Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Psichologija » 2024 » Birželio » 13

Auginau savo sesers dukrą, o ji mane išdavė…

Auginau savo sesers dukrą, o ji mane išdavė…

Mano sesuo Kristina pagimdė vaiką ir tiesiog išnyko, palikusi jį mums. Nei žinutės, nei pinigų, tik vienas raštelis: „Ne tokio gyvenimo aš norėjau!“ Mes su mama rūpinomės jos dukra. Pavadinome ją Marija.

Kai jai sukako 3 metukai, mes su mama padavėme pareiškimą į teismą ir atėmėme iš sesers motinystės teises, o mama tapo jos oficialia globėja.

Marija augo mūsų akyse, tapo linksmu vaiku. Vadino mane mama, kadangi nuo vaikystės aš buvau šalia jos.

Kai jai sukako 5 metai, man teko padaryti sunkų pasirinkimą. Andrius, mano vaikinas, norėjo savo vaikų, bet atsisakė auginti svetimą. Jis iškėlė man ultimatumą: arba jis, arba Marija. „Aš netikiu, kad tavo gerumas ateityje duos vaisių“,- pasakė jis man.

Aš pasirinkau vaiką. Žinoma, buvo sunku skirtis su mylimu žmogumi, bet aš buvau nusiteikusi ryžtingai.

Po to mes su mama pardavėme butą ir persikėlėme į kitą rajoną, kad Marija nieko nesužinotų. Mes galėjome nieko nepasakoti, o štai žmonėms burnų neužkiši.

Po išsiskyrimo su Andriumi aš padėjau kryžių savo asmeniniam gyvenimui. Galvojau tik apie Marijos auklėjimą.

Po kelių metų mama mirė ir paliko man palikimą, kad nors kažkaip atribotų mus nuo pradingusios Kristinos. Ji net į savo motinos laidotuves neatėjo. 18 metų aš auginau ir rūpinausi jos vaiku. Bet viskas pasikeitė tą dieną…

Auginau savo sesers dukrą, o ji mane išdavė…

Prie mūsų laiptinės privažiavo prabangi mašina. Iš jos išlipo Marija su nauja rankine ir telefonu. Kristina primelavo Marijai, esą visą tą laiką aš neleidau bendrauti su ja.

Ji patikėjo šiais paistalais ir atėjo sukelti skandalo. „Vargana konsultantė“ – štai kaip ji mane pavadino. Reikalavo daugiau nevadinti jos dukra.

Per kelias sekundes aš praradau gyvenimo prasmę. Beveik pusę metų taip gyvenau, be prasmės…Nevalgiau, negėriau, tiesiog vaikščiojau į darbą, kad nemirčiau vienatvėje.

Vieną gražią dieną mano viršininkas Ignas pajuokavo ir pasakė, kad atleis mane, jei aš neisiu su juo į pasimatymą. Ir aš nuėjau. Paskui dar kartą, ir dar…

Pasirodė, kad aš moteris, kad galiu būti mylima. Po kurio laiko pastojau. Neįsivaizduojate, kaip aš apsidžiaugiau, tai sužinojusi. Paskui mano džiaugsmas peraugo į siaubingą nerimą. Nežinojau, kaip Ignas į tai sureaguos. O jis irgi buvo laimingas ir pasiūlė įteisinti mūsų santykius. Štai taip aš ir sukūriau savo šeimą.

Vieną gražią dieną pas mane atėjo Kristina, Marija ir kažkoks berniukas. Pasirodo, kad mano sesutė pasiėmė Mariją, kad atliktų inksto transplantaciją šiam berniukui, jos sūnui nuo antro vyro.

Bet kažkas pasisuko ne taip. Pasirodo, Kristina jį pagimdė ne nuo vyro, o nuo meilužio, ir Marijos duomenys nebūtų tikę tam berniukui. Vyras parodė kilnumą ir išgydė netikrą sūnų, o paskui išvijo juos pro duris.

O dabar jie atėjo pas mane ir prašo užleisti būstą. Aš, žinoma, galėjau tai padaryti, bet nepadariau. Tegu patys sprendžia savo problemas.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
31.08.2018 laikas 09:36 Receptai Prakaitavimą skatinantys vaistažolių mišiniai
Prakaitavimą skatina liaudies medicinoje, Prakaitavimą skatinantys vaistažolių mišiniai, receptai skatinantis prakaitavimą, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydy...

Skaityti daugiau

15.11.2019 laikas 19:24 Receptai Niekas nesuvokia, kas tai per pyragas be tešlos! Varškės – bananų saldėsis prie arbatos

Išbandęs šį kepinį, niekas nesuvokia, kad jis yra be tešlos! Tai skanus varškės – bananų vyniotinis prie arbatos!

Skaityti daugiau

20.12.2017 laikas 15:58 Receptai Receptai lieknėjantiems (šunobelės, mėtų)

Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Organizmo valymas. Ingredientai: šunobelės šaknų, mėtų lapų, dilgėlių lapų, ajero šaknų.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
15.07.2024 laikas 19:50 Keturi Zodiako ženklai, kurie niekada neužauga
Kas daro žmones "vaikiškai" tiesioginius? Ar tai jų plačiai atvertos akys, beribė energija, o gal žaisminga prigimtis? Zodiakas savaip veikia mūsų asmenybes, o kai kurie ženklai iš prigimties yra vaikiškesni už kitus....

Skaityti daugiau

15.07.2024 laikas 19:13 Sustabdykite senėjimą: 5 būdai, kaip palaikyti augimo hormoną
Ar tikite, kad organizmas sensta dėl amžiaus? Iš tikrųjų šį procesą sukelia pilvo riebalų poveikis, mažas fizinis aktyvumas ir nuolatinės stresinės situacijos, sukeliančios hormono kortizolio kiekio padidėjimą.

Skaityti daugiau

15.07.2024 laikas 19:00 Paprastas būdas sumažinti insulino kiekį ir sulieknėti
Angliškas žodis actas (vineger) kilęs iš lotyniško žodžio vinum acer, kuris reiškia "rūgštus vynas". Jei vynas ilgai stovi, jis virsta actu (acto rūgštimi). Antikos žmonės greitai suvokė acto daugiafunkcinę vertę. Šiandien actas vis dar naudojamas ka...

Skaityti daugiau