Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Psichologija » 2024 » Birželio » 10

Draugė nusprendė nuvilioti mano vyrą

Draugė nusprendė nuvilioti mano vyrą

Su vyru mes susituokę jau 8 metus ir patyrėme daug. Jis pas mane išvaizdus vyriškis, todėl dažnai pastebėdavau, kaip merginos į jį užsižiūrėdavo, tačiau jis nė nepažvelgdavo į jų pusę.

Aš pagal savo natūrą nepavydi, todėl tokios smulkmenos manęs nejaudino, o dar mes dažnai aptariame savo mintis ir problemas, todėl jokių kabliukų mūsų santykiuose nėra.

Štai neseniai vyras ėmė pastebėti keistenybes iš mano draugės pusės ir nusprendė pasakyti man apie tai. Ji rodė nesveiką susidomėjimą juo, nors puikiai žinojo apie tvirtus mūsų santykius. Draugė tai atsitiktinai atsidurdavo vyro darbe, tai pasirodydavo pas mus lyg sniegas vidurvasarį, bet aš viso to nepastebėdavau. Aptarėme mes šią temą ir nusprendėme, kad jokio pavojaus ji mums nekelia.

Ir štai kartą sėdime mes virtuvėje, geriame arbatą su keksais, kai staiga ima skambėti vyro telefonas.

Skambino mano meilės ištroškusi draugė. Vyras iškart atsakė ir įjungė garsiakalbį. Ji koketiškai pasveikino svetimą vyrą ir paprašė vakare užvažiuoti pas ją, kadangi kažkas ne taip su čiaupu. Na taip, žinoma, tipiškas užmaskuotas kvietimas kažkam daugiau.

Draugė nusprendė nuvilioti mano vyrą

Vyras atvirai jai pasakė, kad užuominą suprato ir pridėjo:

– Štai tu, Egle, moteriškė nekvaila, ir maniškė tokia pat. O dar jūs viena kitą seniai pažįstate, taigi, atvažiuok geriau tu pas mus ir mes čia tavo čiaupą ir pataisysime. Savo žmonelę aš tuo įtikinsiu.

Ką pasakysi?

Draugė buvo įsiutusi dėl tokio pasiūlymo ir aršiai jam įrodinėjo, kad ne tai turėjo omenyje.

Vyras, esą, ne taip suprato. Galiausiai ji užblokavo jo numerį, o mes dar ilgai juokėmės iš jos.

Ar jis pasielgė teisingai?

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
15.06.2019 laikas 12:09 Receptai Klasiški kotletukai

Paprastas ir labai geras receptas! Išsamus gaminimo būdas, kaip pasigaminti labai skanius kotletus žiūrėkite žemiau esančiame vaizdo įraše. Skanaus!

Skaityti daugiau

25.08.2018 laikas 17:55 Receptai Vaistažolių mišiniai sumušimams gydyti
Sumušimai liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai sumušimams gydyti, receptai sumušimams gydyti, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis uogomis, kaip gydytis...

Skaityti daugiau

21.09.2018 laikas 08:21 Receptai Vaistažolių mišiniai siekiant pašalinti nemalonų burnos kvapą
Blogas burnos kvapas liaudies medicinoje, vaistažolių mišiniai siekiant pašalinti nemalonų burnos kvapą, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis uogomis, kaip g...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
21.06.2024 laikas 20:46 Mokslininkai teigia, kad apelsinų žievelės gali būti raktas į geresnę širdies ir kraujagyslių sveikatą
Floridos universiteto, Teksaso valstijos universiteto ir JAV žemės ūkio departamento mokslininkų atlikto tyrimo duomenimis, apelsinų žievelių poliarinės frakcijos ekstraktas, kuriame yra junginio, vadinamo feruloilputrescinu, gali palengvinti širdies...

Skaityti daugiau

21.06.2024 laikas 20:37 Neuromokslininkai teigia, kad kai kurie sapnai iš tiesų gali nuspėti ateitį
Mičigano universiteto anesteziologas Kamranas Diba (Kamran Diba) su kolegomis nustatė, kad miego metu kai kurie neuronai ne tik atkuria netolimą praeitį, bet ir numato būsimą patirtį.

Skaityti daugiau

21.06.2024 laikas 20:17 Australijoje rasta naujų skraidančių roplių fosilijų
Australijos paleontologai aptiko suakmenėjusių skeleto liekanų, kurios priklausė iki šiol nežinomam 100 mln. metų senumo skraidančiam pterozaurui.

Skaityti daugiau