apima daugybę priemonių, kuriomis siekiama apsaugoti piliečių gerovę, sveikatą ir saugumą, sulaikyti ligos plitimą ir sustiprinti visuomenės sveikatos sistemą".

Ispanijos sveikatos apsaugos ministrui Salvadorui Illai buvo suteikti įgaliojimai "diktuoti" įsakymus "kariuomenei" visą "nepaprastosios padėties sveikatos srityje" laikotarpį.

Įsakyme aiškiai raginama naudoti "oro terpę" ir "oro dezinfekcijos metodus", kad greitai pasiektų visus paviršius, taikant purškimo, termopurškimo ir mikrodezinfekavimo metodus.

Ispanija anksčiau buvo įsivėlusi į chemtreilų skandalą

Prieš 2020 m. balandžio mėn. aerozolinį purškimą Madridas buvo įsivėlęs į chemtreilų skandalą, apie kurį liudijo buvęs Europos Parlamento narys Ramon Tremosa i Balcells.

Europarlamentaras 2015 m. gegužės mėn. Briuselyje liudijo, kad keturi AEMET darbuotojai pranešė apie chemtreilus. Pasak pranešėjų, lėktuvai reguliariai purškė chemines medžiagas visoje šalyje.

"Tremosa" Europos Parlamente paskelbė, kad keturi [AEMET] darbuotojai prisipažino, jog Ispanija yra visiškai apipurškiama iš lėktuvų, kurie atmosferoje skleidžia švino dioksidą, sidabro jodidą ir diatomitą."

Pasak europarlamentaro, šia operacija siekta atbaidyti lietų ir sudaryti sąlygas temperatūrai pakilti. Tai vėliau lėmė vasariškesnę aplinką turizmui ir palankesnes sąlygas žemės ūkio sektoriaus korporacijoms auginti derlių. Savo ruožtu dėl oro purškimo, skirto geoinžineriniam klimatui reguliuoti, susidaro labai intensyvūs šalčio lašai.

Labiausiai nukentėjo pietryčių Ispanijos teritorijos, tokios kaip Mursija, Valensija ir Almerija, kuriose per daugiau nei septynis mėnesius neiškrito nė lašas lietaus. Dėl chemtreilų taip pat kilo katastrofiškos "gota fria" audros. Dar blogiau - atsirado gyventojų kvėpavimo takų ligų, nes dauguma jų įkvėpė lėktuvų purškiamo švino dioksido ir kitų nuodingų junginių.

Daugiau naujienų, susijusių su mirtinai pavojingais chemtreilais ore, rasite svetainėje ChemtrailsNews.com.

Pažiūrėkite vaizdo įrašą, kuriame kalbama apie Ispanijos prisipažinimą, kad chemtreilai purškiami pagal JT slaptą programą.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.10.2022 laikas 22:49 Kaip sužinoti, kad žmogus jūsų nemyli ar net nemylėjo
Gyvenate kartu jau metus, bet vis dar jaučiate, kad nėra meilės. Čia nėra vyras, kuris jus myli, ir galbūt jis niekada jūsų nemylėjo. Bet kaip tai sužinoti? Kad jis buvo tikslesnis už įprastą intuiciją ir asmeninius pojūčius. Apie tai ir kalbėsime. J...

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 20:06 Kaip Federalinis rezervų bankas naudojasi "klimato kaita" kaip pretekstu sukurti Amerikos socialinio kredito sistemą
Federalinis rezervų bankas, prisidengdamas planetos gelbėjimu nuo "žmogaus sukeltos klimato kaitos", imasi veiksmų, kad Amerikoje būtų įdiegta Kinijos stiliaus socialinio kredito sistema.

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 19:27 CDC patvirtino ryšį tarp aliuminio, esančio skiepuose, ir vaikų astmos
CDC patvirtino, kad žalingos vaikiškų skiepų sudedamosios dalys gali būti daugelio ligų, įskaitant neurologinius sutrikimus, autizmą ir astmą, priežastimi.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau