Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Psichologija » 2024 » Birželio » 24

Aš nebemyliu savo vyro. Ar turėčiau jį palikti, ar ne?

Aš nebemyliu savo vyro: jis apleido save ir prarado visas ambicijas

Laba diena, manau, kad nebemyliu savo vyro. Man 45 metai. Esu ištekėjusi 20 metų, tačiau pastaraisiais metais pastebėjau, kad vyras manęs nebedomina ir nebenoriu su juo mylėtis. Jis nenori augti ir tobulėti, apleido save. 

Grįžęs iš darbo namo, jis nusirengia ant sofos ir visą vakarą guli priešais televizorių. Jokių ambicijų! Mane tai velniškai erzina. Anksčiau esant geram orui visada eidavome pasivaikščioti, išvažiuodavome į miestą, lankydavomės muziejuose ir kine, o dabar jis moka tik sėdėti namie ir niekur jo netraukia. 

Jis užsiaugino alaus pilvą ir papilkėjo, ir dabar jis jau ne tas vyras, už kurio kadaise buvau ištekėjusi. Jis vaikšto po namus su suplyšusiomis šlepetėmis ir baisiomis treninginėmis kelnėmis, nuolat čiupinėja dantyse degtuką, apie kokį seksą galime kalbėti. Kartais, žiūrėdama į jį, pagaunu save galvojant, kad mano vyras tapo panašus į gyvulį: miega, valgo, vaikšto į darbą.

O aš dar nesu sena moteris. Noriu gražiai rengtis, eiti su gražuoliu į restoranus ir pamatyti pasaulį, o... su šiuo vyru to daryti nenoriu. 

Turbūt mane ištiko vidutinio amžiaus krizė, tad ką man daryti? Galbūt mums dar nereikėtų išardyti šeimos. Bet ką daryti, jei negalėsite jo susigrąžinti? Nenoriu prarasti daugiau laiko, man jo liko tiek nedaug.

Ekspertų nuomonės: 

Eugenijus, psichoterapeutas 

Ko norėjote po tiek bendro gyvenimo metų? Vadinasi, tai tavo klaida - vyras yra galva, o moteris - kaklas. Matyt, tiesiog nesudarėte jam sąlygų, kuriomis jis norėtų tapti geresnis. Praleidai momentą, galbūt ir pati ne be nuodėmės - juk šalia gražios, prižiūrėtos moters vyras neleis sau taip elgtis. Jums jau reikėtų galvoti apie anūkus, o ne apie įspūdžius su kelionėmis, atsiprašau. Senatvė ne už kampo, todėl laikykitės savo sutuoktinio - nesvarbu, kokio, jo ir gerai. 

Angelina, šeimos psichologė 

Turėtumėte pasikalbėti su vyru, galbūt jis nesupranta, kad toks elgesio modelis jus sutrikdė ir iš principo netinka. Pasiūlykite jam eiti pasivaikščioti ar į restoraną, juokais užsimindama, kad turite pasimatymą ir reikia pasipuošti. O tada pagirkite jį, kaip jis gerai atrodo ir kaip jums dar labiau patinka. Bet jei ir tai nepadeda, o užsidegimas negrįžta, galbūt verta išsiskirti arba bent kurį laiką gyventi atskirai vienas nuo kito. Kad ir jis suprastų, jog gali jus prarasti. Galbūt jis pradės judėti šiuo keliu.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
09.11.2019 laikas 18:02 Receptai Naudinga Halva Per 10 Minučių! Jokio Cukraus Ir Miltų!
Jei norite pagaminti naminės chalvos, jums neprireiks daug laiko ir ingredientų gausos. Reikia paimti gliaudytų saulėgrąžų, arachiso ir medaus – ir jūsų sveikuoliška chalva beveik paruošta.

Skaityti daugiau

16.07.2019 laikas 07:17 Receptai Tortas iš sausainių su vyšniomis
Kartais labai norisi tortuko, bet visiškai nėra laiko jo kepti. Būtent tokiais atvejais pravers šis receptas. Gaminame namuose. Tortas iš sausainių receptas. Štai ko mums prireiks

Skaityti daugiau

17.07.2019 laikas 19:58 Receptai Vištienos salotos su ananasu ir pievagrybiais
Vištienos salotos su ananasu ir pievagrybiais. Vištienos krūtinėlę, ananasus ir pievagrybius pjaustome kubeliais. Sūrį tarkuojame burokine tarka. Riešutus pasmulkiname. Į dubenį dedame vištieną, ananasus, pievagrybius, graikinius ...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
13.07.2024 laikas 20:30 Meilė virš 50 atrodo būtent taip…
Ji atėjo į miegamąjį jau po ketvirtos ryto. Jis knarkė. Gulėjo ant nugaros ir tyliai šnarpštė. Maža lempelė šalia jos spintelės degė – kad ji nesukluptų prietemoje. Jis rūpestingai paliko ją degti specialiai dėl jos....

Skaityti daugiau

13.07.2024 laikas 19:15 Kaip vartoti kalcį, kad nepakenktumėte organizmui?
KALIS yra mikroelementas, dalyvaujantis žmogaus organizmo ląstelių kūrime. Jis užtikrina kaulų, dantų, nagų tvirtumą, prisideda prie normalios širdies ir kitų gyvybiškai svarbių organų veiklos, mažina kraujospūdį ir teigiamai veikia kraujo krešėjimą....

Skaityti daugiau

13.07.2024 laikas 18:12 Naktiniai kojų mėšlungiai: pavojus!

Net 60 proc. suaugusiųjų yra patyrę nemalonų ir neretai skausmingą reiškinį, kai naktį sutraukia kojų mėšlungis, neretai sukeliantis nemigą.

Skaityti daugiau