Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Įvairenybės » 2024 » Balandžio » 16

Ateina "100 kartų blogesnė" nei KOVID paukščių gripo "pandemija" psy-opas

Ateina

Kaip ir planuota, valdžia įspėja, kad planuoja išprovokuoti dar vieną netikrą pandemiją, šį kartą paremtą vadinamuoju paukščių gripu.

Pasak "mokslo", artėjanti paukščių gripo pandemija bus "100 kartų baisesnė nei COVID" - ne todėl, kad ji iš tikrųjų kelia realią grėsmę, bet todėl, kad valdžios atsakas į visas netikras naujienas apie ją bus nepanašus į nieką, ką šis pasaulis kada nors yra matęs.

Taip pat žinomas kaip H5N1, paukščių gripas neva turi "naują atmainą", kuri buvo aptikta 2020 m., tais pačiais metais, kai iš niekur atsirado ir pradėjo plisti, kaip mums buvo pasakyta, Wuhan koronavirusas (COVID-19).

Laukinių paukščių visose valstijose esą buvo atlikti "teigiami" šios naujos paukščių gripo atmainos testai, taip pat komercinių naminių paukščių ir net kiemuose laikomų paukščių pulkų tyrimai. Teigiami ir žinduolių testai, o tai neįmanoma, jei ne manipuliacijos, susijusios su funkcijos padidėjimu.

Dabar Teksase esą buvo nustatytas teigiamas žmogaus naujojo paukščių gripo testas, todėl žiniasklaida pradėjo skleisti psichologinę informaciją, laukdama kito COVID.

"Šis virusas [buvo] pandemijos sąrašo viršuje daug, daug metų ir tikriausiai dešimtmečius", - pareiškė daktaras Suresh Kuchipudi, paukščių gripo tyrėjas iš Pitsburgo.

"O dabar pavojingai priartėjome prie to, kad šis virusas gali sukelti pandemiją".

Nepasikliaukite tuo

Kuchipudi tvirtina, kad H5N1 jau aptiktas viso pasaulio gyvūnų rūšyse, o tai rodo "gebėjimą užkrėsti įvairius žinduolių šeimininkus, įskaitant žmones".

Vėlgi, vienintelis būdas, kaip vadinamasis paukščių gripas galėtų persiduoti iš paukščių žinduoliams, yra tas, kad tyrėjai jį suklastotų, naudodami funkcijos padidinimo tyrimus, o kai kurie mano, kad taip buvo paleistas COVID.

"Todėl, mano nuomone, manau, kad šis virusas kelia didžiausią pandemijos grėsmę, kuri yra akivaizdi ir visuotinė", - pridūrė Kuchipudi.

Didžioji farmacija nekantriai laukia, kada prasidės kita netikra pandemija, nes tai atneš naują pelno srautą godiems farmacijos vadovams.

"Panašu, kad tai bus 100 kartų blogiau nei COVID, arba taip gali būti, jei ji mutuos ir išlaikys aukštą mirtinų atvejų skaičių", - seilėjosi farmacijos pramonės konsultantas vakcinų klausimais ir Kanadoje įsikūrusios bendrovės "BioNiagara" įkūrėjas Džonas Fultonas (John Fulton).

"Kai ji mutavusi užkrės žmones, galime tik tikėtis, kad [mirtingumas] sumažės."

Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) teigia, kad nuo 2003 m., kai H5N1 virusas buvo atskleistas pirmą kartą, daugiau kaip pusė visų juo užsikrėtusių žmonių mirė. Palyginkite tai su mažiau nei 0,1 proc. žmonių, kurie "užsikrėtė COVID" ir galiausiai nuo jo mirė.

Kaip ir COVID atveju, vadinamajam H5N1 būdingi visi įprastinio sezoninio gripo simptomai, o tai tikriausiai ir yra viskas, kas tai yra iš tikrųjų.

Ligų kontrolės ir prevencijos centras (CDC) teigia, kad Teksaso pieninės darbuotojui, kurio testas dėl naujausios H5N1 atmainos neva buvo teigiamas, taip pat nustatytas "akių paraudimas (atitinkantis konjunktyvitą)".

"Pacientui liepta izoliuotis ir jis gydomas antivirusiniu vaistu nuo [gripo]", - teigė CDC.

"Visa JAV vyriausybė labai rimtai vertina šią situaciją", - pridūrė CDC direktorė Mandy Cohen.

Jungtinių Valstijų žemės ūkio departamentas (USDA) išplatino pareiškimą, kuriame teigiama, kad "dabartinė rizika visuomenei išlieka maža", nors ir pranešama apie kelis žmonių susirgimo atvejus.

Pasak M. Cohen, jei iš tiesų tiesa, kad pieno pramonės darbuotojas užsikrėtė H5N1 nuo užsikrėtusių galvijų, tai gali reikšti, kad netikras virusas jau "mutavo".

"Iki praėjusios savaitės nebuvome pastebėję paukščių gripo tarp galvijų, - sakė Cohenas. "Tai yra nauja. Tai yra rezervuaras, kuriame virusas gali cirkuliuoti ir potencialiai pasikeisti."

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://paranormal.lt/

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
25.08.2018 laikas 13:38 Receptai Liaudiški patarimai plaukų gydymui
Sausų plaukų priežiūra liaudies medicinoje, Sausų plaukų priežiūra, receptai plaukų gydymui, liaudiškomis priemonėmis, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis...

Skaityti daugiau

08.07.2019 laikas 16:30 Receptai Pynės receptas

Man tai ne tik šventinė duona, bet ir malonumas pasimėgauti skoniu, medaus aromatu ir visu kepimo procesu. Šia duona mes valgome su arbata ar kava, tepame uoginės, džemo ar sviesto ... ir ant viršaus dar tarkuoto sūrio, labai s...

Skaityti daugiau

23.08.2018 laikas 19:51 Receptai Liaudiški patarimai Tulžies akmenligės gydymui
Tulžies akmenligė liaudies medicinoje, Tulžies akmenligė, receptai nuo akmenligės, liaudiškomis priemonėmis, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
26.05.2024 laikas 17:17 Mano mama sunkiai serga, bet man tai nerūpi, ji to nusipelnė
Kai mano motina susirgo, Lidija visada buvo šalia. Aš tai darbe, tai vaikams mokykla, būreliai, o Lidija pas mus namie sėdėjo, mamą prižiūrėjo, slaugė. Mamą mes ant kojų pastatėme, bet po kurio laiko ir Lidija susirgo tokia liga, tik jos imunitetas s...

Skaityti daugiau

24.05.2024 laikas 21:16 Su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai staiga atsidarė durys
Kartą šeštadienio vakarą mes su vyru mėgavomės romantiška vakariene, kai netikėtai atėjo nekviesta anyta. Pasirodo, ji vėl pasidarė mūsų buto raktų kopijas be leidimo.

Skaityti daugiau

24.05.2024 laikas 06:56 2024 m. gegužės 24 d. horoskopas visiems zodiako ženklams
Vakarykštė pilnatis Dvynių ir Šaulio ašyje jau praėjo ir mes įžengėme į silpstančio Mėnulio fazę. Jei Brėkštančio Mėnulio periodas skirtas naujiems darbams pradėti, tai Nykstantis Mėnulis sako, kad dabar palankus metas juos užbaigti....

Skaityti daugiau