Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Psichologija » 2024 » Birželio » 24

Meilužis reikalauja palikti savo vyrą arba jis jam viską papasakos

Kaip pasakyti vyrui apie meilužį, kuris mane šantažuoja po blogų atostogų

Kaip pasakyti vyrui apie meilužį, kuris mane šantažuoja po blogų atostogų?

Su Roma susipažinau darbe. Jis atėjo į mūsų įmonę prieš metus. Jaunas, gražus vaikinas, 10 metų jaunesnis už mane. Tuo metu negalėjau pagalvoti, kad aš, 35 metų laimingai ištekėjusi moteris, su juo apskritai kažkas gali būti. 

Viskas prasidėjo nuo naujametinio įmonės vakarėlio. Su juo šokome iki vidurnakčio ir gėrėme vyną, o 12 valandą, kai visi ėmė skirstytis, Romas pasisiūlė palydėti mane namo ir išgerti atsisveikinimo, ir aš sutikau. Toliau nieko neprisimenu, bet pabudau ne namuose, o bute kitoje miesto pusėje. 

Taigi pradėjau gyventi dvigubą gyvenimą. Su Romanu kasdien matydavomės biure, kartu eidavome pietauti, o vakare pas mus būdavo audringa.... naktis. Kad nereikėtų toli keliauti, jis išsinuomojo jaukią studiją netoli biuro. Pasakiau vyrui, kad ruošiu pažįstamų dukrą socialinių mokslų egzaminų išlaikymui, ir jis manimi patikėjo. Užimtas darbu, jis net nepastebėjo pokyčių, kurie vyko su manimi ir mūsų santykiuose.

Birželio pabaigoje Roma nupirko du kelialapius į Tailandą ir aš, pranešusi sutuoktiniui, kad vykstu į komandiruotę (mano darbe tai nėra neįprasta), išvykau atostogauti. Kurorte meilužis ėmė elgtis kaip teisėtas vyras, o pabaigoje apskritai puolė į pykčio priepuolį, pasakė, kad jam nusibodo taip gyventi, turiu palikti vyrą, kad visada būtume kartu. Bet skyrybos niekada nebuvo mano planuose. Esu visiškai patenkinta savo vyru. Esame kartu jau penkerius metus, bet Romanas mane šantažuoja, sako, kad nueis ir papasakos apie mus mano vyrui. Gal mums tiesiog reikėtų jį aplenkti. O gal tai tik skambūs žodžiai ir jis nesiruošia pereiti prie reikalo?

Ekspertų nuomonės: 

Andrėjus, psichologas

Man atrodo, kad jūs per daug vaidinote. Nors, sutinku, kartais kiekvienam reikia išsilaisvinimo, o galbūt ir jūsų vyras turi ką nors. Vėlgi, dabar dažnai sutinku porų su atvira santuoka. Galbūt to ir ieškai. Pasakyk tai savo meilužiui - net jei jūsų su vyru santykiai skiriasi, galite eiti blefuoti. Pasakyk, kad pas jus viskas skaidru, todėl tegul jis nesivargina. Ir apskritai pabandykite jį įtikinti, kad jūsų santykių grožis yra tas, kad jūs negyvenate kartu.

Arina, šeimos psichoterapeutė 

Turite suprasti, kas jums svarbiau - santuoka ir stabilumas ar pykčio priepuoliai jauno infantilaus meilužio. Jei jis per atostogas jums surengė spektaklį, galbūt jis tiesiog slepia savo tikrąjį veidą ir iš tikrųjų gyvenimas su juo bus nuolatinis santykių aiškinimasis. Pirmiausia turėtumėte pagalvoti apie save. Vėlgi, jei esate patenkinta gyvenimu su sutuoktiniu, kam keistis su atsitiktiniais praeiviais?

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
15.11.2019 laikas 20:15 Receptai Mėgstamiausios bandelės prie arbatos! Tešla be kiaušinių
Minkštos, purios ir skanios varškės bandelės! Tešla be kiaušinių. Būtinai pasigaminkite, jums patiks! Net merginos jas valgo su malonumu!

Skaityti daugiau

08.06.2019 laikas 14:33 Receptai Skanūs avižiniai sausainiai su razinomis

Avižinių sausainių su razinomis ir riešutais receptas. Skanaus!

Skaityti daugiau

05.09.2018 laikas 13:58 Receptai Liaudiški patarimai odos alergijos gydymui

Odos alergija liaudies medicinoje, Odos alergija, liaudiškomis priemonėmis, receptai nuo odos alergijos, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
13.07.2024 laikas 20:30 Meilė virš 50 atrodo būtent taip…
Ji atėjo į miegamąjį jau po ketvirtos ryto. Jis knarkė. Gulėjo ant nugaros ir tyliai šnarpštė. Maža lempelė šalia jos spintelės degė – kad ji nesukluptų prietemoje. Jis rūpestingai paliko ją degti specialiai dėl jos....

Skaityti daugiau

13.07.2024 laikas 19:15 Kaip vartoti kalcį, kad nepakenktumėte organizmui?
KALIS yra mikroelementas, dalyvaujantis žmogaus organizmo ląstelių kūrime. Jis užtikrina kaulų, dantų, nagų tvirtumą, prisideda prie normalios širdies ir kitų gyvybiškai svarbių organų veiklos, mažina kraujospūdį ir teigiamai veikia kraujo krešėjimą....

Skaityti daugiau

13.07.2024 laikas 18:12 Naktiniai kojų mėšlungiai: pavojus!

Net 60 proc. suaugusiųjų yra patyrę nemalonų ir neretai skausmingą reiškinį, kai naktį sutraukia kojų mėšlungis, neretai sukeliantis nemigą.

Skaityti daugiau