Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Medicina » 2024 » Gegužės » 29

NIH pripažįsta, kad mRNA skiepai visam laikui pakeičia paskiepytų žmonių DNR ateinančioms kartoms

NIH pripažįsta, kad mRNA skiepai visam laikui pakeičia paskiepytų žmonių DNR ateinančioms kartoms

Nacionalinio sveikatos instituto (NIH) paskelbtame stulbinančiame tyrime atskleista, kad Covid mRNA skiepai pakeičia recipientų DNR, o pasekmės lieka ištisoms kartoms.

Tačiau, nepaisant to, kad šį nerimą keliantį tyrimą patvirtino JAV Nacionalinio sveikatos instituto Nacionalinė medicinos biblioteka, pagrindinėje žiniasklaidoje ir socialiniuose tinkluose jis buvo smarkiai nutylėtas.

Šios savaitės pradžioje žymus kardiologas daktaras Peteris McCulloughas (Peter McCullough) X tinkle paskelbė vaizdo įrašą, kuriame išnarpliojo tyrimo atskleidimus.

Šiame vaizdo įraše McCullough nagrinėja plačiai paplitusį tyrimo cenzūravimą socialinės žiniasklaidos platformoje "LinkedIn", nepaisant to, kad jį patvirtino NIH Nacionalinė medicinos biblioteka.

Pačiame tyrime piešiamas šiurpą keliantis vaizdas, atskleidžiantis, kad mRNA genų terapijos vakcinos, įskaitant Covid vakcinas, palieka neišdildomą pėdsaką jų gavėjų genetinėje struktūroje.

Dar didesnį nerimą kelia mintis, kad ši genetinė intervencija peržengia tiesioginio šeimininko ribas ir daro įtaką ateinančioms kartoms, nes mRNA integruojama į žmogaus DNR.

Kaip aiškina McCullough, remiantis nerimą keliančiais tyrimo rezultatais, "Pfizer" ir "Moderna" vakcinų genetinis planas neribotam laikui lieka įrašytas žmogaus genome.

"Taigi šiandien sėdėdami čia turime susitaikyti su tuo, kad "Pfizer" ir "Moderna" potencialiai galėjo visam laikui pakeisti žmogaus genomą."

"Kas būtų, jei kiaušinėliai ir spermatozoidai įsisavintų "Pfizer" ir "Moderna Covid" [vakcinas] ir tai būtų įdiegta visam laikui, tada jie perduotų tai kūdikiui", - sakė jis. "Tai kelia didelį susirūpinimą."

Tyrimo skyriuje "Aptarimas" autoriai paaiškina: "Tyrimo autoriai, remdamiesi savo tyrimais, teigia, kad:

Šiame tyrime pateikiame įrodymų, kad COVID-19 mRNA vakcina BNT162b2 gali patekti į žmogaus kepenų ląstelių liniją Huh7 in vitro.

"BNT162b2 mRNA yra atvirkščiai transkribuojama viduląsteliniu būdu į DNR jau po 6 val. po BNT162b2 poveikio.

"Galimas atvirkštinės transkripcijos mechanizmas yra per endogeninę atvirkštinę transkriptazę LINE-1, o LINE-1 baltymų pasiskirstymas branduolyje dėl BNT162b2 padidėja."

NIH pripažįsta, kad mRNA skiepai visam laikui pakeičia paskiepytų žmonių DNR ateinančioms kartoms

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
06.12.2017 laikas 19:52 Receptai Nuoviras skrandžio darbui palengvinti (sidabražolės, gyvatžolės)
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Skrandis. Ingredientai: sidabražolės, paprastosios gyvatžolės šaknų.

Skaityti daugiau

21.07.2019 laikas 15:19 Receptai Skanūs kotletai be gramo mėsos. Paprasta, bet kaip skanu!

Avižiniai kotletai. Tokie kotletai gaminami be mėsos, bet tikrai galiu pasakyti, kad jie yra labai skanūs. Paprasta juo gaminti, išeina švelnūs, sotūs su traškia plutele.

Skaityti daugiau

05.11.2019 laikas 17:31 Receptai Eklerai Su Avietėmis

Sviestą ir vandenį pakaitinti. Sumažinti ugnį ir suberti miltus. Maišyti, kol susiformuos tešla. Atvėsinti ir nuolat maišant po vieną įmušti 3 kiaušinius. Konditeriniu švirkštu formuoti eklerus ir ištepti likusio kiaušinio plak...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
14.06.2024 laikas 20:02 Oficialu: Žemės vidinio branduolio sukimasis tikrai lėtėja
Naujas tyrimas patvirtino, kad Žemės vidinio branduolio sukimasis iš tiesų sulėtėjo, todėl kyla klausimų apie tai, kas vyksta planetos centre ir kaip tai gali mus paveikti.

Skaityti daugiau

14.06.2024 laikas 10:41 Indija siekia mirties bausmės PSO mokslininkui, užkirtusiam kelią prieigai prie ivermektino

Indijos advokatų asociacija (IBA) pradėjo teisminį procesą prieš Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) vyriausiąją mokslininkę daktarę Soumyą Swaminathan, kaltindama ją sukėlus Indijos piliečių mirtį, apgaudinėjant juos dėl ivermektino veiksmingu...

Skaityti daugiau

14.06.2024 laikas 08:27 Santykiai niekada neatneš jums laimės, jei nesilaikysite vieno punkto
Iš tikrųjų poroje svarbi kiekviena smulkmena. Taip galima teigti praktiškai viską. Tačiau norėčiau pabrėžti vieną dalyką, kurį daugelis žmonių ignoruoja.

Skaityti daugiau