Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Psichologija » 2024 » Liepos » 5

Į kaimyninį butą atsikraustė iškrypėliai, bet niekam tai nerūpi

Į kaimyninį butą atsikraustė iškrypėliai, bet niekam tai nerūpi

Mūsų pastate susiklostė gana keista situacija. Esu taip apstulbusi, kad net nežinau, kur kreiptis ir kam skųstis.

Maždaug prieš pusmetį į mūsų laiptinę įsikėlė nauji nuomininkai. Buvusi kaimynė yra mirusi, o jos neišmintinga dukra net nepasivargino patikrinti, kokiems žmonėms parduoda savo mirusios mamos butą!

Iš pirmo žvilgsnio viskas atrodo visiškai padoriai. Jauna pora su kūdikiu ir aukle. Kaimynės berniukui maždaug ketveri metai.

Šiuolaikinis jaunimas gana pažangus, kalbant apie vaikų auklėjimą. Nepritariu auklėms ir guvernantėms, bet tai kiekvieno žmogaus pasirinkimas.

Iš pradžių nepastebėjau nieko keisto. Tačiau vieną dieną netyčia tapau liudininku, kaip kaimynas bučiavosi su savo vaiko aukle!

Negalėjau patikėti savo akimis. Jie abu iš kažkur grįžo, o aš tik nuėjau išnešti šiukšlių ir pamačiau juos aistringai besibučiuojančius tiesiai ant laiptų aikštelės!

Gaila, kad to nežinojau. Prireikė kelių dienų, kad suvirškinčiau informaciją apie tai, kokia bjauri ir šlykšti buvo mūsų naujoji kaimynė. Bet tai, kad aš jį pagavau, kaimynui nė kiek nesutrukdė. Jis vis grįždavo iš darbo su žmona.

Kaimyno žmona atrodė laiminga. Ji apskritai yra labai besišypsanti jauna moteris. Visada pasisveikindavo ir paprašydavo sūnaus pasisveikinti. Žiūrėdamas į jos nerūpestingą elgesį padariau išvadą, kad ji nežinojo apie savo vyrą ir auklę.

Man pasidarė gaila kaimynės. Ilgai svarsčiau, ką turėčiau daryti. Bet vis dėlto priėjau prie išvados, kad jei būčiau šios apgautos moters vietoje, norėčiau sužinoti tiesą.

Kitą dieną pasivijau kaimynę ryte, kai ji išeidinėjo į darbą. Tokiu metu dažnai susidurdavome su ja laiptų aikštelėje.

Papasakojau jai viską, ką mačiau savo akimis. Stengiausi parinkti kuo švelnesnius žodžius, kad dar labiau netraumuočiau moters. Tačiau jos reakcija mane šokiravo.

Kaimynė tik nusišypsojo ir pasakė, kad viską žino. Ji žino, kad jos vyras miega su šia moterimi. Tik aš klydau. Tai ne auklė, o antroji jos vyro žmona.

Ir jie visi tam neprieštarauja! Kaip man pasakojo kaimynė, prieš porą metų jos vyras turėjo šoninį romaną, bet kadangi jis myli ir savo žmoną, tai palaidūnas vyras pasiūlė tokią išeitį iš padėties. Dabar jie visi gyvena kartu ir visi yra laimingi.

Žinoma, negalėjau palikti tokios situacijos atsitiktinumui. Manau, ne paslaptis, kad mūsų šalyje poligamija nėra leidžiama. Taigi nuėjau rašyti pareiškimo policijai.

Tačiau policija iš manęs tik atvirai pasišaipė. Jie pasakė, kad tokio nusikaltimo, kaip mylėti moteris, nėra. Jie sakė, kad niekas jų prievarta nelaiko ir neprirakina prie radiatoriaus, todėl nėra jokio nusikaltimo.

O ką tokiu atveju turėčiau daryti aš? Aš turiu du nepilnamečius vaikus! Kaip turėčiau paaiškinti savo paaugliams vaikams, kad tiesiogine to žodžio prasme šalia mūsų gyvena iškrypėlių šeima? Su kokiu pavyzdžiu jie kasdien susidurs?

Nusprendžiau parašyti žinutę į bendruomenės pokalbių kambarį. Mūsų pastate gyvena nemažai jaunų šeimų, todėl norėjau sulaukti jų palaikymo, kad galėtume kartu sugalvoti, kaip užtikrinti mūsų vaikų saugumą.

Tačiau vietoj palaikymo sulaukiau priešingos reakcijos. Sulaukiau lavinos neigiamų žinučių. Pasirodo, dauguma namų nemato nieko baisaus tame, kad vienas vyras vienu metu gyvena su dviem moterimis.

Netgi priešingai, daugelis man patarė nesikišti į svetimą šeimą, leisti žmonėms patiems susitvarkyti.

Dabar galvoju rašyti prašymą globos institucijoms. Juk šiame bute auga mažas berniukas! Kokį požiūrį vaikas įgis žiūrėdamas į tokią šeimą? Jis turi vieną tėvą ir dvi mamas!

Niekada nemaniau, kad teks susidurti su tokiu dalyku, net ir mano kaimynystėje! Baisu, kokia degradavusi tapo mūsų visuomenė, kad niekam nerūpi tai, kas nutiko.

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
20.05.2019 laikas 14:31 Receptai Liaudiški patarimai kaip gydytis lauro lapais
Gerklės vėžio gydymas lauro lapais - vieną stiklinę gerai susmulkintų lauro lapų užpilama puse litro degtinės. Laikoma 14 dienų šiltoje ir tamsioje vietoje, pastoviai sukratant. Nukošti. Šią tinktūrą patariama gerti po 1 valgomąjį...

Skaityti daugiau

21.11.2017 laikas 10:28 Receptai Morkos su medumi laringitui gydyti
Liaudies medicinos receptas. Gydo nuo: Laringitas. Ingredientai: morkų, medus

Skaityti daugiau

06.08.2019 laikas 21:22 Receptai Paplotėliai prie arbatos iš nieko per 20 minučių

Puiki alternatyva tradiciniams blynams ir blyneliams. Labai skanu ir pigiai! Gaminti tokius paplotėlius prie arbatos labai paprasta. Pabandę vieną kartą, gaminsite nuo nuolat, vietoje blynų ar blynelių.

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
13.07.2024 laikas 20:30 Meilė virš 50 atrodo būtent taip…
Ji atėjo į miegamąjį jau po ketvirtos ryto. Jis knarkė. Gulėjo ant nugaros ir tyliai šnarpštė. Maža lempelė šalia jos spintelės degė – kad ji nesukluptų prietemoje. Jis rūpestingai paliko ją degti specialiai dėl jos....

Skaityti daugiau

13.07.2024 laikas 19:15 Kaip vartoti kalcį, kad nepakenktumėte organizmui?
KALIS yra mikroelementas, dalyvaujantis žmogaus organizmo ląstelių kūrime. Jis užtikrina kaulų, dantų, nagų tvirtumą, prisideda prie normalios širdies ir kitų gyvybiškai svarbių organų veiklos, mažina kraujospūdį ir teigiamai veikia kraujo krešėjimą....

Skaityti daugiau

13.07.2024 laikas 18:12 Naktiniai kojų mėšlungiai: pavojus!

Net 60 proc. suaugusiųjų yra patyrę nemalonų ir neretai skausmingą reiškinį, kai naktį sutraukia kojų mėšlungis, neretai sukeliantis nemigą.

Skaityti daugiau