Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Psichologija » 2024 » Birželio » 10

Labai gailiuosi, kad įsikišau į sūnaus šeimą

Labai gailiuosi, kad įsikišau į sūnaus šeimą

Sūnus su marčia nuo pat pradžių nusprendė gyventi atskirais biudžetais. Galbūt todėl, kad marti turi sūnų iš pirmos santuokos, o bendram jų vaikui 3 metai. Man tai keista, tačiau nesikišau.

Dabar jie ima paskolą ir marti siūlo mokėti tik sūnui. Tačiau aš neištvėriau ir pasakiau jam, kad skyrybų atveju ji su 2 vaikais liks bute, dar ir vyriškį parsives, o tu vėl liksi be būsto.

Teisingiau mokėti po lygiai. Sūnus labai įsižeidė, kad pasakiau apie skyrybas. Tačiau gyvenime reikia būti pasiruošus viskam ir apgalvoti visus variantus, ypač esant tokioms finansinėms investicijoms!

Viskas būtų neblogai, tačiau apie mūsų pokalbį jis papasakojo žmonai. Marti nustojo su manimi bendrauti, į skambučius neatsako. Sūnus jau ir pats gailisi, kad viską perdavė jai, bet ką dabar padarysi!

Per išeigines nuvažiavau pas juos neįspėjusi, kad nerastų dingsties atsakyti, tačiau marti iškart suruošė vaikus ir išėjo iš namų. Man nepratarė nė žodžio, lyg būčiau tuščia vieta.

O juk kai sūnus atsivedė ją susipažinti su mumis, dar ir su vaiku, mes su vyru nė žodžio nepasakėme, kad galėjo ir netekėjusią merginą susirasti. Ir jos sūnų priėmėme, dovanas dovanojome, berniukas prisirišo prie mūsų, o dabar draudžia matytis.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
05.11.2019 laikas 17:58 Receptai Prancūziški Pyragėliai

Visada smagu išbandyti kažką naujo. Tarkime, plikytą tešlą. Jos paslaptis – karštas vanduo ar pienas, dėl kurio susidaro oro tarpų. Šie kepiniai itin minkšti, purūs ir tiesiog tirpsta burnoje. Tad metas ryžtis naujiems sk...

Skaityti daugiau

11.06.2019 laikas 20:45 Receptai Varškės bandelės – labai minkštos!
Pasigaminkite skanias bandeles su varške! Senų laikų bandelių receptas, primins vaikystę. Skanaus!

Skaityti daugiau

05.06.2019 laikas 22:07 Receptai Nuo tokių pyragaičių nestorėjama. Užsirašykite receptą – ir skanu, ir nekenkia!

Šaldytuve liko neišgerta kefyro stiklinė, o jūs nežinote, ką su ja daryti? Pasigaminkite šiuos skanius pyragėlius! Be to šie pyragėliai paruošiami neįtikėtinai greitai, nereikia mielių, nereikia sugaišti laiko pasigaminti tešlą...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
14.06.2024 laikas 20:02 Oficialu: Žemės vidinio branduolio sukimasis tikrai lėtėja
Naujas tyrimas patvirtino, kad Žemės vidinio branduolio sukimasis iš tiesų sulėtėjo, todėl kyla klausimų apie tai, kas vyksta planetos centre ir kaip tai gali mus paveikti.

Skaityti daugiau

14.06.2024 laikas 10:41 Indija siekia mirties bausmės PSO mokslininkui, užkirtusiam kelią prieigai prie ivermektino

Indijos advokatų asociacija (IBA) pradėjo teisminį procesą prieš Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) vyriausiąją mokslininkę daktarę Soumyą Swaminathan, kaltindama ją sukėlus Indijos piliečių mirtį, apgaudinėjant juos dėl ivermektino veiksmingu...

Skaityti daugiau

14.06.2024 laikas 08:27 Santykiai niekada neatneš jums laimės, jei nesilaikysite vieno punkto
Iš tikrųjų poroje svarbi kiekviena smulkmena. Taip galima teigti praktiškai viską. Tačiau norėčiau pabrėžti vieną dalyką, kurį daugelis žmonių ignoruoja.

Skaityti daugiau