Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Psichologija » 2024 » Birželio » 24

Kas žlugdo moterį po 40-ies?

Kas žlugdo moterį po 40-ies?

Kai kurios moterys tikrai neiškart supranta, kad meilė – tai ne glostymas plaukų, ne žiūrėjimas į akis…

Kai kurios moterys tikrai neiškart supranta, kad meilė – tai ne glostymas plaukų, ne žiūrėjimas į akis ir mylimo žmogaus ydų atleidimas, meilė išvis ne apie konkurenciją ir pataikavimą.

Mylintys žmonės gali bartis, ginčytis, gali plunksnos skrajoti per šituos barnius, tačiau širdyje yra monumentinis žinojimas, kad jus myli.

Žmonės gali net išsiskirti su tuo žinojimu ir tai geriau, nei užsidirbti skaudulius, sulaikyti įtūžį ir tylėti suspaudus lūpas.

Moteris po 45 metų gauna daugiau vidinės laisvės, nei 30-metė. Daug padaryta, vaikai užaugo, pati save priėmė, nėra prieš ką vaidinti.

Tai štai, mano manymu, šią laisvę geriau išnaudoti tobulėjimui, o ne žlugimui.

Kas žlugdo moterį?

Dažna lytinių partnerių kaita. Šis punktas tinka bet kokiam amžiui, tačiau mūsų amžiuje moterišką energiją reikia ypač saugoti, juk ji su metais tampa tvirtesnė, kokybiškesnė – nėra reikalo švaistyti veltui.

O štai pasidalinti ja su mylimu žmogumi, taip!

Apgailestavimas dėl ankstesnių santykių, santuokų. Netinka, mergaitės. Mažų mažiausia, mes iš šių santuokų turime vaikus, ir tikrai gausybę patirties, šviesių prisiminimų ir išgyventų įvykių.

Zyzimas, siekis subobėti, abejingas požiūris į savo sveikatą ir išvaizdą, gyvenimas pagal principą „devynios bėdos – vienas sprendimas“.

Šiame amžiuje už kiekvieną „bėdą“ reikia atsakyti atskirai. Jūs turite viską, kad darytumėte pasaulį geresniu, tačiau pradėti reikia nuo savo pasaulio.

Pretenzijos. Štai šito visai nereikia: nei gyvenimui, nei darbui, nei vaikams, nei draugams, nei artimiesiems.

Viskas, kas padaryta, padaryta jūsų. Ir tai puiku! Šiame amžiuje reikia iš naujo mokytis sakyti komplimentus, nes komplimentas uždega ugnį ir mumyse, ir tame, kam jis adresuotas. O ugnį reikia saugoti, žmonėse jos mažai.

Mąstyti kategorijomis „vėlu, man nebereikia“. Taip, daug ko mes jau nebenorėsime ir pačios.

Dėvėti mini, vos dengiantį tam tikrą vietą, pavyzdžiui; eiti į pasimatymą su tuo, kas nepatinka tiesiog todėl, kad daugiau nėra su kuo; eikvoti savo laiką tuščiai.

Vėlu rinktis vyriškį, kuris negerbia, žinoma, jei mes pačios mokame gerbti vyriškąją giminę. Visa kita ne vėlu, patikėkite!

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
08.07.2019 laikas 17:23 Receptai Tortas be kepimo „Plombyras“. Madingiausias tortas iš trupinių!
Tortas be kepimo „Plombyras“ receptas. Labai skanus ir lengvai paruošiamas! Išsamų paruošimą be kepimo „Plombyras“, žiūrėkite žemiau esančiame vaizdo įraše. Skanaus!

Skaityti daugiau

21.06.2019 laikas 06:18 Receptai Žiedinių kopūstų apkepas
Skanaus žiedinių kopūstų apkepo receptas. Skanaus!

Skaityti daugiau

13.09.2018 laikas 17:05 Receptai Liaudiški patarimai kurtumo gydymui
Kurtumas liaudies medicinoje, Kurtumas, liaudiškomis priemonėmis, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
13.07.2024 laikas 20:30 Meilė virš 50 atrodo būtent taip…
Ji atėjo į miegamąjį jau po ketvirtos ryto. Jis knarkė. Gulėjo ant nugaros ir tyliai šnarpštė. Maža lempelė šalia jos spintelės degė – kad ji nesukluptų prietemoje. Jis rūpestingai paliko ją degti specialiai dėl jos....

Skaityti daugiau

13.07.2024 laikas 19:15 Kaip vartoti kalcį, kad nepakenktumėte organizmui?
KALIS yra mikroelementas, dalyvaujantis žmogaus organizmo ląstelių kūrime. Jis užtikrina kaulų, dantų, nagų tvirtumą, prisideda prie normalios širdies ir kitų gyvybiškai svarbių organų veiklos, mažina kraujospūdį ir teigiamai veikia kraujo krešėjimą....

Skaityti daugiau

13.07.2024 laikas 18:12 Naktiniai kojų mėšlungiai: pavojus!

Net 60 proc. suaugusiųjų yra patyrę nemalonų ir neretai skausmingą reiškinį, kai naktį sutraukia kojų mėšlungis, neretai sukeliantis nemigą.

Skaityti daugiau